USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Правий сектор» Волині мобілізує до своїх лав резервістів

13 Квітня 2014 11:27
Силовий блок «Правого сектора» Волині приведений у стан бойової готовності. Про це повідомили у прес-службі «Правого сектора».
Лідер «Правого сектора» Волині Павло Данильчук оголосив, що у зв’язку з подіями на сході України, всі підрозділи «Правого сектора» Волинської області привести в стан повної бойової готовності.

«Просимо зголоситися людей, котрі можуть посприяти транспортом, пальним або коштами, котрі будуть використані для передислокації підрозділів «Правого сектора» згідно вказівок Центрального штабу, незавадять також засоби захисту. Просимо дзвонити за телефоном: 097 77 28 790.

Номер рахунку: ПАТ Укрсоцбанк: ЄДРПОУ 39140503, МФО 300023, номер картки: 2600 2011 2292 39 (одержувач - ГО «Правий сектор Волинь»), якщо поповнювати цей рахунок через iBox - 4213 2500 1649 6211

Осіб, які хочуть зголоcитися до лав «ПРАВОГО СЕКТОРа» просимо телефонувати за номером: 063 35 89 431, - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
"резервіст" Показати IP 13 Квітня 2014 11:30
Х.р вам а не бензин. Хай Порошенко підкине на рошеновських фурах.
Солдат Показати IP 13 Квітня 2014 11:32
Вже Булатову скинулись.........................
Не прибічник ПС Показати IP 13 Квітня 2014 11:35
Не смішіть людей.
Дмитро Показати IP 13 Квітня 2014 11:37
клоуни. знову попиз.... попизд.... і на тому квітка. ідіть ще краще щось розбомбіть чи когось потререризуйте.
Луцьк Показати IP 13 Квітня 2014 11:38
Зачистіть перш в Луцьку сепаратюг.Дати адресочки?
Коля Показати IP 13 Квітня 2014 11:40
чухайте в військомати ато вже задовбали своїм тупим піаром. бачу що герої тільки в інтернеті а насправді тріпачі!
петрович до Коля Показати IP 13 Квітня 2014 20:44
в мене на районі таких називають Девачками )
петрович до петрович Показати IP 13 Квітня 2014 20:54
ідіть в армію, а то видно що тільки герої на словах а як до діла то ПШИК ! а як прийде повістка з военкомату то зразу в кущі айяйяй ! толку з вас як з козла молока, зара забере промислові області наш СУСІД і буде все гуд - так що у вас 2 дороги на вибір: 1 - армія. 2 - кущі і хватить тут переливати з пустого в порожнє !
петрович до петрович Показати IP 13 Квітня 2014 20:56
цікаве питання а сам лідер ПС в Армії був ??
Психолог до петрович Показати IP 14 Квітня 2014 17:47
Ні! Як і більшість чинуш, яких мами тримають при спідницях. Провести перекомісію для цих упирів. 70 % з них виявляться здоровими. І проводити у військкоматах інших міст - не по місцю прописки, щоб порішати не могли
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 11:40
Давай мужикі мочіть кац**оїдів.Луцьк вас підтримає
лучанка до Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 11:58
А ти за весь Луцьк не говори.Даремно такі як ти почуяли безнаказаність і свободу.Ой даремно.....
Лучанин до лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 12:01
Це ви почули безнаказанність.Тепер отримуйте.
Волк Показати IP 13 Квітня 2014 11:43
коментар було видалено
Анонім до Волк Показати IP 13 Квітня 2014 11:46
коментар було видалено
Мертвий сепаратист до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 11:54
ні не брехня.Є дохляки
123 Показати IP 13 Квітня 2014 11:47
Павло нікого не слухай роби усе щоб зачистити регіоналів ! Народ з тобою !
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 11:49
а що данильчуку новий лексус, який недавно придбав, не подобається, треба йому кошти на новий авбомобіль, напевно.
Лексус Показати IP 13 Квітня 2014 11:56
Робіть зачистки в Луцьку, тут також г*вна повно
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 12:04
коментар було видалено
Olha Показати IP 13 Квітня 2014 12:24
Рахунок цього бандформування ще не арештований?Пора арештовувати Наливайченка і К ,які підтримують банду.
Українець Показати IP 13 Квітня 2014 12:24
Данильчук під маркою антитерорестичної операції знову побирається, от злидень.Він дальше млинова їхати боїться. Ганьба.
1221 Показати IP 13 Квітня 2014 12:26
Подайте не минайте хто скільки може.
Сен Показати IP 13 Квітня 2014 12:26
Без жалю треба давити сепаратистів
я Показати IP 13 Квітня 2014 12:27
поповнюйте ряди армії, а то тільки говорити вмієте....і гроші просити...
Olha Показати IP 13 Квітня 2014 12:27
А чому на вашому сайті ,якщо клікаєш плюс ,то клікається і мінус?Любите симетрію?
1221 Показати IP 13 Квітня 2014 12:28
Позиція Данильчука заворожує, кому війна а кома мати рідна, і тут хоче заробити, отакі в нас герої
Молот Показати IP 13 Квітня 2014 12:31
Смерть сепаратистам
Nhbpe, Показати IP 13 Квітня 2014 12:36
Мочіть власовців, сепаратистів і окупантів цинічно і безжально, у нас не 1/6 суші, як у РФ, у нас Україна, яка ні на кого не нападала! Смерть окупантам!
Українець Показати IP 13 Квітня 2014 12:42
В Луцьку г*вна справді повно не встиг вивітритися запах Махачкалінского крисятніка появився Млинівський попрошайко-рекетірчик
1221 Показати IP 13 Квітня 2014 12:46
Ну і мобілізує він своїх орлят і що він далі буде робити? В Луганську працюють автономні агенти спецназа ГРУ, а це не Башкалєнки, там дуже серйозна підготовка, а данильчук без рупора не зможе, не почують.
Берта Показати IP 13 Квітня 2014 12:49
Дешевий полішуцький піар, а ще можна на хвилі пар гривень виклянчити, вони ж бо нас захищати будуть, може, якщо доїдуть до паски в Славянск.
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 12:50
коментар було видалено
333 Показати IP 13 Квітня 2014 13:14
Та вже їдьте скоріше, а то все збираються і ніяк не можуть вирушити. Покажіть на ділі показати, а не язиком тріпати. Обов'язково заберіть своїх придурків з Горохова, бо вже починають людям надоїдати.
Маневичанка Показати IP 13 Квітня 2014 13:22
Люди скиньтися ПС ,бо ще не всі іхні хероі іздять на машинах!
Однозначно до Маневичанка Показати IP 13 Квітня 2014 13:26
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 13 Квітня 2014 13:36
Надіюсь всі терористи бідуть наказані і опиняться в могилах
Мишко Показати IP 13 Квітня 2014 13:58
Шановний Правий Сектор та шановні лучани!!!Пропоную не давати їм жодного гривня!!Коли була ситуація в Криму, то Правий Сектор був на кордоні з Білорусією. Зараз коли почалися потасовки в Донецьку вони поїдуть на Раву-Руську охороняти тили наші........Їхня мета одна - отримати кеш і посадити себе у владні крісла!!!!Улюбленний письменник Данильчука - Мігель Сервантес, от і він як Дон Кіхот бореться з вітряками на кордонах, де і близько немає небезпеки. Якщо Ви такі патріоти, то чому немає черг біля військомату з членів Правого Сектору?І питання до воїнкома чому їх не виловлюють і не призивають в Нацгвардію?!!!Звертаюся до молодих хлопців - не вступайте в лави цієї організації, бо колим буде бій Вами прикриються як живим щитом!!!Ганьба Данильчуку і його кукловоду Гузю!!!!!
до Мишко до Мишко Показати IP 13 Квітня 2014 20:12
Правильно на 100 %. Хрен їм, а не гроші. Досить клянчити останні копійки з людей
Ясен Показати IP 13 Квітня 2014 14:05
Проти ПС ведеться інформаційна війна.Значить хлопці все правильно роблять!!!!!
Анонім до Ясен Показати IP 13 Квітня 2014 14:54
коментар було видалено
я Показати IP 13 Квітня 2014 16:25
какая информационная война, что , люди-слепые????
Українець Показати IP 13 Квітня 2014 17:18
Проти кого війна ? проти ПС та вони як блохи забери собаку і повиздихають.
Оля Показати IP 13 Квітня 2014 17:39
Клоун на фото. Навіщо,тобі,бовдуре, в Луцьку бронежилет? Що б вітром не здуло чидля солідності? Циркач
Микола С. Показати IP 13 Квітня 2014 18:09
Силовий блок ПС? аахахаха. Хто Данильчук? Так він комісований і в армії не служив, так як і друг очкарик з Рожища і їх командир Гусь
Ось вам Показати IP 13 Квітня 2014 18:11
Чому правий сектор не іде в армію? Тому що там тяжко, нема прес-конференцій, бабла ніхто не дає, жодної перспективи урвати жирну посаду. Армія боронить країну, а ПС відсиджується в тилу. Ганьба вам. Справжні патріоти це українські військові.
лівий сектор Показати IP 13 Квітня 2014 21:59
Чому Павло,Гузь,зам.Павла Руслан ніколи ніде не працювали, сто відсотків закосили від армії можуть до чогось призивати,перший і третій не одружені тобто не мають сімей за своє життя нічого путнього не зробили і не зроблять хай волиняни просто запитають цих нероб до якого майбутнього вони можуть привести.
Олесь Показати IP 14 Квітня 2014 08:10
Знов гопота розсікає в крадених бронежилетах і "просить " гроші! Пацани! Тут не стріляють! Чому ви, "патріоти " драні ще не в армії? Там вас би навчили хоч чомусь! Прикро, що ця гопота і рекетири далі править бал. Начальника Умвс "затверджують". з розумним виглядом оголошують промови, піаряться! Загальна думка та оцінка у коментах , навіть, одна. Пацани, розбігайтесь по доброму. Ідіть до війсськоматів, може ще толк з вас буде. Бо інакше доля ваша -доля рекету Волині- залі, клеванського, стукана.....вчить історію, придурки...
макс Показати IP 14 Квітня 2014 09:32
А чи не пішло б шановне панство з правого сектора в....... цирк? Ви вже осточортіли людям своїми клоунадами на вулицях, а в цирку для вас саме місце, вирод...и гопницькі.
Лучанка Показати IP 14 Квітня 2014 23:03
Якщо ви дійсно ідете на Схід України, то я Вас підтримую!!! Ось там зараз потрібні такі як Ви хлопці!!!