USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Прийти на вибори заради загиблих волинян

23 Травня 2014 13:46
Щоб смерть військових, які загинули під час антитерористичної операції, не була даремною, волиняни мають проявити високу явку під час виборів.

Вибори Президента, які відбудуться 25 травня, - шанс довести світу і самим собі, що Україна – легітимна держава.

Про це говорили під час прес-конференції Громадської мережі ОПОРА сьогодні, 23 травня.

«Ми повинні 25 травня проявити велику активність. Наші хлопці стоять там, щоб ми могли здійснити волевиявлення. На цих виборах ми підтверджуємо для світу і самих себе легітимність нашої держави», - кажуть у ОПОРІ.

Нагадаємо, під час учорашньої перестрілки на Донеччині, загинули 10 волинян.

Тому вони наголошують, що волиняни мають таким чином вшанувати загиблих, аби їхні смерті не були марними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Я Показати IP 23 Травня 2014 13:59
Згідна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
( Показати IP 23 Травня 2014 14:03
Який цинізм! Приплутати вибори чергового олігарха до трагічної смерті солдат! Не спекулюйте на святому!!!
Українка Показати IP 23 Травня 2014 14:10
В наших політиків немає вже давно нічого святого. 23 роки зраджують народ. Зрадники, брехуни.
оля Показати IP 23 Травня 2014 14:38
Як можна спекулювати цій хунті на смертях людей задля власних амбіцій?Це не просто соромно-це абсурд.
Лучанин2 до оля Показати IP 23 Травня 2014 14:49
Піти треба і проголосувати проти всіх інакше за тебе проголосують 100%
ми до Лучанин2 Показати IP 23 Травня 2014 15:07
наша нова псевдо-влада відмінила пункт "Проти всіх". Також, задля того щоб вибори відбулись, достатньо одніє дільниці, і не важливо з якою кількісттю виборців. Вибори любою ціною! Жодного достойного кандидата, жодного
всім до ми Показати IP 23 Травня 2014 16:42
"Нова" злочинна влада!!!!!!!!!!!!!!!!
Перерубай корінь зла до всім Показати IP 23 Травня 2014 19:38
Відростки злочинної влади "новими" не бувають. Які з них нові? Ті ж. Просто одні старіші, інші молодші. Одні товщі, другі тонші. Одні тичинки-вбивчинки, а інші маточки-вбиваточки. Головне - у них один давній корінь. І живиться він кров'ю народу.