USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Радник Порошенка написав заяву на звільнення

26 Лютого 2019 23:50
Радник президента України Петра Порошенка, економіст Ігор Уманський подав заяву на звільнення.

Про це він сказав в ефірі ТСН, передає Страна.

Колишній виконуючий обов’язки міністра фінансів України повідомив, що майже півтора року не спілкувався з Порошенком, тому й подав у відставку.

«Останні півтора року я не мав можливості спілкуватися з президентом ... сфера питань, за яку я відповідав – це фінанси, бюджет, банківський (сектор – Ред.). Ця політика, яка зараз проводиться урядом, в цій області не сходиться з моїм баченням, як це повинно відбуватися», – заявив він.

За словами Уманського, на всі пропозиції та поради, які він посилав президентові щодо свого бачення розвитку і змін у фінансовій та економічній політиці країни, в Адміністрації президента не реагували.

«Замість підтримки економіки, підтримки реального сектора, стимулювання кредитування, у нас підмінена мета, і ми займаємося незрозумілим (таргетуванням – Ред.) інфляції», – сказав він.

«Немає мети, розвитку економіки – є підмінена, штучна мета, і, на жаль, ні попереднє, ні нинішнє керівництво Нацбанку й уряду не хочуть цю політику змінити», – підкреслив Уманський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Андрій Показати IP 26 Лютого 2019 23:58
Я думав що економікою займаються кабінет міністрів. Президент главнокомандуючий та закордоні справи ,хіба не так.
Виборець до Андрій Показати IP 27 Лютого 2019 11:19
Так думають тільки порохоботи
опа Показати IP 27 Лютого 2019 00:13
Так півроку чи півтора року не спілкувався?
Тор Показати IP 27 Лютого 2019 00:33
Криси тікають з тонучого корабля, цікаво, шоколадний капітан цього корабля покине його останнім, чи втече раніше.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2019 08:35
Виходить, що долар дешевіє без його порад?
21 до Анонім Показати IP 27 Лютого 2019 09:18
ахахахахахахах долар дешевіє бо гривня зміцнилась ахахахахах
Анонім до 21 Показати IP 27 Лютого 2019 11:36
Ну значить гривня міцніє без його порад?
Олег Показати IP 27 Лютого 2019 09:39
Це говрить про те, який Президент в Україні!!!! Він людей не чує, може обізвати принижуючи гідність, як недавно писалось : "Ти такий шахтер як я балерина" Хіба так має спілкуватись Президент ???Хіба для цього його вибирали?!
Анонім до Олег Показати IP 27 Лютого 2019 11:43
Нормальний президент .Радників тримають для порад. І не факт, що його поради привели б до кращого. Він бачить інший розвиток банківського сектору, не такий як пропонує КМ, а я бачу інший розвиток міста без сміття і з нормальними дорогами і на маршрути таксі у мене інший погляд як у міських чиновників. І що? Моїх порад хтось потребує?Чи моє бачення важливе для міських чиновників?
Андрій Показати IP 27 Лютого 2019 10:06
Незаздрю президенту ,недарма так постарів за 5 років .Війна на два фронта з путінським режимом та пятою колоною.
Андрій Показати IP 27 Лютого 2019 10:08