USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Прокурора у Володимирі-Волинському люструють

18 Грудня 2014 17:22
Комітет громадської люстрації Володимира-Волинського та району оприлюднив люстраційний висновок щодо володимир-волинського міжрайонного прокурора Юрія Луцика. Останнього визнали таким, який не може займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності.

Ініціювали процедуру громадської люстрації активісти ВО «Майдан Володимирщини». Сам прокурор добровільно проходити процедуру громадської люстрації бажання не виявив.

Нагадаємо, Юрія Луцика призначили на посаду володимир-волинського міжрайонного прокурора 27 січня 2011 року, посаду він обіймає досі.

Сьогодні Юрію Луцику пригадали події лютого 2014 року, що відбувалися не лише в Україні, але й у Володимирі-Волинському.

«У лютому 2014 року, коли на Майдані у Києві за свободу і незалежність Укра­їни боровся весь український народ, перед втечею з України тодішнього Генерального прокурора Пшонки, згідно зі вказівкою Луцика Ю.М., в робочий день під час проведення пікету Володимир-Волинської прокуратури місцевим Майданом, вхід у двір адміністративної споруди та вхідні двері у приміщення Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури було зачинено. Він як очільник місцевої прокуратури безпід­ставно оголосив у цей день вихідний та, беручи приклад з Пшонки, ховався від володимир-волинської майданівської громади, котра в присутності начальника районного відділу служби безпеки приходила засвідчити факти прокурорського протистояння народ­ному волевиявленню, небажання до­слухатися до думки українського на­роду», - йдеться у висновку.

Далі по пунктах зазначені усі, нібито, зловживання прокурора.

- Зокрема, прокурором Луциком Ю.М. в статусі позивача та другою особою на стороні по­зивача, тодішнім головою Володимир-Волинської районної державної адміністрації Скубою В.С., у Волин­ський окружний адміністративний суд 06.02.2014р. з метою придушення во­левиявлення місцевої громади було направлено позовну заяву №55-418 вих.14 про визнання протиправними дій Володимир-Волинської районної ради та скасування її рішень, при­йнятих з ініціативи Майдану та про­гресивної частини депутатів районної ради. Рішення про задоволення дано­го позову Волинським окружним ад­міністративним судом було скасовано Львівським апеляційним адміністра­тивним судом.

- Здійснював процесуальний нагляд за справою з розслідування кримі­нальної справи по захопленню влади чинними керівниками Володимир-Волинської ради, які були активістами Майдану, що є переслідуванням за по­літичними мотивами.

- Роками проявляє бездіяль­ність і формальний підхід у розгля­ді заяв і звернень громадян, а саме Приступи А.С. з приводу можли­вих злочинних бюджетних роз­трат на підприємстві «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».

- Всупереч Закону «Про проку­ратуру», прокурор Луцик зловжи­ває своїм службовим становищем, через слідчі органи Володимир-Волинського МВ УМВС України у Во­линській області постійно чинить тиск на адвокатів, зокрема на Омелянюка М.В. з погрозами на позбавлення його адвокатської практики, відстороняв його від ведення кримінальних справ в якості правового захисника при на­данні правової допомоги громадянам Кондисюку Я.С. та Сахнюку О.В.

- Згідно з рішенням виконавчо­го комітету Володимир-Волинської міської ради №213 від 31.05.2007р., Луциком Ю.М. приватизована квар­тира, розміром 99 квадратних метрів, яка складається з двох квартир дер­жавного житлового фонду, що оспо­рюються в суді громадянами Кравчу­ком М.М. та Кравчуком М.П.

У зв’язку з усім вищеперерахованим Комітет громадської люстрації прийшов до висновку, яким визнав Луцика Ю.М. особою, яка не може займати керівні посади в ор­ганах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності.

Люстратори зазначають, що даний висновок в жодному разі не є втручанням в роботу органів проку­ратури чи здійсненням тиску на про­курорів.

Комітет громадської люстрації м. Володимира-Волинського та району є офіційно зареєстрованою громадською організацією. Його головою є Володимир Грек, а членами ще осіб 11. Усі вони перед ним як стати народними люстраторами пройшли процедуру громадського обговорення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 88
БРЄД Показати IP 18 Грудня 2014 17:52
БРЄД.
запитання до БРЄД Показати IP 18 Грудня 2014 22:40
Ти з якого кабінету брєдіш, і яка у тебе посада ?
люстер Показати IP 18 Грудня 2014 18:34
коментар було видалено
123 до люстер Показати IP 18 Грудня 2014 19:10
Для чого видалили коментар? Фігню за прокурора лиш писати можна.
Правда(Володимир-Вол Показати IP 18 Грудня 2014 18:38
Я вважаю ,що все вище сказане є прямим втручанням в роботу органів прокуратури і вагамом здійсненням тиску на прокурорів, а саме на Луцика Ю.М.
Волинь Показати IP 18 Грудня 2014 18:47
Брехня тут починається з заголовку "ПРОКУРОРА У ВОЛОДИМИРІ ВОЛИНСЬКУ ЛЮСТРУЮТЬ" Це є вагомою підставою сумніву про правдивість данної статі!!!У якій немає навіть крихітки правди! Ну а чого ще можна чекати від таких писак?!
свідок до Волинь Показати IP 18 Грудня 2014 22:41
ПРАВДА В СТАТТІ 1 0 0 % .Не оправдовуйтесь, сміттєві баки вже готові !
Показати IP 18 Грудня 2014 19:04
Маячня
Дмитро Показати IP 18 Грудня 2014 19:07
Волинські новини останнім часом одну ..*рню пише.
Активістам Показати IP 18 Грудня 2014 19:14
Засуньте свій висновок собі у дупу. Є чіткий порядок і процедура люстрації. Три писаки обалдуї щось там собі оприлюднюють і вол новини це пишуть.
пыпец Показати IP 18 Грудня 2014 19:22
юра прощай юра прости
:р до пыпец Показати IP 18 Грудня 2014 19:38
Shit up
РомалЭ до пыпец Показати IP 19 Грудня 2014 00:18
Shit happens) lalka
!!!!!!! Показати IP 18 Грудня 2014 19:22
Вам нема чим займатися, давайте в АТО, слабо, люстратори????
Georg Показати IP 18 Грудня 2014 19:40
Цілком підтримую!
Волинь Показати IP 18 Грудня 2014 19:45
Ще багато, дуже багато прокурорських гнид сидять на теплих посадах. Тому багато роботи в громадських активістів. Ми переможемо ! Слава Україні !!!
Georg до Волинь Показати IP 18 Грудня 2014 20:02
В ато умнік!
Українець Показати IP 18 Грудня 2014 20:00
Звертаюся до адміністраторів сайту"Волинські Новини" Прошу видалити цю безглузду статтю яка немає сенсу! Можу сміливо сказати, що це втручання в роботу органів прокуратури і свідоме безпідставне здійсненням тиску на прокурорів, хоча у "статі" це заперечується! З повагою:Українець Наперед дякую.
Володимир до Українець Показати IP 18 Грудня 2014 22:36
Що прокурор, бісить правда?
Єєєєєс до Володимир Показати IP 19 Грудня 2014 00:07
Ти бісиш
Валентин Показати IP 18 Грудня 2014 21:24
У Володимирі все стабільно: суд, як і раніше, повертають справи на дорозслідування, міліція порушені кримінальні справи не реєструє, депутат Мороз час від часу лупасить чергову жертву і забирає чуже майно, контрабанда продається відкрито і легалізована, як російські війська в Україні. Покращення під шумок революції.
семен Показати IP 18 Грудня 2014 21:33
відлік вже почався. Одного "смітєвого люстратора" в Києві Кобу запроторили під домашній арешт. Подібні пости колись стануть доказовою базою для інших "горе-люстраторів".
володимирський до семен Показати IP 18 Грудня 2014 22:46
так відлік почався і революція Гідності не дарма була . Громадянська люстрація можливо тільки починає зароджуватися , але з часом і будуть нормальні плоди . А тепер по суті статі : якщо кожному із прокурорів котрі через 5 -7 років міняються місто купляє квартиру - це нормальне явище ????? В даному випадку міськрада у січні 2007 року виділяла 120 тисяч грн на придбання СЛУЖБОВОГО житла , а вже у червні 2007 року він його приватизував . Коли цукровий завод більше 5 років не платить ні копійки податків , відомий у Володимирі " меценат" ковальчук більше 10 років недоплачував орендну плату за 100 кв. метрів комунального майна у центрі міста ...............ТО ЩО РОБИВ ЦЕЙ ПРОКУРОР ??????????
Патріот Показати IP 18 Грудня 2014 22:01
Що прокуратура корумпована сумнівів немає. Тож люстрація це логічно. А всім тим які відправляють люстраторів в АТО . Відповім! Патріотів щоб в АТО країну захищати а я контрабас перевезу і в метели. Недочекаєтесь .
володимирчанин Показати IP 18 Грудня 2014 22:22
В цьому місті треба всіх під одну гребінку х....ти, хто хоча б один день сидів в чиновницькому кріслі. Вони всі прокришовані мером, а корупція в "княжому" вже узаконена ! Прокурор не виняток!
Євген Показати IP 18 Грудня 2014 22:23
Люструйте папу, і все стане на місце.Люстрація невільників в тому числі і кишенькового прокурора- дитячі ігри !
Володимир до Євген Показати IP 18 Грудня 2014 22:38
Папу може люструвати тільки природна смерть. Він вічний мер найчистішого міста на планеті. Він вже навіть визначив яку вулицю в його честь назвуть ще при житті.
Вікторія Показати IP 18 Грудня 2014 22:34
То прокурор квартирку приватизував - Бог виходить. Приїхав до міста фіг зна звідки і вже хату йому. Та з його зарплатою і купити можна, ну з тою що в конверті.
маша до Вікторія Показати IP 22 Лютого 2015 12:18
так не давай конвертів!! живи по-закону і відповідай за зроблене!!! не уникай відповідальності сумою в конверті!!!
люстратор Показати IP 18 Грудня 2014 22:38
Гоніть, володимирчани, всю " молоду" команду вашого князя. Такої ганьби ніде немає. Північна корея на Заході України. Стидоття!
Владлен до люстратор Показати IP 18 Грудня 2014 23:12
навіщо напали на скромного прокурора. ні грошей....ні майна.. та й чесний.
Володимирчанин Показати IP 18 Грудня 2014 23:20
Здається мені , що ця стаття це ніщо інше як банальна , нікчемна , брехлива заказуха. Прокурору респект і уважуха!!!!!!!
о б а м к о Показати IP 18 Грудня 2014 23:26
Адвокат Омелянюк кілька це місцевий шахрай і аферист. Цікаво з ментовки виперли за пянку і аморалку, а зараз він став таким собі поважним Паночком без шкідливих звичок.Як земля ще витримує такого Путнього.
Ольга до о б а м к о Показати IP 19 Грудня 2014 01:37
А люстратор Вотько теж мені ди/іл-патріот! Коли робив у мінтярні і начальником то прокурори всі були хороші, а тепер погані? Я не захищаю гадів прокурорів і кончених начальників міліції, але проти самопроголошених люстраторів! ви придурки, прочитайте закон "Про очищення влади". Невже серед вас немає хоч одного розумного? Ви просто собі громадська організація і все! Нехай навіть і назву придумали таку, але права люструвати вам ніякий закон не дав!!! погрались трошки і займіться кориснішими справами! здорові мужики-бугаї і бігають по місту і хочуть щось комусь доказати. Шановні, ви не є взірцем у місті і народ за вами не піде! Кожен знає ваше гниле нутро і те, що ви сильно хочете прийти до влади. Ви самі злодії, брехуни, колишні комуняки, мінтяки і ригіонаки! Дійсно мужикам треба виконувати патріотичний і військовий обов'язок - захищати україну. А ви сволоти боїтесь як чорт ладана цієї армії! Поробились каліками, псевдоволонтерами, горе-активістами і т. д. Срамота, а не мужики! Навіть жінки в зоні АТО служать, а ви по чому? Подивіться на себе краще недоумки! Вами керують два афериста і хочуть вашими руками зробити революцію у місті!
KERG/ Показати IP 18 Грудня 2014 23:45
Шановні дописувачі: "а судьи кто? ". Проінформуйте будь ласка , що це за особистості? Це моральні авторитети цього міста, заслужені громадяни чи звичайні негідники, яких принесла хвиля вседозволеності та вакханаліі?
Паша до KERG/ Показати IP 19 Грудня 2014 01:43
Це мамин люстраційний комітет на чолі з нею. А де ще один співзасновник тюрміян едік?
Кіношник до KERG/ Показати IP 19 Грудня 2014 07:11
Троє з ЧЛЕНІВ мають потужне партійне минуле - на рівні голів парткомів установ та організацій, двох - покинули рідних дітей на чоловіків, один (не впевнений, що один) - особисто розпродав Медянку (а тепер 14 бригаді жити нема де) інші - шелупонь для масовки...
Анжелика Показати IP 18 Грудня 2014 23:53
Какие люди (с мегафонами) и без охраны. Палка Кубик и верный друг ворона. Активисты однако. А почему еще не в АТО. Чё слабо чуваки?
U k r a I n e Показати IP 19 Грудня 2014 00:02
Прокурор respect!Ви всі таки грамотні, а хто з вас зміг би зайняти таку важливу і відповідальну посаду?!Кожен і одного дня б не витримав!!! Вас би відразу звільнили це в кращому випадку!!!Якщо всіх досвідчених звільнять то хто прийде до влади???Молоді люди?Без досвіду і практики роботи???Якщо таке відбудеться то настануть темні часи!!!Закон припинить своє існування!!!А з ним і країна!!!Вам спочатку потрібно зрозуміти чого ви прагните досягти і чи це правильне рішення! У нашому місті зараз спокій і порядок!Чи не так?!Ніхто з вас не думав хто створює і захищає ваш спокій та порядок в місті?!Володимир гарне місто,але порядок сам не зробиться над цим хтось має наглядати!!!Напевно кожен знає,що чим більша відповідальність ,тим більша за неї плата(зарплата)!!!Тому я вважаю що кожен з нас повинен бути вдячний людям які створюють порядок і демократію!!!Вони стараються працюють,а всі ви обливаєте їх брудом!!!Майте повагу до наших захисників без них не було б країни(України)!!!!!!!P.S. Не пропускайте ці слова між вухами,вдумайтесь що є правдою мої слова чи слова у цій "статті" і тоді ви зрозумієте істину!Дякую що ви мене вислухали,щасти вам у житті і саме головне поважайте,і ви самі станите поважними!!!дякую органам правоохоронної влади у місті Володимирі-Волинську,дякую за наш спокій і ваш захист!!!
ДО УКРАІНЕ 888 Показати IP 19 Грудня 2014 00:48
ГАРНО НАПИСАВ І ПОСТЕЛИВ УСІМ КАЗНОКРАДАМ,СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
Анжелика Показати IP 19 Грудня 2014 01:21
коментар було видалено
Олег Показати IP 19 Грудня 2014 01:28
Пару нікчем прийшло до державного органу щоб ще раз переконати путіна що тут живуть де*іли і самозванці от і все
S A vA Показати IP 19 Грудня 2014 01:54
Grec&chaykivska and company ce Zgraya Gien & shakaliv Yakim misce na smitnyku istorii forever @'
ВО «Майдан Володимир Показати IP 19 Грудня 2014 02:29
коментар було видалено
Кіношник до ВО «Майдан Володимир Показати IP 19 Грудня 2014 07:08
Вічна пісня))
люстер Показати IP 19 Грудня 2014 07:58
Ехал Грека через реку. Видит Грека в реке рак. Сунул в реку руку Грека. Рак за руку Грека - цап.
АВОКАДо Показати IP 19 Грудня 2014 08:16
Пропоную позбавити горе адвоката Омелянюка М.В. адвокатського посвідчення та ліцензію ДОВІЧНО, як особу яка дискредитує звання професійного захисника. Прошу керівництво спілки адвокатів дати оцінку його діяльності щодо співпраці з цими САМОЗВАНЦЯМИ. І що це за правник який діє підступно, брехливо та не в правовому полі. Його психічний стан теж викликає загепокоєння...Біжи Колюню, Біжи...!!!!!!'б...ь!!!!!!!
сорока! Показати IP 19 Грудня 2014 08:30
Сорока Анатолій ти що тут робиш? в порівнянні зі шкільними роками то ти навчився висловлювати свою думку! А де твій брат???
свряк Показати IP 19 Грудня 2014 09:44
Мда, дійсно у тому Володимирі- Волинському мафія котрою управляє князь Саган дійсно вічно жива!! Ну, що ж якщо обласна влада вчасно не заметься безчинствами місцевих володимир-волинських князьків-,депутатів, суддів, прокурорів та інших залишків з колишнього бандитизму, то дісно, черговий Майдан почнеться з Волинської області., з Володимир-Волинського району з невеликого захолустного " кгяжого Володимира" . А може вже пора починати....
Реаліст Показати IP 19 Грудня 2014 09:57
Поки князь Петро не зійде з політичної сцени - добра у Володимирі не ждіть !
з міста Показати IP 19 Грудня 2014 10:13
Даю відповідь на питання "А судьи кто?". Грек - колишній комуняка-торгаш, який у свій час захапав кілька магазинів, займався контрабандою, возив товар з Польщі. Вотько - колишній мент, якого "пішли" на пенсію, аби не посадити. Оля Нечитайло - дівчина-сирота, яка була на Майдані. А за рік отримала квартирку, привдягнулася і продовжує спекулювати на Майдані та революції Гідності. Мадам невідомо де працювала і чи працює нині. За що живе, теж неясно. Хамовита, невихована. Зате вміє своєчасно і гарно згадати побратимів з Майдану. Аж гидко стає від її спогадів. Яскраві особостості... А на фото до цього опусу ще є один "індивід" - депуцтат міської ради Анатолій Сорока. Людина, яка вже багато років ніде не працює, відповідно не сплачує ані копійки податку. Трутень, якщо відверто. Зате бере активну участь у всіх "щоу", що влаштовує віра Чайковьска-Траликова, ідейний натхненник всіх заворух в місті. пані теж відома своїм "видатним" минулим. Завідувала воєнторгом, крала по-чорному. Накрала на магазин, на будиночок на Світязі, на квартири дітькам в Києві. А тепер питання: ці люди мають моральне право на те, щоб когось засуджувати? Чиюсь долю вирішувати? Думаймо, люди!!!! А не слухаймо їхні солодкі промови...
777 до з міста Показати IP 19 Грудня 2014 10:35
Дійсно,якщо так цікаво для " з міста " то згадаймо минуле- самого Петра Даниловича- як він починав. як управляв. як приватизовував і прихватизовував, напишемо в деталях про більшість членів Володимир-Волинського міськвиконкому ( хто з є хто), також яскраві біограіфї у заступників міського голови ,а є чимало міських депутатів- цікавих персон з "шановних "людей Володимира( всі вони вийшли і нагребали капітали з далеких бойових девяностих років - і досі іхніх бойових соратникыв - корешів з минулого викопуть ,з невідомих могил), І тепер запитаэмо - а чи мають люди які зараз при владі у місті бути на свободі чи ні ?А може на кожного з них, хто запаз при владі вже десь там у кабінетах ,під грифом цілком таємно - для службового користування і лежать в шухлядах компрометуючі товстелезні досє - справи ? Задумайся над цим " З МІСТА" .
Паша до з міста Показати IP 19 Грудня 2014 22:48
коментар було видалено
Місцевий Показати IP 19 Грудня 2014 10:26
Провладні гниди зашевелись,захищають один одного, але Ваш потяг піде в небуття. В місті суд , прокуратура і міліція були і є кишеньковими. Нелегальний алкогольний бізнес досі процвітає Депутат Мороз шахрайским методом відбирає будинки і квартири Гральні автомати працюють А наші правоохоронці не помічають.
Анжелика до Місцевий Показати IP 19 Грудня 2014 23:07
Словоблудство и заезженые фразы это признак "недюжинного уровня " I.Q. , а конкретика в фактах и цифрах это ответственность за свои слова и дела. По- простому пи... ть, не мешки таскать. Вот такой компост . Всю власть комитетам !!! Долой неугодных!!! Анархия мать порядка!!! Сомали ?
attorney Показати IP 19 Грудня 2014 10:32
Петро дійсно князь,папа і господар, а ви " багатостраждальні " челобити- ЧЛЕНИ КОМГРОМЛЮСТРИ є холопи безродні ,чернь та смерди місцевого заквасу. А Кобі Бра ена чи Білобоку на царство- це маразм та катастрофа.
АВОКАДо Показати IP 19 Грудня 2014 11:52
А Приступа А.С. то не той Дон кіхот, чий син обіймає посаду заступника транспортного прокурора? Отож бо ! Жесть!
з міста до АВОКАДо Показати IP 19 Грудня 2014 15:01
Його син ніколи не був заступником прокурора транспортної прокуратури, давно на пенсії та і транспортної прокуратури із грудня 2014 року не стало, припинила існувати. А ви тут балаган розводите....
АВОКАДо до з міста Показати IP 19 Грудня 2014 15:13
"А КОЗАЧОК ТО ЗАСЛАННыЙ" !!! А отколь міщанин має таку точну ( перевірену інфу), мабуть сам "Великий и Могучий Приступа или его отпрыск скрывается под этим ником. Не парся брателло . Усе будет "хорьошьо". ПРОКУРАТОР будет отмщен.Флажок тебе в рукилли!!!!!!!!!"
з міста до АВОКАДо Показати IP 19 Грудня 2014 17:41
Ніякий не засланий козачок, просто знаю цю людину дуже давно і добре, маю на увазі Приступу молодшого, і не є членом їх родини, колегою чи навіть сусідом....і кажу правду....навіщо ви пишете речі, в яких непевні або обливаєте брудом тих людей ,які до цієї справи не причетні????Не рівняйте всіх людей ....
АВОКАДо до з міста Показати IP 19 Грудня 2014 23:20
Яблуко від яблуні далеко не перескоче...
читач Показати IP 19 Грудня 2014 12:26
із вище прочитаного роблю собі такий висновок :1) стаття можливо троху сира , але потрібна ; 2) обговорення ведуть в основному прихильники двох непримиренних таборів ; 3) реальних ,критичних , зауважень , доказів , пропозицій - нажаль зовсім мало . 4)працівники спецслужб ,прокуратури , СБУ - впевнений що моніторать обговорення подібних тем . P.S. якби на державному рівні , державні мужі - високопосадовці , прагнули змін на краще та були порядними Людьми то давно припинилиб отакий бардак на місцях .
З міста до 777 Показати IP 19 Грудня 2014 12:29
Хіба хоч слово було мною сказано про місцеву владу, що вона бездоганна? Вам просто немає що додати до теми матеріалу, яка обговорюється, ось і переводите розмову в інше русло. А ви, судячи з усього з компані "люстраторів"?
Найкращі вислови! Показати IP 19 Грудня 2014 13:09
Даю відповідь на питання "А судьи кто?". Грек - колишній комуняка-торгаш, який у свій час захапав кілька магазинів, займався контрабандою, возив товар з Польщі. Вотько - колишній мент, якого "пішли" на пенсію, аби не посадити. Оля Нечитайло - дівчина-сирота, яка була на Майдані. А за рік отримала квартирку, привдягнулася і продовжує спекулювати на Майдані та революції Гідності. Мадам невідомо де працювала і чи працює нині. За що живе, теж неясно. Хамовита, невихована. Зате вміє своєчасно і гарно згадати побратимів з Майдану. Аж гидко стає від її спогадів. Яскраві особостості... А на фото до цього опусу ще є один "індивід" - депуцтат міської ради Анатолій Сорока. Людина, яка вже багато років ніде не працює, відповідно не сплачує ані копійки податку. Трутень, якщо відверто. Зате бере активну участь у всіх "щоу", що влаштовує віра Чайковьска-Траликова, ідейний натхненник всіх заворух в місті. пані теж відома своїм "видатним" минулим. Завідувала воєнторгом, крала по-чорному. Накрала на магазин, на будиночок на Світязі, на квартири дітькам в Києві. А тепер питання: ці люди мають моральне право на те, щоб когось засуджувати? Чиюсь долю вирішувати? Думаймо, люди!!!! А не слухаймо їхні солодкі промови... Прокурор respect!Ви всі таки грамотні, а хто з вас зміг би зайняти таку важливу і відповідальну посаду?!Кожен і одного дня б не витримав!!! Вас би відразу звільнили це в кращому випадку!!!Якщо всіх досвідчених звільнять то хто прийде до влади???Молоді люди?Без досвіду і практики роботи???Якщо таке відбудеться то настануть темні часи!!!Закон припинить своє існування!!!А з ним і країна!!!Вам спочатку потрібно зрозуміти чого ви прагните досягти і чи це правильне рішення! У нашому місті зараз спокій і порядок!Чи не так?!Ніхто з вас не думав хто створює і захищає ваш спокій та порядок в місті?!Володимир гарне місто,але порядок сам не зробиться над цим хтось має наглядати!!!Напевно кожен знає,що чим більша відповідальність ,тим більша за неї плата(зарплата)!!!Тому я вважаю що кожен з нас повинен бути вдячний людям які створюють порядок і демократію!!!Вони стараються працюють,а всі ви обливаєте їх брудом!!!Майте повагу до наших захисників без них не було б країни(України)!!!!!!!P.S. Не пропускайте ці слова між вухами,вдумайтесь що є правдою мої слова чи слова у цій "статті" і тоді ви зрозумієте істину!Дякую що ви мене вислухали,щасти вам у житті і саме головне поважайте,і ви самі станите поважними!!!дякую органам правоохоронної влади у місті Володимирі-Волинську,дякую за наш спокій і ваш захист!!!
Лолка до Найкращі вислови! Показати IP 19 Грудня 2014 13:15
Все сказане 100%правда !!
Клас до Найкращі вислови! Показати IP 19 Грудня 2014 13:30
Нарешті!!!Давайте поговоримо про наш шановний "люстраційний комітет"і тих хто його очолює!Обирали там можна сказати самі себе!!!Про склад комітету я взагалі мовчу!!!Половина це безробітні невдахи ,а інші прості карманні крадії яким просто немає що робити!Це угруповання є навіть офіційно не зареєстрованим і нелегальним! А створили вони цей "люстраційний комітет"от нефіг делать! А його очільників можна сміливо назвати дурнями і бездарами!!!
Ооо Показати IP 19 Грудня 2014 13:11
Золоті слова!
007 Показати IP 19 Грудня 2014 14:02
!!Не угомоняться ніяк " любі друзі " володимирського князя. Ну ніяк вони не можуть заспокоїтися.Шото їх муляє, не люблять вони місцевої громади.І як видно з обговорень і громада їх не дуже то любить. То напевне пора витягувати " цікаві матеріали з бойової біографії " цих же володимирських сотоваришів І по чуть -чуть друкувати в українських інтернет - газетах. Редактори такі матеріали з великою радістю публікуватимуть !!Як відомо вже зроблено хороший почин на Волинській Правді. Після Різдва- продовження. З кого почнемо з літери П., чи С., чи В. чи за алфавітом , щоб було справедливо. Га ?
спецдоставка до 007 Показати IP 19 Грудня 2014 15:26
Мені огидна твоя риторика і джинса "Волинської правди" на чолі з вундеркіндом СДПУ(о) Щумиком . Ви цілковиті "патріоти" проплачені Путлером і Кремлем. Розхитати ситуацію- ось ваша Задача. 007 наскільки мені відомо кіношний агент, а ти чудо - юда просто неудачник, який завдяки Інтернету сидиш в хліву і думаеш ,що тебе хтось вважає за ковбоя " Мальборо". Озирнись навкруги. Твій удел це в кращому випадку " Верховна з-заду". Україна ВСТАВАЙ !!!
Єєєєє до спецдоставка Показати IP 19 Грудня 2014 15:48
Це точно путлера люди!
ЖУРНАЛІСТИ ...??? Показати IP 19 Грудня 2014 15:01
ВО «Майдан Володимирщини» дайте повну точну назву організації бо такої в реєстрі
Паша до ЖУРНАЛІСТИ ...??? Показати IP 19 Грудня 2014 22:49
і майдану і люстрації в реєстрі чомусь немає.......
спецдоставка Показати IP 19 Грудня 2014 18:53
ГРЕКОЛЯКУ на гіляку!!! Слава Україні !!!! Героям Слава!!!!
007 до спецдоставка Показати IP 19 Грудня 2014 19:06
Ото напевне вас усіх " любих дрищів папіка Сагана " ці коментарі дістали до живого, шо так піною спливаєте і жовтою слинею біснуваті плюєте. А що правда очі коле !!!! А чось мені кажеться, що тутай вся команда клерків з міської ради Володимира -Волинського під керівництвом саламандера - олда відпрацьовує чергову премію -подачкувід князя .Тож продовження серіалу про окремо взяте князівство та папікових любих дрищів незабаром на екранах компютерів. Я не хтів того, ви самі спровокували це !!!
спецдоставка Показати IP 19 Грудня 2014 20:43
Ти колхос " тутай" сидиш в своїх Деревнях так і не витягнути свого довгого носа!
степан Показати IP 20 Грудня 2014 19:59
коментар було видалено
мистець Показати IP 21 Грудня 2014 00:10
фотка стара- події майже річної давності.
Степан Показати IP 21 Грудня 2014 18:05
Цирк на Дроті...?!!!
Всезнающий Показати IP 22 Грудня 2014 11:35
За інформацією з надійних джерел стало відомо, що цю посаду місцеві люстратори пообіцяли такій собі Калиновській Люсьці яка працює в тій же установі, в обмін на лояльність місцевих аболтуів.
Ольга до Всезнающий Показати IP 22 Грудня 2014 20:14
А хіба люстратори мають владу призначати прокурорів чи будь-кого?
Свідомий Показати IP 23 Грудня 2014 17:35
Люська прийде-порядок наведе!
Pleuronectes platess Показати IP 23 Грудня 2014 20:26
В морі риба-камбала Не велика, не мала. Дуже схожа на млинець, Хто спіймає – молодець.
Всезнающий Показати IP 23 Грудня 2014 20:34
В Нововолинську місцеві ка...sтратори обгадились .
Іван Показати IP 23 Грудня 2014 21:42
Скажу конкретно: ПРОКУРОР ЛУЦИК!!! ТИ ЩО НЕ БАЧИШ ЩО НА ЄВРОДОМІ, ЯКИМ ЗЛОЧИННИМ СПОСОБОМ ЗАВОЛОДІВ ДЕПУТАТ МОРОЗ ТРИВАЛИЙ ЧАС НА ПОВНУ ТОРГУЮТЬ КОНТРАБАНДНИМИ ЦИГАРКАМИ ТА АЛКОГОЛЕМ ЧИ ТИ ЦЬОГО НЕ ЗНАЄШ І ЖИВЕШ В ПАРАЛЕЛЬНОМУ СВІТІ. КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА. З ТЕБЕ ТРЕБА ПОЧИНАТИ ЛЮСТРАЦІЮ, 3.14ДЕРАСТ.
Іванушка до Іван Показати IP 24 Грудня 2014 09:11
Відверто.Мда... Тільки не можу зрозуміти іван як читається твоя фамілія, якою ти підписався?
Z Показати IP 25 Грудня 2014 12:30
Любі друзі, прокуратура це не орган дізнання, а органи прокуратури безпосередньо не здійснюють оперативно-розшукову діяльність ( оперативні заходи) і працівники прокуратури самі не сидять в засадах. Для цього існують відповідні оперативниі підрозділи в системі державних органів МВС, УБОЗ,СБУ, ПМ , ДПА яким притаманне здійснення такого роду діяльності і які повинні, у відповідності до своїх конституційних функцій, виявляти та документувати будь-якого роду злочинні прояви, в тому числі незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів (контрофакт).
Іванушка Показати IP 26 Грудня 2014 02:33
Ну шо докумекав 3.14ДЕРАСТ! А то бризгаєш тут своэю слюною. Дивись не по..дав. ЧМО.
KERG Показати IP 26 Грудня 2014 02:44
Тюрміян Едік -це місцевий масмедійний олігарх 3.14дерастичний маніяк, підсімейний насільнік і просто ху і SOS.