Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапити за кордон
Уродженець Житомирщини намагався дати хабар прикордоннику, щоб той без документів пропустив його за кордон. Щоправда, замисел чоловіка призовного віку успіхом не увінчався. Ба більше, за це суд оштрафував його на 34 тисячі гривень.
Про це йдеться у вироку Любомльського районного суду.
Інцидент стався на пункті пропуску «Ягодин» 28 травня 2024 року. Близько 23 години Дмитро С. у службовому кабінеті запропонував, а згодом надав заступнику начальника відділення інспекторів прикордонної служби 200 євро неправомірної вигоди, поклавши їх на дивані під головний убір.
Читати ще: Хотів у Польщу до сім’ї: на Волині судили уродженця Бучі, який за $10 тисяч купив підроблені документи
Кошти призначалися за те, щоб прикордонник не відмовив чоловікові у перетині державного кордону, адже той не мав документів для легального виїзду з України під час воєнного стану. Посадовець відмовився від грошей та подзвонив у поліцію.
Під час судового провадження між прокурором та обвинуваченим досягнуто угоди про визнання винуватості. Чоловіка судили за ч.1 ст.369 КК України, тобто за надання службовій особі неправомірної вигоди.
Дмитру С. у підсумку призначили штраф у розмірі 34 тисячі гривень. Також він сплатить майже 3 тисячі за експертизи.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Любомльського районного суду.
Інцидент стався на пункті пропуску «Ягодин» 28 травня 2024 року. Близько 23 години Дмитро С. у службовому кабінеті запропонував, а згодом надав заступнику начальника відділення інспекторів прикордонної служби 200 євро неправомірної вигоди, поклавши їх на дивані під головний убір.
Читати ще: Хотів у Польщу до сім’ї: на Волині судили уродженця Бучі, який за $10 тисяч купив підроблені документи
Кошти призначалися за те, щоб прикордонник не відмовив чоловікові у перетині державного кордону, адже той не мав документів для легального виїзду з України під час воєнного стану. Посадовець відмовився від грошей та подзвонив у поліцію.
Під час судового провадження між прокурором та обвинуваченим досягнуто угоди про визнання винуватості. Чоловіка судили за ч.1 ст.369 КК України, тобто за надання службовій особі неправомірної вигоди.
Дмитру С. у підсумку призначили штраф у розмірі 34 тисячі гривень. Також він сплатить майже 3 тисячі за експертизи.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
ГIсть
Показати IP
4 Серпня 2024 05:29
КонцтабIр
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.