USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Призначили керівника ДСНС Волині

19 Червня 2015 18:32
До виконання обов’язків начальника управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинські області знову став Володимир Грушовінчук.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Відповідний наказ підписав заступник голови ДСНС України Микола Чечьоткін. Відтак відсьогодні, з 19 червня 2015 року, Володимир Васильович знову керує відповідним відомством.

Нагадаємо, що Володимир Васильович не один рік очолював управління, але кілька місяців тому його було тимчасово відсторонено від виконання обов’язків на період проведення слідства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
123 Показати IP 19 Червня 2015 18:43
Скоро у людей лопне теріння і вони усі пожаліють що повернулися !
Олесь до 123 Показати IP 20 Червня 2015 09:12
Наруга над Здоровим глуздом....Над Пам"яттю Майданівців... Прохвессіонал з витрушування грошей з підприємців... Ох, не кінчеться вся ця кадрова вакханалія добром для "кадрів".....
дідо Показати IP 19 Червня 2015 18:48
Непотопаємий.Був рекет від пожежників, і далі буде.
Мік (галицька миша) Показати IP 19 Червня 2015 18:56
Вітаю! Вітаю! Вітаю!
Ти фейкова миша! Люди! Наведiть курсор на "Мik (галицька миша)" пiд коментарем вiд 19.06.2015 i пiд моїм дописом! Одразу побачите рiзницю!
Штефан,Луцьк до Mik (галицька миша) Показати IP 20 Червня 2015 18:08
Ти шо з бодуна Наташко?
Mik (галицька миша) до Штефан,Луцьк Показати IP 21 Червня 2015 09:01
Твоя "Наташка" (до речi, по-українськи - "Наталка") незаконно користується чужим нiком. Наведи курсор, одразу побачиш рiзницю: нiк справжнього галицького Мiка виявиться пiдкресленим, а нiк шахрая - нi.
Семен Семеныч Показати IP 19 Червня 2015 19:14
А вы не знаете зачем это Володька усы збрил? Ну что ж, будете у нас на Колыме, милости просим!
Степан Бандера Показати IP 19 Червня 2015 19:17
тож казали, що всіх поміняють? То виходить на Волині хабарництва не було? Пора вертати Терещука, Мельниковича, Колісника і Микитюка на посади. А потім і Януковича з Азаровим. А ще в Путіна перепросити і подякувати матеріям за загиблих на Майдані і в АТО синів - "так просто получилось некрасіво, вибачте. Але пам'яник поставимо сину".
Махно до Степан Бандера Показати IP 19 Червня 2015 20:47
Но факт є фактом, що при вищеперерахованих вами діячах людям жилось краще!!!
Анонім Показати IP 19 Червня 2015 19:32
кака била кака і осталась...
Ярослав Показати IP 19 Червня 2015 20:08
Вітаю! Справжній фахівець та патріот своєї справи.
знову став Володимир Показати IP 19 Червня 2015 20:33
ті самі гості в ту саму хату?
ротор Показати IP 19 Червня 2015 21:46
бл.ді пожалієте ,що на світ народились,башкаленка на сцену.
стоп Показати IP 19 Червня 2015 22:13
сам козлу платив гроши
Закон до стоп Показати IP 20 Червня 2015 08:05
Докази у суд слабо?:) У такому випадку тебе самого під суд треба за те що давав!!!
Знаю на 100% Показати IP 19 Червня 2015 23:09
Все управління працюе на грушевінчука а той далі на Київ банду геть
135 до Знаю на 100% Показати IP 23 Червня 2015 09:25
Генерал порядний і людяний чоловік. Можливо за його спиною і прикриваються ті хто здирає гроші. Волод. Васильов. вам терпіння і не звертайте увагу на злі язики.
Сіроманець Показати IP 20 Червня 2015 00:17
Вищої гільдії хабарник, от вам і люстрація-хто більше заплатить, той і на посаді, пора на вилах виносити скотів.
Акелла до Сіроманець Показати IP 20 Червня 2015 07:43
Давай, починай!:) Ляшко тобі в ср...у! Без фінансування ззовні - ні одна людина і табуреточку на Майдані не поставить!:)
вадим Показати IP 20 Червня 2015 00:25
"По моему чувак нас кинули "(Скрябін) А людей дійсно рахують за лохів , Почнуть збирати гроші для благодійних фондів по новому ХАХАХАААААА
не пацик до вадим Показати IP 20 Червня 2015 07:42
і не перший раз
Mik (галицька миша) до вадим Показати IP 20 Червня 2015 07:54
"Якщо не бажаєш, щоб тебе вважали за лоха - не будь лохом." (Цитата мого пращура, галицької мишi позаминулого сторiччя.)
до галицької миші Показати IP 20 Червня 2015 12:44
МОЖНА ПОДУМАТИ,ЩО З НАРОДОМ ХТОСЬ РАДИТЬСЯ, ХТО ПЛАТИТЬ, ТОЙ І МУЗИКУ ЗАМОВЛЯЄ, А БУДЕТЕ БОРОТИСЬ ЗА ПРАВДУ, ТО ЩЕ Й ПОСАДЯТЬ, ЯК ПОМІЧНИКА ПУТІНА, ДОБРЕ, ЩО Є НА КОГО СПИХАТИ ВСЕ, ОТАК ТО!
Лучанка Показати IP 20 Червня 2015 14:01
Пережив Грушовінчук "бурю в стакані". А жаль. Все повертається на круги своя.
Анонім Показати IP 20 Червня 2015 14:58
Нєпотопляєме воно
до Аноніма Показати IP 21 Червня 2015 21:28
А г**но завжди непотопляєме!
Груша Показати IP 28 Червня 2015 23:27
Хатку невеличку треба добудовувати та й на Світязі (оз.) новозбудована, а головне - "чеснозбудована" база має прибутки приносити. І ще декілька "чесних", "некорумпованих" проектів по відмиванню державних грошей під егідою і за переконанням свого першого, такого ж "чесного" заступника, завершити... а ми мріємо про зміни на краще... "Жизнь плоха без лоха" - ви собі мрійте, а ми будемо кірувати...