USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Проти Киви, який святкував убивство Бандери, порушили справу

26 Жовтня 2021 17:02
Генеральний прокурор Ірина Венедиктова повідомила, що проти нардепа ОПЗЖ Іллі Киви порушили справу. Раніше він відсвяткував річницю вбивства лідера ОУН Степана Бандери стріляниною з автомата та феєрверком.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Фактова справа є», - сказала генпрокурор, відповідаючи на запитання, чи порушили щодо Киви провадження після його стрілянини.

Вона додала, що стосовно Киви розслідується чимало кримінальних справ.

16 жовтня до 62-ї річниці вбивства Степана Бандери Ілля Кива опублікував у соцмережах відео, на якому називає себе «лідером антифашистського руху в Україні», а потім стріляє з автомата та влаштовує феєрверк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ага Показати IP 26 Жовтня 2021 18:17
Кива - дурень. Як же інакше він мав святкувати річницю смерті любителя котиків на мотузочку?
ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Жовтня 2021 19:08
Що бандьора, що кива. Однакові. Хворі.Один був таким, а інший є таким в даний час. І не лікується
До ще не зовсім свід Показати IP 26 Жовтня 2021 19:57
Вам би те ж не завадило б до психіатра звернутись...явні ознаки душевних проблем проглядаються
Доктор Шацький 33 см Показати IP 26 Жовтня 2021 20:46
Це ви усі дурні ! А Кива молодець робить бабки з повітря і фейкив. А ви усе це приймається за чисту монету.
Цікаво Показати IP 26 Жовтня 2021 21:52
А за шапку з зіркою Киву вже засудили?
Анатолій Показати IP 27 Жовтня 2021 12:55
По ківі каталашка вже давно плаче.
Га? Показати IP 27 Жовтня 2021 13:57
І най -най-найогидніше, що оцей придурок яйця свої чеше не десь під парканом, а у Верховній Раді Української Держави! Чи можна чим іншим ще нижче опустити її авторитет? Запитання до усіх свідомих: ЩО ми має зробити, щоб цю нечисть вітром знесло з нашої землі?
Я до Га? Показати IP 28 Жовтня 2021 06:15
там ще стадо тупих свідомих я**я чешуть...то й що??