USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Прокуратура розслідує привласнення коштів чиновниками Луцької міськради

12 Червня 2015 17:44
Працівникам департаменту ЖКГ Луцької міської ради інкримінують зловживання службовим становищем і привласнення бюджетних коштів.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Дмитра Чепіжака сьогодні, 12 червня.

Так, з його слів, прокуратурою області опрацьована інформація щодо надання послуг з очищення вулиць Луцька переможцями державних закупівель в поточному році.

11 червня цього року розпочато розслідування за фактом привласнення коштів міського бюджету шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами департаменту ЖКГ Луцької міської ради.

ЧИТАТИ ЩЕ : ОТОЧЕННЯ ЕКС-КЕРІВНИКА ЖКГ ОТРИМАЄ 7 МІЛЬЙОНІВ НА ПРИБИРАННЯ ЛУЦЬКА

Чиновникам інкримінується частина 2 статті 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Микола Показати IP 12 Червня 2015 18:31
Про що ви говорите, вони крадуть і будуть красти, це знають всі, а заступниця цього департаменту Коленда за малу зарплатку цілий палац вистроїла на прибудинковій території, дуже сумніваюсь, щоце законно, роблять, що хочуть, там же кругом родинні зв'язки, ця пані навіть від пенсії відмовилась, бо там так добре їй, хоча пенсіонерка, а покриває те шобло ще одна бабця-пані Соколовська, гнати ту компанію звідти треба поганою мітлою!
Лучанин до Микола Показати IP 12 Червня 2015 20:22
Не гнати, а розслідувати і судити. Я б за корупційні дії карав би смертною карою. Так би було б менше охочих і ласих на державне або чуже! Тоді б жили "ПО НОВОМУ" точно.
хз до Микола Показати IP 12 Червня 2015 21:14
так дочка коленди працює в департаменті, і одружена з сином кубіцького. Все тісно повязано!
Липа до Микола Показати IP 13 Червня 2015 07:54
Для чинуш нужно сделать отдельный концлагерь, без мобильников, с охраной из роботов и автоматизированной подачей пищи. Через год они все сойдут с ума. через три коррупция уменьшится на 70 процентов.
Андрій Показати IP 12 Червня 2015 20:57
Правильно зробила,що побудувала.А ти сидиш в безоплатно отриманій квартирі і сходиш жовчею від заздрощів,що є розумні люди,а є типа тебе...
Patrik до Андрій Показати IP 12 Червня 2015 21:14
Просто молодець, тiльки за це, що "правильно зробила", надовго отримаэ безоплатну камеру, зате не буде сходити жовчею вiд заздрощiв... Тут вiдсутня жадiбнiсть, лишень романтика ну i звичайно безмежний розум.
Соромно. Показати IP 12 Червня 2015 21:11
Були гості з Східної України.Що показати..ну звичайно старе місто.Краще б не водив до замку.такий бардак,сміття.все обшарпано.не в замку. на прилеглій території.кабаків навідкривали, а от біля них прибрати зась.Габьбою персональною рахую гер Романюка таке запущення в історичному і пам'ятному місці.Місці болі і смертей тисяч людей..Хоч би елементарний порядок навели там де пролилась кров наших земляків.про грошенятка думаємо ,про вибори,про корито ..не золетеньке.рівень провінціальний..але ж корито.Скоро 23 червня.пригадайте цю дату панове чиновники..а злодюг все таки посадять
Dfcz Показати IP 12 Червня 2015 22:02
Так прокуратура тільки починає розслідування. Побачимо чим це завершиться. Можливо вони нічого і не знайдуть. а тут зразу всі накинулися. треба перш довести вину
Треба Показати IP 12 Червня 2015 22:04
От дали знов народу можливість погадити на людей. У ВН тепер план - жодного дня без згадок про сміську раду. як нема чого писати - то придумаємо
хлеб до Треба Показати IP 13 Червня 2015 07:55
откуда вы, нежнейшая душа?
Анонім Показати IP 12 Червня 2015 22:31
Редактор, чого мовчите, що командиром нової постової служби Києва став лучанин Олексанлр Фацевич.?
ВН до Анонім Показати IP 12 Червня 2015 22:44
Редактор не мовчить - редактор про це вже давно написав:) http://www.volynnews.com/news/authority/novu-patrulnu-politsiiu-kyyeva-ocholyv-komandyr-svitiazia/
Анонім до ВН Показати IP 12 Червня 2015 22:49
Празєвалі. Прастітє
до Андрія Показати IP 12 Червня 2015 23:42
А ти попробуй біля своєї комунальної квартири добудувати хатиську на зарплату держслужбовця, то я побачу, чим це скінчиться для тебе.
Соленый до до Андрія Показати IP 13 Червня 2015 07:56
Запросто. Ты мне дай должность, я и тебе построю.
до сольоного Показати IP 13 Червня 2015 11:35
Все можна зробити, але ще й із совістю треба дружити, з собою ж на той світ не заберуть, то скільки можна красти?
Соленый до до сольоного Показати IP 13 Червня 2015 14:58
Если так пошло с Кравчука, то причем здесь простой чинуша? Он, может, и в церковь ходит и челом там бьет о землю, но сотоварищи не позволят ему считать себя лучше, чем они. Смешно, но разве не так? Его просто вышибут из цепочки взяточников-чинуш и завтра он будет без работы. Где то так. Рыба гниет и будет гнить с головы.
Лучанин Показати IP 13 Червня 2015 16:06
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 13 Червня 2015 21:37
Админ не защищай падлюк
потерп. Показати IP 14 Червня 2015 17:29
.................Торгують майном і дітьми та катують пенсіонерів разом і вкрали чи ограбили заробітну плату захисника у карній справі по копіїї давно втрачених паспортів при перебувані на посдах бандюка дитячого садиста депортованого з Калькути і причетногодо смерті його ж доньки Остролуцького С.М., з його КДБіським братком Андрійком і їх спільником катом луцької тюрми спадковим Денисенко В.А.!!??
до хз Показати IP 15 Червня 2015 15:53
та там цілий сімейний підряд кубіцький старий - коленда стара сваха, коленда мала невістка працюють в департаменті жкг. кубіцького синочок - якийсь там мастер в жкп -3. кубіцького дружина, племінник і кум працюють у луцькспецкомунтранс