USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Від імені Правого сектора можуть влаштовувати теракти

24 Березня 2014 17:55
«Зелені чоловічки» із Росії можуть робити теракти на території України від імені Правого сектора.

Про це повідомив керівник Правого сектора на Волині Павло Данильчук під час прес-конференції у штабі партії із представниками ЗМІ сьогодні, 24 березня.

Зі слів лідера політсили, такий розвиток подій цілком ймовірний навіть на території Західної України. Як пояснив він, про такий невтішний «сценарій» уже попередили сусідів із Заходу – поляків.

Так, зі слів заступника керівника Правого Сектора Волині Руслана Тимощука, під час зустрічі з Генеральним Консулом Республіки Польща у Луцьку Беатою Бживчи активісти попередили консула про такий варіант розвитку подій в Україні.
«Я не здивуюсь, якщо будуть здійснюватися теракти різними угрупуваннями, й казатимуть, що то Правий сектор. Я можу тільки прогнозувати, але такі припущення у нас є», - сказав Данильчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ворог Путіна Показати IP 24 Березня 2014 18:13
Смерть російським чортам! Глушіть їх на своїх вулицях, люди!
Смерть ворогам! до Ворог Путіна Показати IP 24 Березня 2014 18:27
в нас своїх вистачає...які своїх і мочать! невже хтось вірить в цю маячню? самі придумали - самі й воюють... ..херої! бій з власною тінню.... НЕ довіряю Правому сектору!
гпз до Смерть ворогам! Показати IP 25 Березня 2014 04:08
говорят кузнецов воскрес -березне ховайтесь.
Анонім до Ворог Путіна Показати IP 23 Червня 2014 11:38
Придурок!!! Сам ти чорт, ти до чого закликаєш? мирних росіян "глушити" на своїх вулицях???
Надо грохнуть Показати IP 24 Березня 2014 18:31
Надо грознуть пс, чтобы от их имени небыло тер. актов...
Надо грохнуть Показати IP 24 Березня 2014 18:32
Надо грознуть пс, чтобы от их имени небыло тер. актов...
Данильчук Показати IP 24 Березня 2014 18:34
Я иду... Боись, жаба...
саша білий до Данильчук Показати IP 25 Березня 2014 09:08
коментар було видалено
Хто ти Показати IP 24 Березня 2014 19:01
Без відповідного обмундирування, але з бойовим духом - під Києвом вояки з Луцької військової частини 1141 перебувають уже майже тиждень. Як повідомило джерело ТРК «Аверс» хлопці не мають достатньої екіпіровки. Її їм нібито досі не повернув «Правий сектор», який 20 лютого відібрав у військових шоломи, бронежелети та інше спорядження.
Сергій до Хто ти Показати IP 25 Березня 2014 00:26
так відібрали .тількі треба добавити,поломані шлеми,порвані броніжілети....
Бульба Показати IP 24 Березня 2014 19:17
На воре и шапка горит.
титушко до Бульба Показати IP 24 Березня 2014 23:19
это в точку,заранее себя отбеливаютъ
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 21:09
Що ПС, затряслись ніжки?
відповідь до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 00:27
не а..
Лучанка Показати IP 24 Березня 2014 22:15
Я не розумію, чому по сьогоднішній день не притягнули до кримінальної відповідальності осіб із правого сектору, в першу чергу Данильчука, та інших осіб, які брали участь у побитті людей, нищенні державного майна, які погрожували людям, і т.д.? Це ж злочинне, до того ж озброєне угрупування! Що роблять наші правоохоронні органи? До речі, Гузя теж треба було притягнути, а то вже доліз до посади і замовк.
титушко до Лучанка Показати IP 24 Березня 2014 23:23
значит мечты исполнились. Гузь выскочит перед выборами в ВР.
відповідь до Лучанка Показати IP 25 Березня 2014 00:28
цу не лучанка....це ....ну звітуди
гриб до відповідь Показати IP 25 Березня 2014 00:36
ти шо курнув?
Павло Показати IP 24 Березня 2014 22:38
Влада нарешті зрозуміла, що Правий сектор для неї смертельно небезпечний (ВІДЕО) - See more at: http://karpatnews.in.ua/news/78929-vlada-nareshti-zrozumila-shcho-pravyi-sektor-dlia-nei-smertelno-nebezpechnyi-video2.htm#sthash.zvTQFEbG.dpuf
Сергій Показати IP 25 Березня 2014 00:14
Правий сектор - це ракова пухлина у новітній історії України після Євромайдану. Збіговисько неосвічених, невихованих людей, які не переймаються долею України, а лише дбають про свої кармани. Під шумок неконтрольованості здійснють політичні замовлення. Такі вже були в історії, їх називають "політичні пр*ст*тутки". Тільки гірше те, що мають зброю. І це вже гірше ніж було. Бо на попередню владу можна було скаржитись, сміятись. З цими виродками так не можна. Був цілий Майдан за Європу, європейський вибір - Ярош, Правий сектор проти цього. Був штурм Євромайдану, розстріл невинних хлопців - Ярош таємно домовлявся з Януковичем, народ, майдан про це ніхто не казав. Після зміни влаид був наказ скласти зброю, залишити балаклави - Правий сектор не виконує. Залишається лише одну думка - виконують замовлення. Питання чиє? Нехай кожний подумає сам. Чим більше ці *тм*розки діють, тим більше їх показують по ТВ у східній Україні, Росії, настроючи народ проти, розколючи людей всередині країн. Сценарій Криму - спочатку безлад, потім "Російська стабільність". Брехуни, злодії, розкольники! ГАНЬБА ВАМ!!!
відповідь до Сергій Показати IP 25 Березня 2014 00:32
балаклави.зброя.пр*ст*туткі.отм*розкі.брехуни.....а ми вам гарного міліціонера вибираем...дякуем
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 07:06
Правий сектор тільки рекетом займається, теракти то не іхне. вони тільки заробляють а на теракт потрібно тратитись
обіженим Показати IP 25 Березня 2014 08:48
Всі вас ображають, від вашого імені діють. Навчіться з людьми розмовляти і не лякайте білорусів всоїм хамством на кордоні, а то люди розповідають, як ви наглієте там, на "ви" до людей не звертаєтесь, хамите.