USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Походження статків волинського прокурора хочуть перевірити

24 Лютого 2015 18:05
Народний депутат від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв звернувся до Генерального прокурора Віктора Шокіна з ініціативою перевірити інформацію від журналістів про статки прокурора Волинської області Вадима Максимова.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці активіст громадського формування «Самооборона Волині» Олександр Ніколайчук.

Він також розмістив депутатське звернення Єгора Соболєва щодо проведення службової перевірки стосовно дій прокурорів Рівненської та Волинської областей.

«Цікаво, буде відписка, як це часто робить прокуратура Волині, чи відбудеться перевірка», - пише Олександр Ніколайчук.

Нагадаємо, у грудні. «Слідство.Інфо» перевірило статки волинського прокурора Вадима Максимова і дійшло до висновку, що прокурору таки є що приховувати, зокрема, йшлося про 7 мільйонів гривень доходу, походження яких прокурор відмовився пояснювати.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРИХОВАНІ МІЛЬЙОНИ ВОЛИНСЬКОГО ПРОКУРОРА

Як повідомляє «Громадське.Волинь», ГО «Рівненська агентство журналістських розслідувань» звернулась до народного депутата з інформацією про те, що прокурор Волинської області Вадим Максимов нібито задекларував доходи невідомого походження.

На підтвердження своїх слів вони посилаються на відеосюжет програми «Слідство.Інфо», який транслювався на «Громадському телебаченні» в грудні минулого року.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Костянтин Показати IP 24 Лютого 2015 18:38
Це дуже правильне рішення. І нетільки прокурора ай усіх чиновників треба ! Цікаво ж все таки як можна буьти державним службовцем і мати такі статки як у них -автівки класу люкс, будинки, годинники дорогі і так далі. Перевіряйте і робіть висновки
добряк Показати IP 24 Лютого 2015 18:58
все нажыто непосильным трудом.от п**аль
добродій Показати IP 24 Лютого 2015 19:19
А ще треба подивитись статки головних лікарів усіх медзакладів області влада робить вигляд що все добре Гунчик романюк роззуйте очі наведіть порядок з поборами в медицині
Анонім до добродій Показати IP 24 Лютого 2015 20:53
А Гунчик і Романюк - білі і пухнасті?
шацький Показати IP 24 Лютого 2015 19:30
Та ви подивіться на рило цього кнура! Тут і перевірки не треба! Його і всіх подібних закривати треба без суда і слідства! Корецький Олег з дружиною суддею перші корупціонери в цій мафії!тато за кабана колись всунув, а воно ж деревяне було і далеке від юридичної освіти....
Корецький до шацький Показати IP 24 Лютого 2015 21:10
А про кабана як дізналися?
Корецька до Корецький Показати IP 24 Лютого 2015 23:17
А ти що давав хабара? То скажи скільки, цікаво мені знати?
Хрен собачий до Корецький Показати IP 25 Лютого 2015 00:15
Кабан розказав. Здав з потрохами, рогами, копитами та іншим лівером...
лана Показати IP 24 Лютого 2015 19:40
Всіх треба провірити прокурора ,суддів, всі діла прикривають не чесні , тому ,що беруть хабарі
шацький до лана Показати IP 24 Лютого 2015 20:02
Кругова порука.лапа лапу миє
лікар Показати IP 24 Лютого 2015 20:59
Гунчик В.П. сам добре знає що робиться в лікарнях, головлікар Сидор на лікування у вересні 2014 р рідних Гунчика (дохід в 2013 році становив 1,2 млн.грн.) року медпрепарати давав безплатні, можливо купляв за свої гроші, в чому є сумнів, а смертні платять за таке лікування 3 - 5 тис.грн. Мільйонерам - лікування безплатне, смертним - на всі гроші.
Незалежний Показати IP 24 Лютого 2015 21:15
Знову одні і ті ж типові фрази про корупцію і хабарі - при цьому жодної конкретики. Скажіть коли ви уже перестанете жовчю бризкати а займетеся роботою а не порожніми балачками
Штефан, Луцьк Показати IP 24 Лютого 2015 21:27
Забули про Олександра Сліпчука - заступника оберпрокурора Волині В.Максімова. Володаря квартир та гральних залів, маєтків і підвалів. Там багатств, походження яких він не зможе пояснити - неміряно.
Лікар до Незалежного Показати IP 24 Лютого 2015 21:33
Дорогенький, а за пошук конкретики і доведення її до суду тобі держава зарплату, і не малу, платить, прокурорський ти наш
321 до незадежного Показати IP 24 Лютого 2015 21:46
Варто було б запитати у Корецького, в угоду кому він пресував працівників сільськиїх рад любомльщини ,що б вони було не приймали рішень в підтримку подій на Майдані. Кожен день зобовязував звітуватися на прокуратуру. Уточнити простіше простого.
для всіх Показати IP 24 Лютого 2015 21:53
Скажіть, а як перевірка виявіть законність прибутків ВСІХ, ну так гіпотетично, то ви позакриваєте роти чи будите далі всіх лайном поливати просто за те що хтось має більше ніж ви?
шокіну Показати IP 24 Лютого 2015 22:52
масалова перевірити треба - маєтки, бази, у відпуск по догляду за дитиною втікає від люстрації
шокіну Показати IP 24 Лютого 2015 22:53
масалова перевірити треба - маєтки, бази, у відпуск по догляду за дитиною втікає від люстрації
І не тільки Показати IP 24 Лютого 2015 23:03
А Лопоха чого тільки вартий!!!!
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 23:14
Ой мабуть цей Корецький добре комусь насолив у Любомилі і Шацьку, що не можуть забути ще досі. І що саме смішно пише одне і теж саме у всіх коментах де згадується прокуратура. От лишенько біда більше немає що ж написати. А взагалі не набридло одне і теж писати в державі іде війна, а Ви лише бруд лєте. А що самі доброго зробили.
люстратор Показати IP 24 Лютого 2015 23:21
корецький масало лапоха сліпчук лікарі ви що сліпі йде біда чорна Яценюку писати про усіх
ковельчанин Показати IP 24 Лютого 2015 23:22
Лопоха хабарник ще той! Під Луцьком побудував палац, під Ковелем строїться в Колодяжному! На люс(кас)трацію!
Хрен собачий Показати IP 25 Лютого 2015 00:12
Хотілка з перевірялкою ще не виросли, щоб такого поважного чоловіка як прокурор, за"жабри"взяти...
Гость до Хрен собачий Показати IP 25 Лютого 2015 09:08
Цікаво за які ж грішки Корецького пан Гіль перекидав чи то може ховав з обласної прокуратури в прокуратуру Локачинського району, потім в Ківерцівський район потім пан Корецький піднявся до генеральної прокуратури, і з висоти допригнув до міжрайонного прокурора в Любомль. А тепер бідолашний мусить боротись на посаді першого заступника Максімова. А щоб довго не мучився не вагався перевірте за що грався в перебіжки і за які суми грошей.
волинянам Показати IP 25 Лютого 2015 09:00
забуваємо про Філюка, інших суддів-хабарників, які вели справи майданівців, до їх маєтків поїхати потрібно
українець Показати IP 25 Лютого 2015 09:22
Люди дорогі нічого ми не зробимо цих кнурів ніхто не люструє крім нас. Тільки ми це можемо зробити,все знищивши накрадене ними - це наше зароблене кровю і потом .Ми скоро подохнемо,бо не зможемо купити навіть хліба, а які комунальні,хто їх заплатить.Люди, а ніхто.Це буде геноцид 30-33 років, він уже є.А які хабарники директори шкіл, а лікарі- це вже їх треба всіх гнати і забирати в них все. геть все.Коли ви вже перевірите групи інвалідності, вони всі фальшиві. Здорова людина, працює на заводі, а в них в усіх групи інвалідності.Люди,яка може бути група інвалідності,коли людина працює на роботі, значить вона здорова,хворі не працюють.Хто буде наводити поряджорк, який порядок
розум до українець Показати IP 25 Лютого 2015 12:18
ЩОБ ВИ ЗНАЛИ Є РОБОЧІ ГРУПИ ІНВАЛІДНОСТІ - ДРУГА І ТРЕТЯ. ПІДПРИЄМСТВА, ЯКІ ОФІЦІЙНО ВЛАШТОВУЮТЬ ТАКИХ ПРАЦІВНИКІВ НЕ ПЛАТЯТЬ ПДВ. ТАК ЩО ВСЕ ЗАКОННО І НАВІТЬ ВИГІДНО ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ.
свідомий Показати IP 25 Лютого 2015 09:46
Нічого, скоро хлопці повернуться з ато зі зброєю-доберуться і до корецького,і ло гіля,і до цього кнура. Будуть відстрілювати,як собак скаженних
Тоже краду по дрібни Показати IP 25 Лютого 2015 10:37
До речі, коли посадите злодія і бандита Масалова?
долар до Тоже краду по дрібни Показати IP 25 Лютого 2015 12:19
Ніколи!!!