USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Рада змінила дати трьох свят – Різдва, Дня Української Державності, Дня захисників і захисниць

14 Липня 2023 12:06
Верховна Рада змінила дати трьох свят – Різдва Христового, Дня Української Державності, Дня захисників і захисниць України.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Метою законопроєкту є «відмова від російської спадщини»:

Отож, 25 грудня святкуватимуть Різдво Христове (замість 7 січня);

15 липня – День Української Державності (замість 28 липня), коли вшановується пам'ять видатного градоначальника святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого;

1 жовтня – День захисників та захисниць України (замість 14 жовтня), це пов'язано з українськими військовими традиціями вшанування Дня Покрови Пресвятої Богородиці.

Цей закон підпишуть після 28 липня, бо цього місяця ще відзначатимуть День Української Державності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Александр - 1 Показати IP 14 Липня 2023 12:15
Як би ми жили без цих змін далі.. Навіть не знаю..
Лучанин Показати IP 14 Липня 2023 12:33
Якщо щось в у нас таке саме як і в росії - то це не означає, що це їхня спадщина. З таким підходом скоро і до алфавіту черга дійде...
Женя Показати IP 14 Липня 2023 14:39
Тільки в нашій країні дату Різдва призначає влада.
Хехе до Женя Показати IP 14 Липня 2023 16:28
Тільки в нашій країні живуть такі розумні жені. В інших країнах вихідні на свята хто призначає? Чи ти може думаєш що в Польщі вихідний на Паску робить церква, а не влада? А Різдво можна святкувати хоч 5 березня, хто тобі заважає?
Женя до Хехе Показати IP 14 Липня 2023 19:08
До чого там вихідний що ти мелеш ?
Ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Липня 2023 18:23
Міркується, що незабаром народжених хлопциків Іванами заборонять називати
Ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Липня 2023 18:45
Уявляю, як кацапи ржуть з цієї реформи
Патрiот до Ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Липня 2023 21:33
Не тiльки росiяни, всi адекватнi украiнцi( православнi не турецкого патрiархату)