USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Путін назвав умову гарантування ненападу Росії на Україну

23 Грудня 2021 15:11
Президент Росії Володимир Путін відповів, чи може він гарантувати, що РФ не нападе на Україну. На його переконання, це залежатиме від «забезпечення безпеки Росії».

Про це Путін заявив під час пресконференції 23 грудня.

Зокрема, журналіст Sky запитав Путіна, чи може він беззаперечно гарантувати, що Росія не буде нападати на Україну, чи це залежатиме від переговорів.

«Наші дії залежатимуть не від переговорів, а від безумовного забезпечення безпеки Росії. У зв’язку з цим ми дали зрозуміти, що подальший рух НАТО на Схід є неприйнятним. Хіба це ми прийшли із ракетами на кордон США? Ні, це США прийшли із ракетами до нас на поріг», – сказав Путін.

Експерт описав один з можливих сценаріїв вторгнення РФ в Україну. Крім того, російський президент вкотре заявив, що Україну начебто «створив Володимир Ленін», а США і НАТО порушили гарантії не розширюватися на схід.

За його словами, Росія «ясно і чітко» дала зрозуміти, що просування НАТО на Схід неприйнятне.

«Ну що тут незрозумілого? Хіба це ми ставимо ракети поруч з кордонами США? Це США прийшли зі своїми ракетами до нашого будинку, на порозі нашого будинку вже знаходяться. Хіба це якась надмірна вимога?... Як американці б поставилися, якби ми взяли на кордоні між Канадою та США чи Мексикою та США поставили наші ракети?» – сказав Путін.

За його словами, ніхто не згадує про територіальні конфлікти між Мексикою та США так, як згадують про Крим.

«Питання у забезпеченні безпеки. Нам важливий не хід переговорів. Нам важливий результат... Жодного дюйма на Схід – сказали нам у 90-ті роки. «Надули». Просто нахабно обдурили. П’ять хвиль розширення НАТО... Не ми комусь погрожуємо... До нас прийшли і тепер ще кажуть, що і Україна буде в НАТО. Отже, і там тепер будуть бази та ударні системи озброєння...»

Читати також: США попереджають про можливе вторгнення російських військ в Україну, – Bloomberg

Президент РФ заявив, що це Росія має отримати гарантії того, що біля її кордонів не буде розміщено озброєння НАТО.

«Ви повинні нам дати гарантії. Ви. І негайно... Але хіба ми загрожуємо комусь?... Ми думаємо, що все зрозуміло – ми хочемо забезпечити свою безпеку», – наголосив він.

Як ми писали, з кінця жовтня у західних ЗМІ почали з’являтися публікації про збільшення кількості російських військ та техніки поблизу кордонів України. Ці маневри викликали серйозне занепокоєння в урядових колах США та Європи.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов заявляє, що біля кордонів України на відстані 200 кілометрів знаходяться 122 тис. російських військових, а на відстані 400 кілометрів – 143,5 тис.

Москва заперечує звинувачення у підготовці нападу на Україну та вказує на активізацію сил НАТО біля російських кордонів.

Водночас США та ЄС пригрозили РФ серйозними санкціями у разі нового вторгнення в Україну.

Володимир Путін вважає червоною лінією членство України в НАТО. У грудні, коментуючи дані про переміщення російських військ, глава Кремля заявив, що вимагатиме від Альянсу гарантії невступу України.

Байден на переговорах з Путіним 7 грудня відмовився дотримуватися встановлених Кремлем червоних ліній щодо можливого членства України у військовому Альянсі.

Читати ще: Путін готує напад на південь і схід України, – розвідка

Генсек НАТО Йенс Столтенберг, у свою чергу, підтвердив, що РФ не має права вето на членство України в НАТО. Однак 9 грудня він запросив представників Росії зустрітися у рамках засідання Ради НАТО-РФ на тлі накопичення російських військ в України, що негативно сприйняли країни східного флангу Альянсу.

В Україні переконані, що позаблоковість України жодним чином не зменшить «апетит» Путіна. Президент Володимир Зеленський підкреслив, що північноатлантичне майбутнє України вирішує її народ, а не Росія.

Західні розвіддані підтверджують підозрілі переміщення військ РФ уздовж кордону з Україною. У розвідці припускають, що РФ спробує ще раз вторгнутися на територію країни вже цієї зими.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
скептик Показати IP 23 Грудня 2021 15:24
якщо США ставлять ракети під кордони парашки, то дзеркально парашка мала б поставити ракети під кордони США. при чому тут напад на Україну ?
Valery P. до скептик Показати IP 23 Грудня 2021 17:46
При том, что Украину за уши тянут в НАТО. Поэтому Украина быстрее вступит в НАТО, чем в ЕС. Как только она там окажется будут размещены натовские ракеты, базы и проч. 13 или 15 биолабораторий, обладающие экстерриториальностью, уже по всей Украине.
скептик до Valery P. Показати IP 23 Грудня 2021 18:23
якби парашка не проводила експансіоністку окупаційну політику руцького міра, то не було б потреби вступу до НАТО. так що причину шукай в кремлі
777 до скептик Показати IP 23 Грудня 2021 17:48
Ты,как и хозяева твои,делаете вид,что не понимаете простых вещей.Он не хочет ставить ракеты у границ америки,но не хочет их и у границ России, а Вы хотите американские ракеты,аж кипятком сц.......е .
скептик до 777 Показати IP 23 Грудня 2021 18:21
НУ ТАК, рашистсько-пуцькінська логіка полягає у її відсутності. Україна є незалежною державою і вирішує свої питання так як вважає за потрібне. Україна жодним чином не становить військової загрози для парашки. розміщення військ НАТО є фактором стримування агресивної експансіоністської політики парашки (окупація Придністровя, Абхазії, Криму, Донбасу і т.д.)
Лучанин до скептик Показати IP 23 Грудня 2021 18:59
Нє мєчітє бісєр пєрєд свіньямі( 777)
скептик до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2021 19:46
свиням (777) час від часу корисно надавати по рилу
Лучанин до скептик Показати IP 23 Грудня 2021 22:15
Даремно, бо ця істота невиправна
Ворона в самолёте Показати IP 23 Грудня 2021 15:29
А не можешь летать - не выеживайся.
песков Показати IP 23 Грудня 2021 15:33
а что разве он не прав?
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2021 15:42
Все правильно сказав
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 16:10
Хвора, сакралізована совковокегебістська істота, яка скоро здохне. Руки в крові у цієї тварюки, в крові православних українців, грузин, молдаван, да ще й всю рашу в цій крові замазав. Хоча в бункерної молі один із задумів, - перемазати всіх в крові, в першу чергу своїх, що б ті вже нікуди від нього не ділись... А таки вийшло, получилось зробити з росіян тупу біомасу.
777 до Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 17:52
Выпей че нибудь успокоительного, таких больных как ты никто не тронет,вас лечить надо.
Лучанин до 777 Показати IP 23 Грудня 2021 19:01
Ти лаптєногий вже баяришніком пахмєлілся?
33 до 777 Показати IP 23 Грудня 2021 19:14
Ти каца поїдний можеш трогати тільки свій карнішон
Анонім до 777 Показати IP 23 Грудня 2021 19:22
Оппа! Обізвалось ще одне бажаюче в український чорнозем. Ну ну, на зустріч з кабздоном заспішив, убогий?
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 22:37
Вангую, що це убоге - колишній совковий замполіт, який,за присутності зайвої хромосоми, неможе вивчити мову країни, в який йому нахаляву обломилась квартира. А виїхати на московію не хватає розвитку, так само за присутності тієїж самої зайвої хромосоми.
Андрєй Власов Показати IP 23 Грудня 2021 16:11
УКРАЇНА не твій поріг, лапоть....
Олег Показати IP 23 Грудня 2021 16:15
Як не дивно, але у його словах є логіка
Є логіка? до Олег Показати IP 23 Грудня 2021 21:48
У його словах є логіка для розумово неповноцінних.
Луч Показати IP 23 Грудня 2021 16:16
Пуйло х...о , ла-ла ла-ла-ла!!!
! Показати IP 23 Грудня 2021 16:16
Що ж ти Х.ю такий пугливий ?
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 17:30
Правильно все сказав.
Степан (Крымчанин) Показати IP 23 Грудня 2021 18:21
Всё просто. Если разместить ударные системы США на территории Украины- то Украина первая получит удар. США далеко. Обещать могут много. А вот реально, что сделают? Вспомните Грузию, Керченский пролив.
Павло Показати IP 23 Грудня 2021 18:22
Ви не помітили, як Волинські новини заядло стережуть "руські боти",щоб швиденько відреагувати. Їх відрізяєш досить швидко. У волинян своя думка. Даремно стараєтесь!
скептик до Павло Показати IP 23 Грудня 2021 19:09
та руцькі боти живуть в люцьку
Анонім до Павло Показати IP 23 Грудня 2021 19:16
гібридна війна - вона така.
ботоксШМЯК до Павло Показати IP 23 Грудня 2021 19:20
Та вони тут давно, і к.лучанин, і один із Дідо (бо другий норм), сєвробидло, і одна з клав, і ще куча ватної трольні тут сидить ой як давно. Напевно добре платять іудам, раз так *опу проти України рвуть. ДА І ДІЙСНО, У НИХ ТУТ ДУЖЕ СТРУКТУРОВАНА І ОРГАНІЗОВАНА ЯЧЄЙКА, напевно в одному кабінеті сидять. Але кожній собаці рано чи пізно буде собача смерть!
Дідо до ботоксШМЯК Показати IP 23 Грудня 2021 22:16
на Львівській живу, заходьте
33 до Дідо Показати IP 23 Грудня 2021 23:29
А чому не переїхав на московську?
Анонім до Дідо Показати IP 24 Грудня 2021 10:01
Львівська велика. Давай адресу, ПІБ, телефон. І буде в тебе щастя.
Дідо до Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 11:30
Сказав анонім, пиши дурню, комплекс супернова, будинок 4, коли будеш вийду тобі пику намилити.
Анонім до Дідо Показати IP 24 Грудня 2021 15:25
Ага, герой, твій комплекс автостанція і помийка біля неї. Херой, що там з номером телефону і ПІБ? Чи вже обхезався ?
Дідо до Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 19:49
Своє озвуч, а я тебе вже знайду. В новинах свою пику побачиш.
Анонім до Дідо Показати IP 25 Грудня 2021 08:54
Ха ха ха... Що і треба було доказати. А запрошення на Львівську вже не діє? То ти просто балабол інтернетний!
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 24 Грудня 2021 18:06
Порадувало те, що ти відізвався на "собаку". Сам відчуваєш що ти гнида і іуда.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 18:34
при сучасних технологіях километри вже не мають значення. лякає він власних кріпосних, щоб ті були готові до зустрічі з предками
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2021 19:05
А чому ВН дають платформу для словникової діареї зайвохромосомних ботів?
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2021 19:40
А от задумайтесь самі, ПРО ТЕ ЧОМУ...
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 19:45
Волинські новини,закрийте можливість коментувати,багато тролів розпалюють ворожнечу!!!
Украина Показати IP 23 Грудня 2021 19:52
Придём в луцк и всех вас бэндер повесим на площади возле замка, как наши вас в 41. Молитесь на Путина, может пощадят
ОунУпа до Украина Показати IP 23 Грудня 2021 21:51
А ха ха ха ха! Знаєш скільки тут таких як ти закопано? І дєдушка твой і бабушка ... Пріхаді кацап с братіком, возлє дєдушкі прікопаєм.
popsecotra до Украина Показати IP 23 Грудня 2021 22:15
Дивись щоб до тебе не приїхали банденри в твою Сартану і тебе не повісили за яйця.
скептик до Украина Показати IP 23 Грудня 2021 22:24
на тебе гілляка чекає
Дідо Показати IP 24 Грудня 2021 00:24
Ви помітили які недолугі коментарі у "свідомих", певно ще школу не закінчив, і пише під різними іменами.
Ботокс бункерний до Дідо Показати IP 24 Грудня 2021 10:03
Ага, замітили. Одна пуйловська ботоферма сяє, як сонце. А ха, ха, ха, ти б старий не позорився б...
Рогулям Показати IP 24 Грудня 2021 06:45
Они рождаются, растут в грязи, в двадцать лет женятся, в тридцать уже немолоды, к шестидесяти обычно умирают. Управлять ими несложно Считается нежелательным, чтобы они испытывали большой интерес к политике. От них требуется лишь примитивный патриотизм... Джорж Оруэлл 1984год.
гниль на каблуках до Рогулям Показати IP 24 Грудня 2021 15:27
Прочитав і згадав рашистську дєрєвню... правда там не всі до шістдесяти доживають, а весь їх патріотизм, то алкоголь. А так да, Оруелл в саму точку попав, лапті вони такі ...
Правда Показати IP 24 Грудня 2021 09:08
Дайте тому маразматику і недофюреру вже оселедця,може заткнеться.завклубом йому саме місце.
В. Показати IP 24 Грудня 2021 11:52
Ничего нового всё теже хотелки старого деда.