USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Правий сектор» - до волинян: негайно повідомляйте про двійників

27 Лютого 2014 12:50
Діяльність цієї організації, а також Автомайдану та Самооборони в області спрямована на повну зміну злочинної влади шляхом люстрації, розпуску і заборони Партії регіонів та Комуністичної партії. Про це повідомляє «Волинь-нова».

Водночас активісти беруть участь в охороні громадського порядку, запобіганні злочинам та правопорушенням. Однак зараз, на їхню думку, розпочалася кампанія з дискредитації «Правого сектору», під час якої з'явились різноманітні фальшиві «праві сектори».

«Системність і керованість подібних утворень свідчить, що вони сплановані», – заявили лідери організації і попросили негайно інформувати їх про появу фальшивих груп. Контактний телефон – 068 71 67611.

Нагадаємо, що з 25 лютого «Правий сектор», Самооборона й Автомайдан більше не використовують засобів маскування обличчя під час публічних заходів. Члени організації також наголощують, що «Правий сектор» жодного разу не уповноважував своїх представників на реквізиційні акції, спрямовані на відчуження майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ір Показати IP 27 Лютого 2014 12:56
Ви і "двійники"!Ярош сказав,що всі масово почали до них прибиватися після того,як справжній Правий сектор почав силове протистояння в Києві.
ок Показати IP 27 Лютого 2014 12:58
Яник прийшов!Геть з Волині.Зараз вас відловлюватимуть як в 40-50-х
так Показати IP 27 Лютого 2014 12:58
так-так.
іваіаіа Показати IP 27 Лютого 2014 13:01
Перепрошую......а як розрізнити то? одні з посвідченнями, інші ні? ))))
304 до іваіаіа Показати IP 27 Лютого 2014 13:33
як козаки спокон віку злочінців виявляли - з полонки в полонку під кригою протягували. Живий - добра людіна ,захлинувся - погана
Дарина Показати IP 27 Лютого 2014 13:01
"більше не використовують засобів маскування обличчя під час публічних заходів" ...а у відкриту з заявами, типу від громади, лізуть у владу!!! http://www.volynnews.com/news/policy/volynski-yevromaydanivtsi-podilyly-holovni-posady-oblasti-zayava/ Терміново спростовуйте це!!! Чи це "двійники" придумали?:)
Правий сектор Показати IP 27 Лютого 2014 13:01
Правий сектор, хотите власти: снимайте маски и на выборы... А пока, вы просто банда.
робокоп Показати IP 27 Лютого 2014 13:21
А не завеликі повноваження партії забороняти???Може за ті партії проголосує більше люду ніж за сектор?Люстрація перед ким?Чи знову швондери?
Ірина Показати IP 27 Лютого 2014 13:59
Вже не контролюють своіх вот і починають виправдовуватись
Антон Показати IP 27 Лютого 2014 14:08
http://www.socportal.info/news/predstavnik-pravogo-sektoru-vdariv-prokurora Ось до такої "демократії" ми йшли? Де моя рушниця.... Ідіоти заженуть нас у кам'яний вік.
ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 14:08
ПРОШУ ВАС, БУДЬ-ЛАСКА, ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО, ПРОШУ КОЖНОГО, ПРОШУ КОЖНОГО, ЗНАЙДІТЬ ХВИЛИНКУ ЧАСУ І ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО ПРОШУ КОЖНОГО, ПРОШУ КОЖНОГО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.socportal.info/news/predstavnik-pravogo-sektoru-vdariv-prokurora