Радіо БіБіСі: Мером Горохова обрали людину, наближену до ЄЦ
Стали відомі результати виборів міського голови Горохова. Про це 16 березня інформує репортер «Волинських Новин».
За інформацією джерела у територіальній виборчій комісії, перше місце зайняв Віктор Годик, якого пов'язують з партією «Єдиний Центр». Він набрав 828 голосів.
Друге місце – кандидата від Горохівської міської організації ВО «Свобода» Віталія Грищука, – 638 голосів.
Третє місце – у виконувача обов'язків Горохівського міського голови Любові Білозір – 459 голосів.
Довідково:
Усього у списки було внесено 6 870 горохівчан. За посаду міського голови Горохова змагалися 10 кандидатів.
Інформація радіо «Баба бабі сказала» може бути уточнена або спростована.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією джерела у територіальній виборчій комісії, перше місце зайняв Віктор Годик, якого пов'язують з партією «Єдиний Центр». Він набрав 828 голосів.
Друге місце – кандидата від Горохівської міської організації ВО «Свобода» Віталія Грищука, – 638 голосів.
Третє місце – у виконувача обов'язків Горохівського міського голови Любові Білозір – 459 голосів.
Довідково:
Усього у списки було внесено 6 870 горохівчан. За посаду міського голови Горохова змагалися 10 кандидатів.
Інформація радіо «Баба бабі сказала» може бути уточнена або спростована.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
Анонім
Показати IP
16 Березня 2009 09:15
Вже до влади приходить ЄЦ,
Буде всім скоро ..єц!!!
СН
Показати IP
16 Березня 2009 09:41
Показово, що жоден бютівський кандидат у трійку не потрапив. У Тернополі - теж БЮТ дурню набрав (8%). Так що є БЮТ!
Тиміш
Показати IP
16 Березня 2009 13:19
Ага... Початок зробив Годик хороший - з брехні. Те, що насправді він - єцівський висуванець, приховав. Горохівчани ще будуть з ним матися...
Анонім
Показати IP
17 Березня 2009 09:59
Да влади прийшов не ЄЦ, а Віктор Годик. Непогана людина. Вітаю. Те, що він з ЄЦ, не приховувалось: були відповідні листівки агитаційні, про це і у передвиборчому додатку до ВГ було. Треба бути уважнішими. І ще: коли він йшов на вибори, він ще не був прийнятий до партії.
Вінстон до Тіміша
Показати IP
17 Березня 2009 10:01
А ти знаєш Годака, щоб таке казати?
Мабуть ти з БЮТу?
Тиміш
Показати IP
17 Березня 2009 12:06
Бют - явне зло, і це довели останні події в Тернополі. ЄЦ - зло, поки що масковане: адже поки що дуже мало людей знають хоча б про підтримку Балогою сепаратисьтського "русинського" руху на Закарпатті. А Годик ще себе покаже, будь певен, Вінстоне.
А кто тут добрый?
Показати IP
18 Березня 2009 11:37
"Свобода", что ли? Боюсь, они по той же дорожке покатятся, что и НУ, а потом БЮТ покатились. Въедут на трон на горбах дурачков с обшеванными патриотической лапшой ушами, а потом наеБЮТ всех по полной программе. Кто следующий?
Ярмарок ветеранського бізнесу на LubArt Festival у Луцьку: що там продають. Фоторепортаж
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Ковельчанин проведе рік у неволі, бо зрізав чотири сосни
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Луцька громада втратила на війні ще трьох Героїв
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Угорщина скасувала видавання дозволів на проживання для працівників-мігрантів не з ЄС
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Зіткнулися Volkswagen і Tesla: у Луцьку на Волі – ДТП
Сьогодні 16:36
Сьогодні 16:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.