USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинська прокурорка задекларувала 8 ділянок та 2 авто

25 Березня 2018 19:09
Низка земельних ділянок у Турійському районі, майже вдвічі вища зарплата, ніж у 2016, будинок та квартира у користуванні та дві автівки: такі статки за підсумками 2017 року задекларувала керівник Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області Віталія Книш.

Прокурор вказала у декларації, що користується будинком площею 107 метрів квадратних у селі Городилець Турійського району та квартирою площею 69,2 метра квадратного у Турійську. Обидва об’єкти нерухомості належать Тетяні Бучинській.

Крім того, у документі значиться низка земельних ділянок: площею 0,2351, 0,0353, 0,2351, 0,0353, 0,2351, 0,0352, 0,1427 та 0,1 гектара у селі Городилець.

З 2014 року Віталія Книш володіє легковим автомобілем Citroen C2 2008 року випуску вартістю 65 тисяч гривень, її чоловік Андрій Книш має у власності автомобіль Audi 80 1989 року випуску вартістю 16 тисяч гривень.


Заробітна плата прокурора у 2017 році становила 412,006 тисячі гривень (у 2016 році – 231,151 тисячі, у 2015 – 124,949 тисячі), її чоловік отримав зарплату у розмірі 92,334 тисячі за місцем основної роботи у відділ освіти Турійської РДА та 1,5 тисячі страхових виплат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ГЛАС НАРОДА ЖЕСТОК К Показати IP 25 Березня 2018 19:21
ПОТРІБНО ВЗЯТИСЬ ЗА НЕЇ НАРОДНИМ ПОВСТАНЦЯМ
Селянка Показати IP 25 Березня 2018 19:52
Хвала рукам, що пахнуть хлібом ! Просто манікюр доводиться частіше робити. Правда накладні гелеві нігті виручають. А окрім того, що любить працю на землі, довгими зимовими вечорами любить вишивати гладдю .
Вася Показати IP 25 Березня 2018 21:44
Я також хочу Сітроен 2008 року за 2,5 тис. доларів
Якийсь прикол Показати IP 25 Березня 2018 22:39
Якесь бідоття, ауді 80 89 року, малолітражка 10 років, батьківська хата в якомусь селі ,городи .то який бідний прокурор
Щось Показати IP 25 Березня 2018 23:14
ту не так, донощики забули дописати коли та працьовита громадянинка займаєтся робботою у прокуратурі, і як поєднує, цю працю з трудом на городах....???
ігор Показати IP 26 Березня 2018 00:13
ДАЮ 17 ТИСЯЧ ЗА АУДІ
КРАЇНА І ОБКРАДЕНИЙ Показати IP 26 Березня 2018 07:29
Проходять психіатричну експертизу рядові представники спецслужб, не керівники. Керівники, як правило, політичні призначенці, - а це недопустимо. Якщо проходить людина відбір у контррозвідку – там тисячі тестів і детекторів, а голова СБУ - не проходить, президент країни не проходить, генпрокурор не проходить, депутати не проходять. Ну так кому ми довіряємо? кОГО У ВСІХ СТРУКТУРАХ ТРИМАЄМО
я Показати IP 26 Березня 2018 08:32
треба всіх родичів взяти деклорації о тоді всі разом оху--їм!