USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Про Україну з її болем та перспективами: лучан запрошують на зустріч із Сергієм Притулою

19 Вересня 2021 17:04
Сергій Притула їде на зустріч із лучанами.

21 вересня, 18:00 в РЦ Промінь відомий шоумен зустрінеться та поспілкується з містянами.

«Говорити будемо про все: про розвиток і ріст, про волонтерство і громадську діяльність, про Україну з її болями та перспективами. Подискутуємо на скільки можливо українцям залишатись в статусі «поза політикою», чому це не варіант і як активно брати в ній участь.

Приходьте заздалегідь, займайте місця та готуйте свої питання», – закликають організатори.

Попередньо слід зареєструватись за посиланням: https://cutt.ly/IWCIlhs

18:00, 21 вересня

РЦ Промінь, 3 поверх, George’s karaoke club, проспект Президента Грушевського, 2.

Зустріч організована за допомогою Молодіжного Центру Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дідо Показати IP 19 Вересня 2021 18:17
Перспективи? Велике слово.
Азаза Показати IP 19 Вересня 2021 18:29
Сірожа куди намилився?
Анонім Показати IP 19 Вересня 2021 18:43
даремно Сірожа береться за це заняття...
Сірко Показати IP 19 Вересня 2021 19:08
Хай йде він лісом
Клава Показати IP 19 Вересня 2021 20:30
Це ЧМО перевзувається у повітрі - він мабуть рахує що на Волині мешкають круглі ідіоти ...
Всезнайко Показати IP 19 Вересня 2021 20:40
Хтось ще ходить слухати цього рагуля?
Ну Показати IP 19 Вересня 2021 20:58
Вже одного артиста маємо, може досить клоунади
Претулітьмене Показати IP 19 Вересня 2021 21:39
Всë что нужно знать о сыроже и его работодателях из США в Киеве Работники посольства США в Киеве и их семьи приняли участие в ЛГБТ-параде "Марш равенства 2021". Пропагандируют гомосексуализм на собственном примере.
Анонім до Претулітьмене Показати IP 19 Вересня 2021 22:46
кому щось пече, то про те і говорить? змініть методичку