USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Проспект Волі в Луцьку пропонують озеленити довговічними рослинами і сухоцвітами

19 Серпня 2021 13:38
Клумби, розташовані на проспекті Волі в Луцьку, пропонують засадити довговічними рослинами та сухоцвітами.

Відповідну петицію зареєстрував Богдан Лебедь. Підтримати її можна за посиланням.

Чоловік запропонував озеленити довговічними рослинами проспект Волі від початку й до головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки.

«Тенденція висадження довговічних рослин у Європі з'явилася вже досить давно і має велику популярність. Висадження довговічних рослин замість сезонних (ті, які зараз є) дасть велику економію ресурсів, коштів та праці. Ці рослини не потребуть особливого догляду, додаткової води та щосезонного висадження», – звернув увагу автор петиції.

Сезонні рослини – це тенденції ще Радянського Союзу, а довговічні рослини – це економія міського бюджету та оновлений вигляд міста, переконаний Богдан Лебедь.

Відзначимо, аби петицію розглянула Луцька міська рада, за 15 діб її мають підписати мінімум 300 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Maха Показати IP 19 Серпня 2021 13:47
сумніваюсь що на довго. почнуть жіночки висмикувати дуже швидко
Ага до Maха Показати IP 19 Серпня 2021 14:29
Камер достатньо. Раз жіночку покажуть в новинах, більш такої слави ніхто не захоче
Степан Показати IP 19 Серпня 2021 14:22
Замість живої квітки суховій? Хай в себе біля хати насадить суховію!
Орися до Степан Показати IP 19 Серпня 2021 14:57
Лаванда, шавлія, чебрець, ромашка, деревій, безсмертник, міскантус, костриця, ковила… все це й так біля хат садять. Вже ж і безвіз є, щоб власними очима, або в інтернеті глянути можна. Давно засаджують міста в такий спосіб: і гарно, і шуму/пилу від дороги менше, і в спеку легше. Чого так триматися за радянські відкритки?
Степан до Орися Показати IP 19 Серпня 2021 17:18
З якої драбини впали? Лаванда це сухоцвіт??? Вибрали те що пахне і думаєте вам завтра засадять всі клумби? Чим існуюче гірше? Чим наліво, направо чіпляти ярлики про Радянські відкритки, подумайте хто ваші хотілки буде полоти. Затрат буде ще більше плюс скільки квіточок вціліє бо вони пахнуть, ми лише одну квіточку зірвали і т. д.? Те що на фото це жах, кому потрібні зарослі "сухої трави"?
лучанка до Степан Показати IP 19 Серпня 2021 17:29
Мені. А чому все повинно бути таке, як вам хочеться?
Степан до лучанка Показати IP 19 Серпня 2021 18:02
Того що на "О"
Орися до Степан Показати IP 19 Серпня 2021 20:50
«Довговічними рослинами та сухоцвітами». Лаванда – багаторічний. Перш ніж хамити, добре б навчитись читати.
Орися до Орися Показати IP 19 Серпня 2021 20:51
Багаторічник*
Степан до Орися Показати IP 19 Серпня 2021 21:53
Кому і Дуб багаторічник. В петиції мова йде про довговічних рослин!
Орися до Степан Показати IP 20 Серпня 2021 16:15
Що ж, доможіть розібратися: скільки живе довговічна рослина, а багаторічна? Скільки років росте одна, а скільки інша? :)
Ахахах до Степан Показати IP 20 Серпня 2021 16:18
Сподіваюсь, ви бот. А якщо ні – розвивайте смак. Попереду на вас чекає ще стільки красивого
Анонім Показати IP 19 Серпня 2021 15:01
Які в нас всі вумні. Знають, як економити бюджет. Тільки країна бідна.
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2021 15:05
Таке село як Степан не зрозуміє. А так, дійсно ідея хороша, головне аби на такими 'Степанами' було реалізовано!
Лучани Показати IP 19 Серпня 2021 15:26
Та тих сухоцвітів на проспекті вже і так повно ! От біля пам'ятника Т. Шевченка сосни всі у сухоцвітах, а про туї - вже і мови нема ! Висять сухі суцвіття, як коричневі шкарпетки на шпагаті і ніхто того не бачить і нікому до того діла нема ! Ото шоби не вирізати тих всохлих дерев перейменуйте їх у сухоцвіт - і буде вам щастя ! Кожного року стоять чинуші біля пам'ятника у скорботі, покладають квіти і хоч би хто очі підвів і подивився на ті висохлі корчі ! Шо тільки люди не будуть робити, шоби нічого не робити !
лучанка Показати IP 19 Серпня 2021 15:38
Ви як малі діти.Не будуть саджати багаторічні рослини ніколи. І справа не в їхньому вигляді, а в тому ,що вони багаторічні. А давати заробити потрібним фірмам чималі гроші на озелененні, потрібно щороку. Де ж іще вони будуть збувати свої квіточки. От і вся петиція.