USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Правий сектор Волині нікого не залякуватиме, поки що

5 Березня 2014 10:51
Поки нависає загроза з боку Росії над Україною, то волинський Правий сектор нікого на коліна ставити не буде. Про це заявив лідер організації в області Павло Данильчук перед початком 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня.

Громадський активіст запевнив, що навколо його організації зараз відбувається багато спекуляцій, на які не варто зважати: «Я перед усіма людьми наголошую: на етапі, коли над нашою державою нависла загроза з боку іншої країни, ми не будемо нікого залякувати й ставити на коліна. Ми наполягаємо на тому, що має відбутися консолідація усіх структур, а як пройде цей етап, то ми будемо повертатися до наведення ладу у владі».

По тому Павло Данильчук наголосив, що Правий сектор не буде спокійно стежити як приходять «старі-нові» чиновники, та висловлюватимуть свою громадську позицію: «Зокрема, це стосуватиметься СБУ, МВС, прокуратури, щоб там не було людей, які були раніше заплямовані».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
))) Показати IP 5 Березня 2014 10:52
пізно, наш маленький. пізно.
Ахах Показати IP 5 Березня 2014 10:58
Скоро люди, які прийдуть до влади люструють тебе, Данильчушка ти наша, і то дуже швидко, а то й посадять за твої безчинства і вимагання!!!
Я Показати IP 5 Березня 2014 11:00
В Млынове обыкновенным лошком бегал , а тут герой.
Алекс Показати IP 5 Березня 2014 11:07
"Зокрема, це стосуватиметься СБУ, МВС, прокуратури, щоб там не було людей, які були раніше заплямовані" Щоб там не було людей, які тебе наб'ють, а потім посодять!
...я... Показати IP 5 Березня 2014 11:34
а в прокуратурі як брали хабарі так і беруть! змінити всіх прокурорів. або покажіть їх ХАЛУПИ! як Пшонки чи Януковича! люди хочуть побачити як живуть прокурори і їх заступники на волині.
громада Показати IP 5 Березня 2014 11:44
Яценюк сьогодні на Кабміні піднімав питання, бо звертаються люди з Рівного і Львова, стосовно "сектора", а чому Волинь мовчить і не каже, що в нас такий бандюган розгулює і людям погрожує?!
))) до громада Показати IP 5 Березня 2014 13:27
це не бандюган. це маленьке дрібне лайно, яке отримало по дупці від справжніх бандюганів, і стало ввічливе-ввічливе.
Не правий не лівий Показати IP 5 Березня 2014 12:46
Чи ж думав Бандера, що його ім'я буде заплямоване такими недоумками?
до провокативних і л Показати IP 5 Березня 2014 12:50
Нехай Вам Господь Бог дає лише щастя, добра, миру та розуму) Будьте добрішими!
Петро Показати IP 5 Березня 2014 13:03
Правий сектор, Данльчук - Лошарик люстратори хр***нові! Провалюйте з Волині поки не пізно, біжіть не оглядаючись!
Шаріков Показати IP 5 Березня 2014 14:38
Мені здається, що вони всі або з похмілля або накурились травки, хто їм дав право ставити людей на коліна, погрожувати? В якому столліті ми живемо, в 17-му чи 18 -му? І це називається демократією? Це гірше сталінизму.
громаді Показати IP 6 Березня 2014 08:47
Панове, а чи не пора нам зібратися і поставити цього наполеончика з манією величі рачком і вліпити в його дупенятко гарненького щирого копняка? Правда, порівняно з витівками Білого в Рівному це буде дитяча розвага, але ж ми з Вами інтелігентні люди, чи не так?