USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Призначили голову Камінь-Каширської РДА

13 Березня 2015 16:28
Президент призначив керівник Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

Так, згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 13 березня, головою Камінь-Каширської районної державної адміністрації призначений Валерій Дунайчук.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Валерій Дунайчук нещодавно став радником голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відповідно до розпорядження очільника ОДА від 26 лютого цього року.

ЧИТАТИ ЩЕ: РОЖИЩЕ ЗУСТРІЛО НОВОГО ГОЛОВУ РДА ШИНАМИ І ПЛАКАТАМИ

Довідка. Валерій Дунайчук – 1964 року народження, уродженець села Личини Камінь-Каширського р-ну, за фахом лікар-гігієніст, епідеміолог (закінчив Львівський медичний інститут). Працював фельдшером Самарівської дільничної лікарні Ратнівського району, медбратом патронажною Сошичненської лікарської амбулаторії Камінь-Каширського району, препаратором у Науково-дослідному секторі Львівського медичного інституту, фельдшером-лаборантом Львівської обласної станції переливання крові, лікарем-інтерном Камінь-Каширської районної санітарно-епідеміологічної станції, санітарним лікарем із гігієни харчування, завідувачем санітарно-гігієнічним відділом Камінь-Каширської санітарно-епідеміологічної станції, нині обіймає посаду Личинівського сільського голови. Тричі громада Камінь-Каширського краю обирала Валерія Савовича депутатом районної ради, у 1998-му, 2002-му та 2006 роках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
777 Показати IP 13 Березня 2015 16:59
децентралізація влади по-новому.
Аня Показати IP 13 Березня 2015 17:56
Оце да-оце спеціаліст. Оце буде керувати районом. Сміх і гріх, а може він ще й гінеколог. Як це й спеціаліст-гігієніст може керувати районом. В голові полова, еконміста хоча б, якоог менеджера. О Господи, що коїться-це такий спеціаліст,як гунчик-пуньчик.Нам повний капец.Але головне з цього полішуцького болота вилізло, для них це найголовніше
укроп Показати IP 13 Березня 2015 18:05
Та де ж він бере такі кадри?! Це просто жах.
Співдумець Показати IP 13 Березня 2015 18:29
Шановні не ви такі одні. У нас у Рожищах також було призначення люд взбурений просто жахіття якесь куда ми котимось? Вставаймо на ПРОТЕСТ І ДО ГУНЧИКА ВСІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Скільки вже це буде продовжуватись свавілля? Потрібно вже з тим Гунчиком щось вирішувати! Слава Україні!
? до Співдумець Показати IP 14 Березня 2015 15:44
Чудо горохове, навчись млять нормально писати, не у нас в Рожищах, а у нас в Рожищі!!! Як ви вже всі неуки надоїли, рідне місто правильно написати не можуть, а обісрати когось на УРА!
однодумець Показати IP 13 Березня 2015 18:59
Якщо в тебе, "співдумцю", стільки ж співу, як і думки, хто з тобою "встане". Бери прапор в руки й виходь у Рожищах. А я чого буду мерзнути чи мокнути. Це ж на посівну тільки призначили, а восени ще поміняють і поставлять таких самих, а може й Гунчику скажуть "бувай". Час такий, що кого не признач, то завтра заплачеш.
Vilnyj Показати IP 13 Березня 2015 20:06
Чого ви розійшлися? Хіба обов"язково потрібно закінчувати спецінститути управління при президентові України? В світі повно прикладів, коли навіть державами успішно керують актори, електрики і т.д.
софія Показати IP 13 Березня 2015 20:29
На сайті ОДА було розміщено списки претиндентів. Чому тоді не протестували? А коли президент указом призначив,то тепер коментуєте. Забагато демократії.
лучанка Показати IP 13 Березня 2015 20:41
Та чим там в камінь-каширську керувати. Багатодітним сімям розповідати де гроші брати на дітей. Там же немаэ ні промисловості ні заводів
Камінчук Показати IP 13 Березня 2015 21:03
Зато є, поки що, ліс. А ліс - то їхнє багатство!
Сусід Показати IP 14 Березня 2015 05:02
А в нас в районі ніяк жертву не знайдуть...
не сусід Показати IP 14 Березня 2015 05:06
був в районі нормальний голова - звільнили, бо бачте не з цієї партії. тепер нема кому і документи підписати вже півроку. дурня рулить!!!!!!