USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Представили нового директора ЛПЕ

24 Лютого 2015 08:24
Нового керівника Луцького підприємства електротранспорту Ігоря Домбіка представили керівникам управлінь й комунальних підприємств міста.

Про це йшлося під час оперативної наради Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 24-го лютого.

На початку наради градоначальник відзначив ювілярів міста, привітав квітами, а потім представив нового керівника - Ігоря Домбіка.

До призначення на цю посаду він був першим заступником директора з фінансових питань та виконувачем обов'язків керівника цього ж підприємства.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що директор Луцького підприємства електротранспорту Іван Грицанчук пішов з посади. Тоді кандидатура Ігоря Домбіка на відповідну посаду погоджувалася в Міністерстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Корінний лучанин Показати IP 24 Лютого 2015 09:31
Думаю, що й цього ставленника незабаром відсторонять. ЧОМУ? ЛПЕ підприємство не просте. Бувший мер із Гунчиком (тодішнім директором ЛуАЗу від КОРПОРАЦІЇ БОГДАН) створили багато проблем ЛПЕ та Луцьку із маршрутками по лізингу. А тепер влада місцева не знає як із цього "дерьма" вилізти і от "тасують весь час карти " із директорами ЛПЕ. То БІЗНЕС - ПЛАН для ЛПЕ треба( може й треба план розвитку!) - це вимога Гунчика була, він любить такі речі по роботі в "БОГДАНІ" , бо план потоку фінансів з підписами віповідальних осіб по певним етапам. А "НАДСУЧАСНИЙ" фарбувальний комплекс на ЛуАЗі по цим БІЗНЕС- ПЛАНАМ стоїть без роботи , бо не завантажений замовленнями. Так що і такий варіант може чекати ЛПЕ. Поживемо - побачимо.
zz Показати IP 24 Лютого 2015 09:35
Успіхів новому та черговому .... камікадзе:-)))
зюзя до zz Показати IP 24 Лютого 2015 09:48
точніше "страшно агресивному" менеджеру :-))))
Шіву до zz Показати IP 24 Лютого 2015 09:59
Та він в тому котлі вже півтора року вариться, так що важко його назвати "новим камікадзе"
Знаючий Показати IP 24 Лютого 2015 09:50
коментар було видалено
111 Показати IP 24 Лютого 2015 10:12
Це бухгалтер, який сидить біля компютера і нічого (нуль)не тямить в технічних питанням. Яка реальна економіка і який економічний стан на ЛПЕ (це глибока фінансова ж.па) - це реальна робота Домбіка за півтора року. Його призначення - це - убити ЛПЕ.
24022015 Показати IP 24 Лютого 2015 11:07
Як він може розібратись з боргами, коли сам боржник
111 Показати IP 24 Лютого 2015 11:08
БУХХАЛТЕРР!
00000 Показати IP 24 Лютого 2015 11:19
ДИРЕ х ТОР!
Рома Показати IP 24 Лютого 2015 11:35
Знову жид??? Ви що знущаєтеся????
Окс Показати IP 24 Лютого 2015 11:57
Домкін ставленик Романюка. Вони (Романюк і Домкін) вже принаймі рік плідно співпрацюють: перекидають гроші з однієї кишені в іншу. В кінці грудня ВН пишуть: міська рада перекинула 1 млн. грн. на статутний фонд ЛПЕ. Пізніше Домкін звітує: 600 тис. пішло на придбання 3 польських тролейбусів, 280 тис. на китайські "квадратні" скати та 120 тис. на сучасне програмне забезпечення для бухгалтерії. Насправді тролейбуси взяли в кредит. А програмне забезпечення для бухгалтерії до цього часу було не сучасне? Тобто куди пішло 720 тис.? Крім того, ще рік тому стояла вимога написати бізнес-план. Фінансовий директор з сучасними економічними знаннями не вміє цього зробити. Директором повинна бути людина, яка в першу чергу розбирається в технічній експлуатації тролейбусів, а економічні знання при бажанні можна набути.
До Роми доОкс Показати IP 24 Лютого 2015 12:07
Він ще і жид? А автошини, яки закупили за наші гроші через 10 тисяч пробігу повикидали. Хто буде відповідати???
БУХХГАЛТЕРСЬКИЙ ЛЮСТ Показати IP 24 Лютого 2015 13:48
Колір обличчя не відповідає кількості вжитого алкоголя!!!!!!!!!!!!!!!!!!