USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волинський Правий Сектор збиратиме компромат на працівників митних постів

16 Липня 2015 21:10
Спеціальні пости для звернення громадян щодо корупції та хабарництва на пропускних пунктах відтепер функціонуватимуть на найбільших митницях області. Таку ініціативу виявили активісти із ДУК ПС Волині.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у штабі ДУК ПС Волині.

Кажуть, до такого кроку волинські правосекторівці вдались задля того, аби попередити будь-які прояви корупції, хабарництва та контрабанди на кордоні. На цих постах активісти прийматимуть звернення, зауваження та скарги від громадян.
Так, за станом на сьогодні пости, де громадяни можуть залишити свої повідомлення щодо роботи митниці, знаходяться на пунктах пропуску «Доманове», «Устилуг» та «Ягодин», що входять до складу Ягодинської митниці.

Активісти кажуть, що уже є перші звернення від волинян, однак, подробиці скарг поки що не розголошують, мотивуючи це тим, що будь-яку інформацію потрібно ретельно зважувати та перевіряти й лише після цього оприлюднювати факти порушень.

До слова, активісти Правого сектору та бійці ДУКу створили аналогічні пункти звернень й на теренах інших областей країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
123 Показати IP 16 Липня 2015 21:36
тепер і їм прийдеться платити
Контрабандист до 123 Показати IP 17 Липня 2015 08:29
Що значить прийдеться це просто всіх раніше дістало то ПС відступив від митниці.А так з блоку сигарет при Данильчуку по 2 долари "брили".Нове керівництво видно хоче знову відновити "збір данини".ЛДля звернень є правоохороні органи а піаритись їдьте на Схід бо в їснуючому ПС вже воїнів не залишилось лише " вбраний криміналітет"
справедливий до Контрабандист Показати IP 18 Липня 2015 23:28
Це точно прикриваються ПС, а самі деруть де тільки можна. Це не той правий сектор Прочитайте в інтернеті хто ними керє. Жах!
СБУ до 123 Показати IP 17 Липня 2015 10:22
А ТИ, ЩО ДУМАВ, ВСЕ ТІЛЬКИ ТОБІ, ТРЕБА ЗНАТИ ТАБЛИЧКУ ДІЛЕННЯ.
Илья до 123 Показати IP 18 Липня 2015 10:00
Нам около Беларуси, эти не надо. Простые украинцы пожалуйста, а эти хай едут подальше.
321 Показати IP 16 Липня 2015 21:39
Як маєш шо,то плати і маєш за шо.
Перехожий Показати IP 16 Липня 2015 21:41
Пхахах! Як назбираєте, то дивіться не переплутайте папки. А то ж можна ненароком взяти теку з компроматом на себе. А тааааам вже, огогого... від "зниклої" турбази на Гряді до бурштинокопання+незаконне тримання незареєстрованої зброї і т.д..
Анонім Показати IP 16 Липня 2015 21:42
а для чого тоді нам прокуратура із грузинами, які ніби то мають слідкувати за додержанням законності? може тожі прокуратуру розігнати і замість неї нехай правий сектор працює? якщо прокуратура не може чи не хоче працювати - правий сектор міг би цим питанням зайнятись і построїти прокуратуру: https://www.youtube.com/watch?v=S0WrK4cCv-k - між іншим, цього прокурора недавно спіймали на отриманні взятки, так що Сашко Білий був на 100% правий, коли підозрював цього прокурора що він взяв гроші і відпустив вбивцю на волю.
Анонім Показати IP 16 Липня 2015 21:44
https://www.youtube.com/watch?v=S0WrK4cCv-k - Олександр Музичко виховує прокурора Рівненського району
Анонім Показати IP 16 Липня 2015 21:45
https://www.youtube.com/watch?v=H4a-K-vlY88 - Разговор Сашко Билого Музычко с прокурором ПОЛНАЯ ВЕРСИЯ
! Показати IP 16 Липня 2015 22:12
Хто має жалітися на митників - контрабандисти? Ну-ну... Ці дві категорії істот живуть в повному симбіозі. Одне без одного не виживуть. А пересічного туриста митники не давлять. Що з нього візьмеш? За пару копійок будуть палитися? Питання митниці не в цих стосунках. Проблема митниці в законодавчому зарегулюванні ЗЕД. Створені державою правила "гри" спонукають до порушень закону.
Перехожий Показати IP 16 Липня 2015 22:14
Редактори, поясніть мені одну істину - ви з ПС в долі? Чи вони на вас права купили?
Дядько до Перехожий Показати IP 16 Липня 2015 22:55
+100000
Анонім до Перехожий Показати IP 17 Липня 2015 10:25
Вони уже давно продалися,ще пів року тому!
Редактор до Анонім Показати IP 17 Липня 2015 15:15
То ви визначтесь, кому ми продались. Бо під кожною статтею нова "геніальна" версія.
підтримую Показати IP 16 Липня 2015 22:15
а весь контрабас відбирати та відправляти солдатам в ато.якщо корумповані крадіі генерали не можуть одягнути військо бо гроші потрібні на шуби маеткі та прикраси то хай це зробить правий сектор.може якому воіну норкова шуба або одяг від версаче перападе
SSG Показати IP 16 Липня 2015 22:37
Ага....любомльські правосекі колись возили контрабанду, а зараз пильнують на переході....Круто і справедливо!
Анонім до SSG Показати IP 17 Липня 2015 00:57
Им требуется бабло. Поэтому они и хотят либо присосаться либо отжать под себя этот канал финансовых вливаний.
ЯЯЯ до SSG Показати IP 17 Липня 2015 08:11
Та любомильські прав*п*дари самі через буг кідають сигарети,кантробанду возять,щей контролюватимуть---------------------повна ж*па
SSG до ЯЯЯ Показати IP 17 Липня 2015 10:58
Дааа....Віталік рулить...
Віталя до SSG Показати IP 17 Липня 2015 12:06
Руль це добре)))
SSG до SSG Показати IP 18 Липня 2015 11:48
виявляэться, що крім колишніх контрабантистів-патріотів там є ще колишній митник.... Це те ж саме, що найняти Пшонку для боротьби з корупцією у ГП:))))
гунчик Показати IP 16 Липня 2015 22:48
я теж приїду і правоохоронні органи візьму ,бо я слабак не вмію навести порядок, мене ніхто не слухає.
до всіх Показати IP 16 Липня 2015 23:12
пильнуйте цих микитовських особливо по експорту вантажів цигарки. метал та інші авто б/в прпвда пане якобчук скоро все вилізе
123 Показати IP 16 Липня 2015 23:16
дайте телефон по якому можна звязатися з п/с
СБУ до 123 Показати IP 17 Липня 2015 10:27
756453525 або 045 777 32 11 ПРАВИЙ СЕКТОР.
устим до 123 Показати IP 17 Липня 2015 14:07
0973604900
конрабандист до пс Показати IP 16 Липня 2015 23:25
невже так для людей стараєтесь . ... ... не смішить,дайте спокійно їздити в польшу,бо як вся черга розсердиться,то вам буде пи**ець
Ось така революція г Показати IP 16 Липня 2015 23:40
Якщо раніше платили тільки митнику, то зараз платіж ділиться на трьох - митнику, пс, Пащенку (Волинь пост), щоб більше не писали і не створювали проблем.
мiсцевий Показати IP 16 Липня 2015 23:51
А що це в них за номернi знаки на авто??? Це законно?
Рух Показати IP 16 Липня 2015 23:52
Закарпатці перділи на митників. Вони пруть папироси через зеленку та підземні ходи. У нас ганяють літаками. Колись бандота вимагала гроші для підтримки братви, мотивуючи шо на зоні хавають гнилу капусту, а зараз на війну... Проте левова частка не завжди доходить до адресатів. Висновок :косять касу.
мiсцевий Показати IP 17 Липня 2015 00:21
Якби мене цi зупиняли, я б йiм *рен зупинився.
Перехожий Показати IP 17 Липня 2015 00:44
Прохання до видання "Волинські новини" - проявіть свою чесність та неупередженість! Проведіть серйозне журналістське розслідування щодо "зниклої" з корінням елітної туристичної бази в урочищі Гряда, на березі озера Світязь. Саме цю базу "сторожили" представники Правого Сектора. Данильчук свого часу обіцяв, що на ній буде санаторій для воїнів АТО. Волинянам цікаво знати цю історію. Турбази самі собою не зникають.
ВолиньПост до Перехожий Показати IP 17 Липня 2015 15:12
Данильчук вже давно не в ПС. Щодо Гряди: маєте конкретну інформацію з конкретними фактами - телефонуйте в редакцію.
Перехожий до ВолиньПост Показати IP 17 Липня 2015 23:23
По-перше, я не розумію, яке відношення має "ВолиньПост" до "Волинських новин", по-друге, я знаю, що данильчук вже давно не в ПС, а по-третє - що може бути конкретніше фотографій, де ті котеджі на Гряді вирвані з корінням? Фото є, пошукайте в мережі.
Андрій Показати IP 17 Липня 2015 07:54
Маразм крепчает
Анонім Показати IP 17 Липня 2015 08:47
Повний трандець. Колишні контрабандисти, гонщики, рішали і інші "трудяги" з правого сектора взялися "палити мости"? Значить, зараз доходи мають більші, ніж від колишньої діяльності.
Андроїд Показати IP 17 Липня 2015 09:07
Кучма продав Україну, Ющенко розвів українів, Янукович розграбував, Порошенко зі своєю командою розвалив, "правосєки" доведуть до громадянської війни та махновщини, а результат на яву!
мішка Показати IP 17 Липня 2015 09:16
нове "хоббі" у нероб. чомусь на передовій показувати свою браваду сцикають...
Лучанка Показати IP 17 Липня 2015 09:27
ху із правий сектор?? Првий сектор - із ху.....
ДО ШПИГИ П.П. Показати IP 17 Липня 2015 10:16
А що за номера на машині на фото??? Чи повідомлення в пресі (ЗМІ) про правопорушення не є приводом для реагування??? Чи пан АВАКОВ жартував про номерні знаки : "А Т О", "АЙДАР", "АЗОВ" , ДУК ПС і решта. Ну ще в зоні АТО - зрозуміло. Але в нас, на Волині.... Де Ваша позиція??? Що за пункти прийому заяв, яка правова основа.... То УМВСУ - вже немає??? Ви теж - ПС. Докажіть діями, що це не відповідає дійсності!!!!!
Справедливий Показати IP 17 Липня 2015 10:42
Коли по Волині ПС почне їздити з законними номерами де ДАІ? - в керівника ПС швагро в місцевому ДАІ - тому дозволено їздити в нетверезому стані - бандити - всіх мобілізувати на війну - досить піаритися. ДАІ має підїхати до офісу ПС і конфіскувати автомобілі з незаконними номерами.
Перехожий до Справедливий Показати IP 17 Липня 2015 23:50
Які законні номери? Всі машини зза кродону за безцінь пригнані і не розтаможені. Але всяка там чєлядь не причетна до цього "праздника жизни" і буде далі їздити в маршрутках і тролейбусах.
Анонім Показати IP 17 Липня 2015 10:57
Коцура от шо там робиш?тиж сам бивший крохобор митник,вітдай гроші тим простим людям шо брав на митниці!!!жиніть його в шию
lol Показати IP 17 Липня 2015 11:09
Як кажуть "і в "тємі" і в долі"!
О Показати IP 17 Липня 2015 13:18
коментар було видалено
ПС Показати IP 17 Липня 2015 14:23
Собаки гавкають, а караван іде.
Всезнайко до ПС Показати IP 18 Липня 2015 12:15
Караван козлів...
Лариса Показати IP 18 Липня 2015 16:45
Як на мене огризаються ті, хто сам займається контрабандою, в тому числі дрібною, а також ті, хто й копійки не дав для підтримки вояків. Впіймайте хоч одного "правосеківця" на хабарі, здирництві чи контрабанді, а тоді верещіть. Якщо влада неспроможна захистити державу і навести в ній лад, то приходять добровольці, для яких Україна понад усе. Я вірю патріотам. Слава Україні!
Игорь Показати IP 13 Грудня 2016 22:26
всех ПС на восточный фронт