USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Правий сектор звинувачує нову владу у «безхребетності»

25 Березня 2014 18:46
Керівник осередку Правого сектору на Волині Павло Данильчук розповів про власне негативне ставлення до бездіяльності нової влади, враховуючи складну ситуація в Криму. Також він наголосив, що теперішніх посадовців може очікувати те, що і їх попередників.

Про це він сказав під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ.

Нова влада практично бездіяльна у ситуації в Криму

На думку Павла Данильчука, вихід із ситуації, що утворилася в країні, мав бути миттєвим. Тим часом, як представники нинішньої влади повинні були рішуче діяти ще тоді, коли відбулась перемога першого етапу революції.

«Певні служби, такі як СБУ та контррозвідка мали би праювати на фактаж. У них була інформація стосовно дій російських спецслужб та військових. Інше питання у тому, що надто швидко відбувався процес заміни основних керівників. Потрібно було перш за все арештувати забійників сепаратизму, провести певні спецоперації», - зауважив він.
Українські солдати хочуть з гідністю покинути територію Криму

Також лідер волинського Правого сектору, наголосив, що коли росіяни захоплювали наші кораблі, нові посадовці мовчали: «Це критична ситуація насправді. У цьому винне, перш за все, міністерство оборони. У мене особисто склалось враження, що влада бездіяльна і просто не знає, що у такій ситуації робити. А тим часом події в Криму все гірші й гірші», - каже Данильчук.

З його слів, більшу частина українських солдатів змусять перейти у російське підданство. Адже вони не отримали вказівок про те, що робити далі: чи затоплювати кораблі, чи здавати їх без будь-якого пострілу, як це відбувається зараз; що робити з військовими базами; що робити власне тим хлопцям, які з материкової частини України. Також, на думку активіста, поганим є й те, що відсутній будь-який механізм евакуації для військових з окупованої території.

«Я спілкувався з нашими військовими. Там ситуація майже панічна. З одного боку, вони не хочуть складати зброю, бо бояться, що їх назвуть «зрадниками». Доходить до того, що їх просто силою та ганебно виведуть із Криму. Вони просять аби представники влади дозволили їм з гідністю покинути територію Криму», - додав Данильчук.


Нову владу може очікувати те, що і її попередників

А ось на запитання, чи може нову владу чекати участь попередньої, очільник Правого сектору на Волині відповів, що «може бути усяке».

Також він нагадав, що у східних та центральних регіонах нашої держави російські спецслужби можуть розігрувати різні дестабілізаційні явища, у тому числі й теракти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Хто ти Показати IP 25 Березня 2014 18:52
чувак біжи і ховайся, для вас іде масова зачистка... якщо ти не поняв))
11 Показати IP 25 Березня 2014 18:53
А чого ж ти сам, Паша, не поїхав до Криму зі своїми недолугими "побратимами"? Тут блатувати і бабло збивати безпечніше? Білий вже догрався і догавкався. Туди ж дорога всім бандитам.
477 Показати IP 25 Березня 2014 19:14
Павлик проснувся, після "зимової "сплячки???? Протер карі свої оченята і прозрів!!! А раніше,де він був зі своїми заявами!!! Чи у нього тоді глаукома була!!! Аааа фільмував, то п'яних водіїв, вештався на білорусько-український кордон, ну і так по-дріб'язку обирав нового осільника УМВС в області!
василь Показати IP 25 Березня 2014 19:17
Білого дуже шкода, бо такі мразі як Данильчук використали його гарячий темперамент та контузію отримані в бойових діях на території Грузії. Вам не в політику хлопці, не до влади, а в пекло казначеями. Навіть до бандитів не доросли, понятій немає. Що в Грузію не могли його перевезти, чи тут не могли приховати, як пукача на житомирщині. Тепер Паша і Ярош і інші "новоспечені патріоти" піаритимуться на труні Музичка.
Бармалєй Показати IP 25 Березня 2014 19:31
В Ізраїлі існує правило під час воєнних дій критика влади - табу. У нас на кордоні стоїть ворог. Треба згуртуватися, а не змагатися хто революційніший чи хто достойніший булави. Невже історія нічому не навчила?
22 до Бармалєй Показати IP 25 Березня 2014 19:38
На кордоні стоїть ворог... Це ви про НАТО?
Бармалєй до 22 Показати IP 25 Березня 2014 19:40
Я про Вову Кабаєва
Olha до Бармалєй Показати IP 25 Березня 2014 22:51
Так у Путіна з самозванцями Турчиновим-Яценюком бартер за згодою самозванців:Путіну Крим самозванці віддають за владу.
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 19:45
Зае...бл... хватит я люблю укр..
Йовік Показати IP 25 Березня 2014 19:48
Кацапи кому не подобається Україна валіть на .уй звідси
12345 до Йовік Показати IP 25 Березня 2014 20:09
Скачить, як мы! Скачить краще нас! Скачить, скачить, скачить!!! А кто не скачет - тот здоров
Крымчанин до Йовік Показати IP 25 Березня 2014 22:18
коментар було видалено
Юля Показати IP 25 Березня 2014 19:58
УКРАЇНА - ЦЕ ПРОСТО ЖАХ,,, СПИЛБЕРГ ВІДПОЧИВАЄ,,,,
Луцьк Показати IP 25 Березня 2014 20:04
РОСІЯ-ЦЕ ЧУМА
ТТТТТ Показати IP 25 Березня 2014 20:07
Тролі ви думаєте, що 5 колона, а насправді ла..но,Хохлокацапи ви в Луцьку вороги!!!!
Автобус з мясом Показати IP 25 Березня 2014 20:09
Волгоград, які приємні спогади))))
Бармалєй до Автобус з мясом Показати IP 25 Березня 2014 20:31
Не пиши хєрні, не уподібнюйся до кацапських тролів Вбий у собі кацапа. Ти сильний доки не такий як вони
Азіровка до Бармалєй Показати IP 25 Березня 2014 20:42
Дійсно.Ми ж не родичі Кісельова
Фтизіатр Показати IP 25 Березня 2014 20:16
Новій владі потрібно відправити всіх туберкульозників в Крим на лікування.Крим чекає на туберкульоз!!!!!!!!!!!
Гнідава Показати IP 25 Березня 2014 20:24
Правий Сектор правильно каже.З своїм пацифізмом далеко не зайдем
Лориморт Показати IP 25 Березня 2014 20:25
Аваков та Тенюх мають розказати наступним поколінням правду про Крим та Сашу Білого.
Поміркований Показати IP 25 Березня 2014 20:30
Люди ми повинні позбутись і ультраправих і сепаратистів, а також від Росії 15 метровою стіною відмуруватись
Данильчуку и ко. Показати IP 25 Березня 2014 20:48
Бандиты к ответу. Настал ваш час.
Кацапчикам до Данильчуку и ко. Показати IP 25 Березня 2014 20:52
І вас також.Неважливо ти ультраправий чи ультралівий.Вас радикалів всіх треба ізольовувати.
ПСеку до Кацапчикам Показати IP 25 Березня 2014 20:58
Я просто гражданин своей страны и хочу мира и спокойствия в ней без вас озверелых. А ты как меня назвал так и я к тебе обращусь хочешь бандерчик хочешь правосекель.
ППП до ПСеку Показати IP 25 Березня 2014 21:03
Культура развития на лицо
поясняю до ППП Показати IP 25 Березня 2014 21:56
И чем же я обидел ваше величество, а ? Как ко мне так и я к вам. Много разных провокаций и я думаю нормальные люди все видят и все слышат. Дураков везде хватает НО слава богу их меньшинство. Кто хочет повоевать идите в армию укреплять обороноспособность, а не бегайте по мирному городу с оружием тряся предпринимателей на ваши нужды. Простых людей вы задолбали. Мы хотоим мира и спокойствия в своей стране.
Доля Показати IP 25 Березня 2014 20:57
Паша неговори дурні заховайся в своєму селі в льосі і сиди,тому що скоро вже прийдуть за тобою козюрою хведчаком і іншими аркашами вам прощення НЕБУДЕ думаю ви зрозуміли...................
Доля Показати IP 25 Березня 2014 21:08
Западенці вам буде повторення 33 року
Западенці до Доля Показати IP 26 Березня 2014 11:20
Ти не переживай, лайнюче, буде і тобі свято!
Доля Показати IP 25 Березня 2014 21:18
Слава Росії
Ольга до Доля Показати IP 25 Березня 2014 21:21
Читаючи ваші коменти, стає зрозуміло, що Росіяни нам братами аж ніяк не можуть бути.(((
Нерозумнику до Доля Показати IP 25 Березня 2014 21:31
Якщо Ви лучанин, то вас таких тут мало.І слава Богу.Українці ми прорвемся і все буде добре)))
правдивий до Нерозумнику Показати IP 25 Березня 2014 21:56
А прориватись через НАТО будеш?:) Вже 23 роки рвешься, рвешься і...:) А тільки українців рвуть і розривають, а ви між своїми гризетесь, а верхушка все вирішує, а ви для них як казала ЮВТ - біомаса!:( Так воно, поки і виходить!:(
Ось так до правдивий Показати IP 25 Березня 2014 22:13
НАТО нам не ворог.І їх би тут з сіллю та хлібом зустрічали після всіх дій Росії
Анонім до правдивий Показати IP 25 Березня 2014 22:14
НАТО? ЛАСКАВО ПРОСИМО
галана до Доля Показати IP 25 Березня 2014 21:38
Чумодон.вокзал ..паРаша..якщо встигнеш до вокзалу..
555 до галана Показати IP 27 Березня 2014 01:01
А если вместе с вокзалом? Как в Крыму!!!
Іван Показати IP 26 Березня 2014 00:18
Що таке Правий Сектор? Чому ці прищаві підлітки мають "захищати" інтереси громади? Хто їх надоумив, що вони мають на це право? В народу вони запитали? Їхнього лідера президентом ще ніхто не вибрав і, судячи з усього, ніколи не вибере. Чого Данильчук критикує дії влади? У тому, що він говорить, він "деревяний на всю голову". Рішення на вищому рівні приймаються на основі аналізу інформації про безліч деталей - внутрішньоукраїнських, зовнішніх, внутрішньоросійських і т.д. Інформація ця отримується не з телебачення чи Інтернету, а через можливості спеціальних служб. Хай рішення влади комусь і не подобаються, але вони є оптимальними в ситуації, що склалася. Чи може Данильчук краще володіє ситуацією, ніж професіонали, які на цьому вовка зїли? Паша, дитино, кидай гратися у війнушки. Якщо ти ще не зрозумів, це вже не гра. Можна загинути або в тюрму загриміти.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 00:33
кердык правому сектору!власть отправит на покой
Лучанин Показати IP 26 Березня 2014 00:54
Пипець підкрадався не замітно. :)
лучанин12 Показати IP 26 Березня 2014 08:26
Личико сделай попроще, мальчик, а то напрягся весь как-то....
птр Показати IP 26 Березня 2014 09:14
Данильчук виправдовує свою зброю в руках тим, що революційні дії ще не пройшли, і що вона їм ще дуже потрібна. Ну то якщо взяв в руки зброю - то будь ласка будь готовий відстоювати свій статус "людини зі зброєю". Це не іграшки. Звичайні люди бояться коли біля них ходять раніше судимі з вогнепальною зброєю, і можуть забрати те що вважають за потрібне в імя революції.