USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Прокуратура «відібрала» в проспекту Волі трохи асфальту? ФОТОФАКТ

1 Квітня 2016 12:17
Невеликий п’ятачок нового асфальту вклали біля прокуратури області. І, схоже, ями біля прокуратури латають асфальтом, передбаченим для проспекту Волі.

Обідньої пори учора, 31 березня, працівники дорожньої фірми латали яму на виїзді з внутрішнього двору прокуратури. Фото опублікувало видання «Хроніки Любарта».

Цікавий факт, що ремонтували цей клаптик дороги ті ж самі працівники, які ремонтують проспект Волі, встановлюючи зупинку біля готелю «Україна». А очевидці розповідають, що невідомий чоловік передав робочим плящину після виконаної роботи.

Тож, не виключено, що прокуратура, скориставшись ремонтом, який відбувається поруч, попросила «по-братськи» поділитися кількома ківшами асфальту. Але фактично така доброчинність – не що інше, як крадіжка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 12:13
Треба писати клопотання в прокуратуру) хай розберуться хто вкрав...
лучани до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 17:36
В нас прокуратура ж чесніша чесніших... Працюють такі,що їх всіх там пора давно,як мінімум звільнити і рот їм позакривати!
000 Показати IP 1 Квітня 2016 12:54
Романюк з барського плеча Прокуратурі відсипав, щоб не відкривали кримінальні провадження на нього і його команду.
Рікі Показати IP 1 Квітня 2016 13:28
З якого притона, судячи з фото, робились ці шедевральні фотки. Спочатку зробіть порядок в себе в бомжатнику, а потім заглядайте до сусіда.
Водій до Рікі Показати IP 1 Квітня 2016 13:44
Відізвався працівник прокуратури:)
Справедливий до Рікі Показати IP 1 Квітня 2016 13:59
Примітивщик, дивись на проблему глобальніше. Прокуратура - не сусід, а державний орган, покликаний забезпечити дотримання законності. Як може забезпечити законність той, хто поняття не має, що це таке?
Рікі до Справедливий Показати IP 1 Квітня 2016 14:25
Зрі в корень!!! Волинське телебачення - це державне ,але елементарний порядок і чистота в приміщенні теж повинен бути. Працівники цієї установи заслуговують кращих умов!!!
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Рікі Показати IP 1 Квітня 2016 16:08
Рікі, ты чай не рабботничком паракуратуры будешь?
Рікі до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 1 Квітня 2016 16:17
А що це за "феня"? Зрозуміло... Роблю висновок- місцевий кримінальний елементішка, якому прокурорські гарячого асфальту за шию добряче залили.
Инквизитор Показати IP 1 Квітня 2016 14:20
Вот гадство.
Луцьк Показати IP 1 Квітня 2016 14:33
Такий кримінал розкрили....прокуратура вкрала....новина дня!!!!! Зробили люди добре діло, залатали яму, а тут хтось з вікна туалету зробив кілька фото і як хлопці по-людські зробили добре діло...і давай: Сенсація!!! Сенсація!!!! І щоб ще більш сенсаційно було то хтось шось десь бачив шо пляшку горілки дали... В нас журналісти вже зовсім ....не хочеться погане слово писати..... Де ваш професіоналізм ????
Анонім до Луцьк Показати IP 1 Квітня 2016 14:46
а нічого, що цей асфальт на проспекті Волі лежати мав, а не під прокуратурою??
Врівноважений Показати IP 1 Квітня 2016 14:35
Жаба це наша національна тварина. А нормальному господарю Респект і Уважуха!!!
хз Показати IP 1 Квітня 2016 14:55
Треба запит в прокуратуру надіслати на яких підставах (договір і т.п.) на території прокуратури проводилися роботи по ремонту асфальтобетонного покриття ТзОВ "Луцькавтодор"
Х5 до хз Показати IP 1 Квітня 2016 15:07
Прапор в руки!Давіт ( Давід Сакварелідзе) тебе в помощь!
Холмс Показати IP 1 Квітня 2016 15:33
Точно закатали в асфальт брильянти !
Chili до Холмс Показати IP 1 Квітня 2016 17:47
Прокуратура, Ви там здорові чи забулись вже як закривались та втікали майже 2р. тому??? Бачу багато,що забули!Вам там, шановні, до Давіда все життя жити і не дожити, бо Вам Ваш шеф сказав фас і Ви всі стадом,голови похилили і не маючи своєї думки тут виписуєте фігню!А нічого,що ви покриваєте всю контрабанду на Волині???? А що Ви зробили такого,щоб Вас всі знали та США вимагало вашого повернення в прокуратуру?? А нічого,бо ви собаки продажні,які продасте себе і матір рідну з Батьківщиною! Сидіть там і Богу моліться! Скоро знову Ваше чорне свято-Вас скорочують,ура! Нехай Вас там 10 чоловік лишать і толку більше буде!
Генерал до Chili Показати IP 1 Квітня 2016 23:12
Піну з рота витери
Луцьк Показати IP 1 Квітня 2016 15:51
ТзОВ "Луцькавтодор" молодці. А на Волі асфальт лежати буде, не переживайте. Дуже "зрячій" журналістці в окулярах дякуємо "за бдітєльность",
гога Показати IP 1 Квітня 2016 16:34
журналист мы идем за тобой....))
Микола Показати IP 2 Квітня 2016 15:27
ото вже сенсація....:(((((((жах.....позор.....люди добре діло зробили, а пишуть вже з безвиході і власної тупості ріхну бредятіну......:))))))))))ПОЗОР.....
ЄВГЕН Показати IP 4 Квітня 2016 14:32
ЯКЩО ями замощують,шановні злорадці, хіба це погано ? ВИТРІТЬ соплі краще під своім носом . А чого мовчите на те , що вулицю скоро підсунуть під вікна готелю УКРАІНА ??? Бетон і асфальт кругом вбиває в ЛУЦЬКУ зелень... ОТ ЗА ЩО ВОЮВАТИ ТРЕБА !!!