USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Прокурору Луцька оголосили подяку

11 Січня 2014 19:00
Прокурор міста Луцька отримав подяку від очільника Волині.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Подяку прокурору міста Луцька Сергію Даніліну оголосили «за вагомий особистий внесок у зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм», йдеться у тексті розпорядження від 10 січня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дропс Показати IP 11 Січня 2014 19:10
За спиною у прокурорської шістки портрет двічі несудимого пахана. Пропаща країна.
дідо Показати IP 11 Січня 2014 21:31
Подяка за те ,що щемили Гузя.
Перехожий Показати IP 11 Січня 2014 21:47
"Прокурору Луцька оголосили подяку". Прокурор залишився прокурором.
Лучанин Показати IP 12 Січня 2014 10:26
За приумноження в Луцьку власного бізнесу, відповідно збільшення статків і відсудження в багатодітної сімї квартири в Одессі яку отримав як службову. Ось такий собі законик
Мик Показати IP 12 Січня 2014 11:18
Вгодованість перевищує допустимі норми. Морда за день не обплюєш!
Гость Показати IP 12 Січня 2014 15:47
Вчіться люди добрі, красти sіза це вам ще й подякують.Це наша країна-Уукраїна-це наша руїна.Яку бідну людина таку,як ми він захисти? Хотілося б знати.А фейс дійсно вгодований,бідує бідненьки,живе на зарплату,хоча в них вона більше 20 тисяч.Нам би половину третини.
кадастренко Показати IP 12 Січня 2014 17:03
Спеціаліст по накладанню протесту на ділянки міської землі, аби потім одержати за неї "викуп" через посередників-депутатів.
оксана Показати IP 12 Січня 2014 21:23
А це значить,що вислужився владі,Клімчук підставляє своїх ,тепер ще одиного козачка засвітив!Дякуємо,хочем ще!
прокурору Показати IP 13 Січня 2014 16:27
Яу ресторанчик на електроапаратній? Доходи стабільні?