USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Правий сектор знову ігнорує громаду Луцька

27 Лютого 2014 16:26
Представники радикального угрупування Правий сектор вдруге не прийшли збори щодо стабілізації ситуації на Волині.

Круглий стіл за участю громадських діячів, науковців, політологів, істориків області відбувся сьогодні, 27-го лютого, в Луцьку.

Представники волинського Правого сектору на захід не прийшли, так як це робили вже раніше,- проігнорувавши ЗМІ й громадськість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Оксана Показати IP 27 Лютого 2014 16:31
Б'ють чергового чиновника або захоплюють підприємство. Не до громадськості.
s до Оксана Показати IP 27 Лютого 2014 21:27
ахаха, це ж треба так написати)
До S до s Показати IP 28 Лютого 2014 08:50
Оксана пише чисту правду!!!!!!!!
Файна Показати IP 27 Лютого 2014 16:32
Безпорядок, а не Люстрація...
Лучани Показати IP 27 Лютого 2014 16:34
Їм немає часу, вони вже владу дерибанять, а ви до них про якусь громадскість! Дуже певно бояться запитання: А де ви були 20 лютого, коли хлопців вбивали? І за одно спитати про того кнура Сашка, який в Данильчука босс і який беспрєдєл він влаштовує!
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 16:37
Вони розвалюють Україну!
Колян Показати IP 27 Лютого 2014 16:38
Обосрамился юнец.
Так надо Показати IP 27 Лютого 2014 16:40
А что им там делать среди образованных дядкив, серьйозно их воспринимает только В Пащенко. Насобирал малолеток подобных ему по уму и играет с ними во взрослые игры.
ося Показати IP 27 Лютого 2014 16:40
Данильчук із Лідера перетворився у Пі*ера
пук Показати IP 27 Лютого 2014 16:41
А зачем им стабилизация Ярош с презом вопросы закрывали факт доведен Почему Ярош молчал аж до 26 прошло с 20-го много времени.Или готовит откат так сказать а вдруг власть поменяется и тогда штурмовой отрядец готов.Или все таки ждете десант с направления Харькова!?....господин товаршь Ярош...и еще ..почему втягиваются с это контору не совершенно летние? ведется развед работа со стороны Правого сектора по выйялению скорее финансирования а не люстриции.Это уже факт доведенны.
Анонім до пук Показати IP 27 Лютого 2014 16:51
Не пукай тут пук, заховайся в буду! Все рішать без твого пукання
Відділ кадрів Показати IP 27 Лютого 2014 16:54
ВИМОГИ ЛЮСТАРЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ до осіб, які виразили бажання стати посадовцями: 1) особлива вимога - мати судимість або з психлікарні "жовту карточку"; 2) обов'язково мати в наявності викрадений бронежилет, дубинку, щит. 3)Особи, які мають автомат чи пістолет, в працевлаштуванні мають переваги. 4)Ділові та естетичні вимоги: вміти кричати в рупор, мати діловий костюм-військова німецька форма, маску на морду, та шолом, вміти красиво брехати, щоб всі одразу повірили, вміти принижувати людей. Особам,які вміють кидати бруківку "чим вище і дальше" надаються переваги. Наявність середньої, вищої, тим більше спеціальних знань взагалі НЕПОТРІБНА. Заяви приносити власноручно у приймальне відділення (на даний час відділ кадрів №2 Люстараційного комітету ) ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ N2 СМТ ОЛИКА за адресою:ВОЛИНСЬКА ОБЛ., КІВЕРЦІВСЬКИЙ Р-Н, СМТ ОЛИКА ВУЛ. ЗАМКОВА БУД. 28, або, для вашої зручності у приймальне відділення (відділ кадрів №1) ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ № 1, за адресою 43008, Луцьк, вул. Теремнівська, 98. Ми раді Вас бачити. . Начальник головного відділу кадрів МОЗ України.
пук Показати IP 27 Лютого 2014 16:58
а что правду сказал...ну прости.Ярош такая тролятина как и вся ботва -донецкая.Так был Ярош в момент расстрела у преза..или не было.....снимите маски читайте прессу.Что касает- ся втягивания в криминал детей.Это дело времени.Вы показали себя как те кому ни кто не доверит власть.Спрятаться в буду увы не получится а вот вас загнать вполне запросто.А что касает ся (без твого пукання).то правда как и моча режет глазки).Удачи....скоро и списки малолетних детей опубликуем.пусть мамы почитают куда дети вечером ходят.
Фук до пук Показати IP 27 Лютого 2014 17:28
Не дождешся що прийдуть до влади старі пацюки, передушим тварюк!
!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 17:31
То не "правий сектор", то діти з палками!!!
info до !!!! Показати IP 27 Лютого 2014 18:35
діти? з палками? http://www.youtube.com/watch?v=q8JC-ZjqFb4 Координатор "Правого сектора" в Западной Украине Олександр Музичко (Саша "Белый") в четверг, 27 февраля, ударил и оскорбил прокурора Ровненского района Андрея Таргония. http://www.youtube.com/watch?v=XtxbGjkpkF8 Про що заявив "Сашко Білий" на Президії Рівненської облради зі зброєю в руках?
Анонім до info Показати IP 27 Лютого 2014 18:57
Він мав на увазі що мозок в них як в дітей. От якщо дати дитині автомат в руки і показати кіно пропсихічно хворого, а потім випустити на вулицю, то яка реакція має бути? Не така як в них? Шариковы!
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 18:06
Нащо "правому сектору" дискусії, коли вони присвоїли безкарно собі право орудувати палицями.
Українець Показати IP 27 Лютого 2014 20:32
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/26/7016416/ а чи руку пожимав януковичу не сказав
Батьківщанка. Показати IP 27 Лютого 2014 20:35
Сеня тоже кожен третій день на чай їздив
З болем у серці Показати IP 27 Лютого 2014 23:37
У мене болить серце,як я спостерігаю за тим,що робиться зараз на Волині!Якісь невідомі люди,яких ніхто не уповноважував,ходять по старших людях,спираючись лише на "доноси" і "кляузи" обділених людей, і силою,під тиском примушують писати заяви на звільнення!!!Це-ЖАХ!!!На яких підставах?!Ви розібралися,хто і що зробив для Волині?!А Ви що зробили?!Кидали бруківку?!Цим потрібно,щоб займалася законна влада,а не збір "блатных и нищих"!!!Тому вони і ігнорують громадські зібрання бо їм немає,що сказати-без групи вони ніхто і звати їх ніяк!Це якась Махновщина,а не демократія!Схаменіться хлопці,поки Ви себе зовсім не дискредитували!
Волиняни Показати IP 28 Лютого 2014 00:19
Але хочеться звернути увагу лучан ще на одну річ - на що новоспечена свита протягом тижня перетворила площу перед адміністрацією -- на автомобільний автодром. З яким пафосом вони розвертаються біля пам'ятного знака, де в даний час горять лампадки померлим героям Майдану і возвишається ХРЕСТ! На площі перед центральним входом ніколи не стояли машини, для цього є спеціальна автостоянка до якої відстань 50 м., але для них правила неписані. Про яку мораль можна говорити!!! Викладена бруківка не розрахована для машин, це пішохідна зона. На що дивиться голова обласної ради і новоспечений комендат -- Бондар??? Боляче дивитися на це!!!
ds до Волиняни Показати IP 28 Лютого 2014 08:33
+10000000%
До суддів Показати IP 28 Лютого 2014 07:21
Чому не йдете до суддів, в адмін суді всі рішення були на користь влади- голова куплена, в апеляції- олігарх голова суду, уявіть скільки людей не понесли відповідальність, плюс він побратим Башкаленка та Волошенюка, останній теж цар, який маєток на початку торчина відгрохав
ccccccccccccccc Показати IP 28 Лютого 2014 08:04
ddddddddddddddddddddddd
нен Показати IP 27 Березня 2014 21:34
Да волошенюк давав автобус щоб беркут в кіїв їхав щей потім бідний нещасний ходив казав що його змусили це зробити чуть невикрали вони самі той автобус
Віктор Показати IP 5 Вересня 2015 19:46
У мене запитання чому наш Луцький правий сектор не нейтралізує такзавні точки по продажу спайсів амфетаміну та інших наркотиків,що за бездіяльність я особисто можу посприяти очищенню нашого міста від цієї зарази відгукніться!!!!