USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відсьогодні у Луцьку подорожчав проїзд у тролейбусі

1 Липня 2015 09:59
З 1 липня вартість проїзду в луцьких тролейбусах становитиме 1, 75 гривні.

Окрім того, підвищаться ціни і на проїзні абонементи.

Про це під час засідання виконавчого комітету 17 червня, повідомив перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

З його слів, відповідно до рішення виконавчого комітету від 20 березня 2013 року «Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)» з 1 квітня 2013 року для Луцького підприємства електротранспорту діє тариф на проїзд в тролейбусі 1,25 гривні за одну поїздку.

У зв’язку із значним підвищенням цін на електроенергію, матеріали, запасні частини для ремонту та технічного обслуговування рухомого складу та контактної мережі, виникла необхідність перегляду тарифу на послуги з перевезення пасажирів. Нестача обігових коштів у підприємства не дозволяє здійснювати у повному обсязі періодичне, якісне обслуговування тролейбусів, контактної мережі, що призводить до зниження якості послуг, втрат машино-годин в русі, зменшення доходів та ускладнення соціально-трудових відносин у колективі через постійну заборгованість з виплати заробітної плати.

Зважаючи на необхідність поліпшення технічного стану рухомого складу (61% тролейбусів експлуатуються понад 20 років та потребують затратних капітальних та поточних ремонтів), у плановому тарифі передбачено необхідні суми витрат на матеріали та запчастини, ремонтні роботи.

Значних витрат вимагає ремонт та підтримання у належному стані контактної мережі, загальна протяжність якої становить 109,15 км та 9 тягових підстанцій, про необхідність проведення капітальних ремонтів яких зазначено в актах державного технічного огляду тролейбусної контактної мережі із зазначенням термінових усунень технічних проблем.

Потреба у запасних частинах і матеріалах розрахована підприємством відповідно до «Методики нормування витрат матеріалів і запасних частин на технічне обслуговування і ремонт рухомого складу міського електротранспорту (трамвай, тролейбус)», затвердженої Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 6 червня 2010 №84.

Протягом періоду застосування чинного тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електротранспортом відбулася низка змін в структурі витрат тарифу.

Підвищення вартості електричної енергії у порівнянні з ціною, врахованою у діючому тарифі на перевезення пасажирів, становить 72,5%.

У зв’язку із низьким рівнем заробітної плати та наявною заборгованістю із її виплати, підприємство постійно стикається з нестачею необхідної кількості водіїв тролейбусів та ремонтних робітників.

Розрахунок кількості планових платних пасажирів на 2015 рік здійснено із врахуванням тенденції, що склалась у останній період – 4-й квартал 2014 року та 1 квартал 2015 року.

Рентабельність у плановому тарифі передбачено у розмірі 5%.

Зі слів Яковлева, підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах з 1 липня 2015 на 40% до 1,75 гривні надасть можливість забезпечити безперебійне та якісне надання послуг з перевезення пасажирів в місті, здійснити необхідні ремонтно-технічні заходи рухомого складу та контактної мережі, а також сприятиме подоланню заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства.

Для учнів шкіл збережено пільговий тариф на проїзд, вартість проїзду встановлено в розмірі 1 гривні за поїздку та вартість місячного проїзного квитка – 50 гривень.

Розрахунки тарифу на проїзд у тролейбусі для Луцького підприємства електротранспорту розглянули Волинським обласним Територіальним відділенням Антимонопольного комітету та отримали погодження.

Тож, згідно із нововведеннями, з 1 липня 2015 року тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) становитиме 1,75 гривні. Вартість разового квитка на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі) для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 гривня. Вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті (тролейбусі): - для підприємств, установ, організацій – 105,00 гривень, для населення – 90,00 гривень, для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації – 50,00 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 14:02
А ми їздити не будемо - ми будемо стрибати - ми ж не москалі.
Анатоль_ до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 15:33
коментар було видалено
Депутатам Луцької мі Показати IP 17 Червня 2015 14:08
Ви шо вже там "охєнєлі"? Бюрократи і казнокради. Вас рятує війна, бо завтра солдати будуть під Вашими стінами.
дупутату до Депутатам Луцької мі Показати IP 17 Червня 2015 15:02
Нікого під стінами не буде!!! Як будуть гроші на "революцію" - то і під стінами будуть! Знаємо - проходили!!! А тепер майте що повистрибували...
Пі.. Показати IP 17 Червня 2015 14:20
Живемо по-новому, а чого ж. З 1 січня по 5 буде, бо пикам товстим захочеться щовихідних на Багамах **пу гріти.
Водій тролейбуса №15 Показати IP 17 Червня 2015 14:23
Дано треба було це зробити, і не 1.75 а мінімум 2 гривні (хоча це як мертвому кадило, все рівно 85 відсотків їздить безкоштовно з посвідченнями). У Києві вже більше півроку ціна на проїзд складає 3 гривні. (і не треба говорити що там зарплати вищі, майже такі самі як у нас). Кому не подобається ходіть пішки погода зараз гарна.
До водія до Водій тролейбуса №15 Показати IP 17 Червня 2015 14:34
Вищі-вищі. Там, до прикладу, касир отримує в маркеті не 1800, а 4500 як мінімум. Були б Ви не водієм, і Вас тривожила б ця тенденція.
1 до Водій тролейбуса №15 Показати IP 17 Червня 2015 14:41
Такі самі? Ви з киянами поспілкуйтеся. Там 6 тис. - це аби кінці з кінцями зводити. А у 1200 норма.
О+О до Водій тролейбуса №15 Показати IP 17 Червня 2015 15:55
Рівень заробітної плати киян та лучан значно відрізняється, тому порівняння недоречне.
пасажир до Водій тролейбуса №15 Показати IP 17 Червня 2015 16:03
Порівняв Київ з Луцьком ,ти б ще зарплати порівняв. Ви хотьби графіку дотримувалися,а то їздите як заманеться.
Андрій до Водій тролейбуса №15 Показати IP 18 Червня 2015 11:39
Слідучи твоїй "логіці": "Кому не подобається ходіть пішки погода зараз гарна." ---------- "Якщо не подобається - можеш працевлаштуватися ТАМ."- Гарантую працевлаштування, бо там постійний вакантні місця! З підвищенням тарифів треба підвищувати тарифи оплати ПРАЦІ в першу чергу, хто має гроші маршрутку чи заправку власного авто - в троллейбусі НЕ їздить. До речі, більшість держсідниць області та міста їздять на роботу державними авто, та за держрахунок.., ЧОМУ не спрямувати ЦІ гроші на місській транспорт? А кожній "держсідниці" - персональний проїздний - за ЙОГО зарплату! (хіба мало отримує? ) Варто булоб обмежити зарплатню - середньою по Області! (Як люди живуть - так і "слугі народу"!)
КОЛЯ Показати IP 17 Червня 2015 14:36
Подякуйте тому " Яковлеву. Як може вирішувати і сидіти у кріслі людина яка їздить на авто на роботу а не на тролейбусах і на маршрутках? Цікаво да?
1 до КОЛЯ Показати IP 17 Червня 2015 14:49
Так і є, що наші справи і клопоти вирішують ТІ, ХТО І ГАДКИ НЕ МАЄ ЯК ЩОДНЯ ДОВОДИТЬСЯ ВИЖИВАТИ.
Мойша до КОЛЯ Показати IP 17 Червня 2015 15:02
ЖИД УКРАЇНЦЬОВІ НІКОЛИ НІЧОГО ДОБРОГО НЕ ЗРОБИВ І НЕ ЗРОБИТЬ !!!
еврей до Мойша Показати IP 1 Липня 2015 13:32
а чому еврейському исусу молишся? він що не жид?
Лучанка Показати IP 17 Червня 2015 14:53
Чому ви до киян маєте діло у них зарплати вищі, а у нас 1218 і радуйся, невже ці 50 коп. зразу змінять якість проїзду в тролейбусі , комфортабільність та тролейбусів побільшає, чи кинуться їх купляти вже......
Житель Показати IP 17 Червня 2015 15:20
Якщо вам неподобається щось то змініть це!
ЯК?? до Житель Показати IP 17 Червня 2015 15:37
ЯК ЩОСЬ ТУТ МОЖНА ЗМІНИТИ?? ПРИЙТИ ПІД ВІКНА/НА ПОРІГ МЕРІЇ І ТАМ ПОГАЛАСУВАТИ?? НАПСИАТИ КІЛЬКА /БОДАЙ ОДНУ ЗАЯВУ І РОЗБІГТИСЯ ПО ДОМІВКАХ? шини ще можна попалити))) наші псевдопатріоти, яких тепер дофіга розвелося, на це мастаки... але так як наша прокуратура теперка "оцінила" дії 19 лютого минуолого року.. то й такого не допустять) В кабінет до Яковлева чи Романюка ти точно не попадеш, щоб їм особисто виявити своє НЕВДОВОЛЕННЯ. Скачи хоч до неба, а вони своє собі будуть робити.
Дупутат до ЯК?? Показати IP 17 Червня 2015 16:06
Скоро тих Яковлєвих і Романюків там не буде, якщо люди правильно проголосують, позажирались вже. Прикро що достойної зміни немає, загинули в "АТО", а сволота типу Яковлєва штани протирає, баран - бараном.
оля до Дупутат Показати IP 17 Червня 2015 22:26
Люди майте повагу до себе! критикуючи інших, в собі злість сієте! Проїзд треба підвищувати, інше питання _ чому київська влада ніц не робить і не підвищує матеріальний рівень населення! Ціни на все ростуть , а з.п. така ж сама! Нонсенс!
Василь до Дупутат Показати IP 18 Червня 2015 08:22
Для вас кожен начальник так вже і сволота. Уявіть, якби вас ощасливили нежданною посадою і ви відразу стали б автоматично негідником. Не забувайте, що нинішнє керівництво отримало посади не у спадок а за рахунок певної ініціативи, компетентності і...завдяки вашим голосам.
Угу до Житель Показати IP 17 Червня 2015 15:38
Більш оплачувану роботу шукати не пропонуйте - в Луцьку з пошуками роботи (як і скрізь певно) кругом один лохотрон...
40а Показати IP 17 Червня 2015 15:34
коментар було видалено
я Показати IP 17 Червня 2015 16:22
Я ніяк не можу зрозуміти чому школярі повинні платити за проїзд. Вони не є платоспроможними, не отримують ні заробітної плати, ні стипендії ні пенсії!!! а от для пенсіонерів могли б зробити лише кілька годин в день пільгових, в які вони їздили б безкоштовно, а не в час пік, коли люди їдуть на роботу, студенти на пари, в тролейбус не те, щоб зайти, туди і запхатися неможливо, бо вони катаються з самого ранку з одного к5інця міста в інший, бо там щось на 5 копійок дешевше бачили. Багато міст так зробили і всім добре!!!!! Хочуть їхати в час пік, хай платять, як і всі інші!!!!!!!
Андрій до я Показати IP 18 Червня 2015 11:22
вони катаються з самого ранку з одного к5інця міста в інший, бо там щось на 5 копійок --------------------- Може(!) здогадаєтесь ЧОМУ вони їдуть купити дешевше на 5 копійок на інший кінець міста, замість того щоб просто купити в ближньому супермаркеті чи в "порт-Сіті"7 А ще страшне діло - з торбами на огороди їздять, картоплю вирощувати.. чи може видається що до пенсії не доживете? Скажу по секрету: Не від вас залежить, (а машини людей на дорожі кожен день збивають..) Перш чим щось "ляпнути" - старайтесь подумати, як-що є чим.
Житель Показати IP 17 Червня 2015 16:58
Як легко тримати людину за повідок який називається - ГРОШІ
СССР Показати IP 17 Червня 2015 17:30
Як Вам Живеться в капіталістичній Україні ? ? ? Жріть ! ! ! Не подавіться.
Олександр Показати IP 17 Червня 2015 19:00
Мабуть усі бачили, скільки вранці пенсіонерів НА РОБОТУ їздять - і безкоштовно. І посвідчень дохрена всяких - хай би вони по 50 копійок платили і не треба було б нічого піднімати
маха до Олександр Показати IP 1 Липня 2015 10:18
згідна на 1000% хоча б до 9-00 дома посиділи. совісті немають. ми ж ідемо тим тролейбусом не з доброго дива.
пенсіонер Показати IP 17 Червня 2015 20:22
Пенсіонер за своє життя ЗАРОБИВ,щоб їздити пільговиком,якщо безмозглі депутати ВР не спроможні прийняти закон,щоб до пенсії на проїзд додали 100грн.А за які "ЗАСЛУГИ" їздять пільговиками менти,сопляки-сержантики від яких користі,як з козла молока?А їх в міліції доїбені-фені.А скільки їх в Україні? Ну,а вищий ешелон-прокурори і судді,ті вже на своїх,власних,зароблених "чесною і непосильною" працею їздять тєлєгах.
оля до пенсіонер Показати IP 17 Червня 2015 21:16
Раз "заробив", то нехай і платить. У нас тепер капіталізм, а не розвинений соціалізм!!!! Дитина платить, хай і пенсіонер стільки ж платить. Воно ж старе - як мале.
Anonymous Показати IP 17 Червня 2015 21:04
лучше проезд сделать по 3 грн и качество улучшится, а то какие то гробы на колёсах по городу ездят .... стыдно ... в городе троли собирают а народ на польских зламках ездит .... В больших городах всё меньше этих мелких богданов а больше тролей более вместительных .... и пусть платят все а не так что заходит 10 а платят 2 или 1 ..... отменить всем эит "посвидчення липовые"
Андрій. до Anonymous Показати IP 18 Червня 2015 20:44
Назвіть мені хоч ОДИН випадок, коли від збільшення тарифу покращиласть якість? Зможете? Це як в ЖЕКу, збільшили квартплату, а виклик сантехніка з електриком, та ремонт чи заміна в будинку труб - за "окрему" платню.. Ціни за 2 роки виросли на скільки? А "ЯКіСТЬ"?
Anonymous до Андрій. Показати IP 18 Червня 2015 21:04
необъяснимо но факт .... может что то получится в улучшениях .... а тут не нужно сравнивать жеки и транспортную систему ...
Баба Голя Показати IP 17 Червня 2015 22:19
Сором читати, кожен тільки за себе думає. Кондуктор тролейбуса також людина, хоче трохи більшу зарплату, а вона залежить від того скільки прибутків має підприємство. А ви якби могли, той на шару їздили.
м до Баба Голя Показати IP 1 Липня 2015 10:21
і тому мають платити ВСІ !!! а скільки нехай вирішують !!!
рома Показати IP 1 Липня 2015 10:53
укра а я на машини не побрезгую покататися
Пішохід Показати IP 1 Липня 2015 11:05
Справа не в ціні квитка а в наших доходах Якби ми мали середню пенсію і зарплату 5000-8000 гр то було б однаково всім яка вартість проїзду 1-50 1-75 чи 2-00
НЕхай платять всі Показати IP 1 Липня 2015 11:57
Зробіть проїзд платний для всіх. В першу чергу для працюючих пенсіонерів. І відпаде потреба в підвищенні цін на проїзд.
\пдливмп Показати IP 1 Липня 2015 12:45
Так, нехай проїзд оплачують УСІ. Без винятку. І скасувати УСі посвідчення.
Андрій Показати IP 1 Липня 2015 14:40
хай платять за проїзд всі без винятку,інакше лпе буде збитковим.якшо 90% іздять на халяву-краще порізати тролейбуси на металолом,пробок в місті поменшає..