USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Райрада на Волині звинуватила нардепа у підтримці російської агресії

30 Січня 2015 12:58
Старовижівська райрада звинуватила нардепа Степана Івахіва у підтримці російської агресії.

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Позачергова сесія Старовижівської районної ради Волинської області сьогодні, 30 січня 2015 року ухвалила звернення до мешканців Старовижівського району з приводу визнання Російської Федерації державою-агресором та засудила проросійську позицію нардепа-олігарха Степана Івахіва, який не голосував за зазначений документ під час його розгляду у Верховній Раді.

Текст звернення зачитав депутат райради Анатолій Лавринюк. В цілому проект рішення підтримали 23 депутати Старовижівської районної ради.

Нагадаємо, 27 січня народні депутати підтримали в першому читанні і в цілому проект постанови №1854 про визнання Росії країною-агресором. Волинські нардепи Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк були відсутні під час голосування проекту постанови, у той час як решта двоє мажоритарників – Ігор Гузь та Ігор Лапін проголосували за законопроект.

У зверненні констатується повна підтримка рішення Верховної Ради України від 27 січня 2015 року про визнання Російської Федерації державою-агресором. Також висловлюється жаль з приводу, що за таке рішення та відповідну заяву до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, парламентської асамблеї НАТО, парламентської асамблеї ГУАМ, національних парламентів проголосував лише 271 свідомий народний депутат.

«Частина ж народних обранців, а саме народний депутат України Івахів Степан Петрович, який був обраний від Волині і пройшов до Верховної Ради по мажоритарному виборчому округу №21, куди входить у тому числі Старовижівський район, за інформацією центральних ЗМІ, під час цього визначального та суспільно важливого голосування виявився відсутнім у сесійній залі. Такою своєю безвідповідальною позицією та неучастю у голосуванні з цього з цього питання Степан Івахів фактично підтримав неоголошену війну Росії проти українського народу, в якій гинуть наші земляки. В той час, коли його виборці-волиняни гинуть за свободу та незалежність українського народу, проливають кров за свою рідну землю, цей «народний» депутат своїми діями зраджує їхні сподівання та надії на краще майбутнє, про що він заявляв у своїй передвиборчій програмі», - йдеться в ухваленому зверненні.

Старовижівська райрада назвала дії окремих народних депутатів України, серед яких був і Степан Івахів, обраний в окрузі №21, «неприпустимими й такими, що фактично працюють на дестабілізацію ситуації в Українській державі та опосередковано підтримують країну-агресора і підігрують загарбницьким апетитам Кремля».

Також у зверненні міститься пропозиція щодо затвердження на законодавчому рівні механізму відкликання народних депутатів України, рішення яких загрожують національній безпеці, підтримують сепаратизм та воєнні дії агресора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Тур Показати IP 30 Січня 2015 13:05
"Швабода" знайшли привід попіаритися руками райдупутатів. Написано ж на сайті ВР : відсутній!
777 до Тур Показати IP 30 Січня 2015 13:21
а хіба не правда,на)(уй йшов в депутати,ви полішуки вже достали своєю тупістю,за гречку вибираєте,а потім плачете чого так хр*ново живем,ще таке саме падло WOG у всьому світі нафтопродукти дешевшають тільки в нас ні,а солярка та що називається з європи взагалі з мозира за гривні куплена,отака )(уйня малята
Ковельчанин до 777 Показати IP 30 Січня 2015 13:27
О ще одне тупе поліщуцьке чудо. Ти реально не розумієш різниці між "не голосував" і "відсутній"?
Тупоголовому ковельч до Ковельчанин Показати IP 30 Січня 2015 23:15
А ти реально можеш задуматися, чому ці троє, які задешево викупили у забитих і знедолених полішуків своє депутатство, чогось були відсутні саме на цьому голосуванні. А тебе не наштовхує на певні роздуми, чого ці трої голосували рік назад за закони Янука, які привели до війни.
Бензобак до 777 Показати IP 30 Січня 2015 19:34
Це ж треба бути такими жадібними до бабок: нафта у більш ніж два рази подешевшала, а Єрємєєв з Івахівим на своїх заправках WOG, щоб вони погоріли, ціни все піднімають і піднімають!
Молока не сдам до Тур Показати IP 30 Січня 2015 19:31
Спеціально, сук... вийшов, щоб не голосувати за Росію, яку щедро кормить, як агресора, адже саме в Росію ганяє сири, які роблять із зібраного на Волині молока.
Ковельчанин Показати IP 30 Січня 2015 13:12
Мдаааа, д*б*лов на Волині вистачає. Старовижівська райрада тут в явних лідерах.
777 до Ковельчанин Показати IP 30 Січня 2015 13:23
ти сам дол--йоб,сидиш вболоті як та жаба і тільки квакаєш
героям ручки до 777 Показати IP 30 Січня 2015 17:23
іди отримай преію від палиці
кулаком хочеш? до 777 Показати IP 30 Січня 2015 19:36
придурок з Континіума - не тявкай
Таксобі до Ковельчанин Показати IP 30 Січня 2015 20:08
Пошкодуй себе, а то грижу язика від вилизування дупи "Валинського патрійота" бариги Івахіва отримаєш. А якщо серйозно, то мої тобі співчуття, ні ні не в матеріальному плані а в моральному, вбогий ти наш...
крах Показати IP 30 Січня 2015 13:12
Кожен має сам вирішувати як голосувати, а не як швободівці скажуть. вони вже привели нас до економічного ***чуда****.
ігор до крах Показати IP 30 Січня 2015 13:19
взагалі то економічне чудо створює зараз Яценюк і Порошенко. хороше економічне чудо скажу я вам. з допомогою олігархів. будьте чесні
Ковельчанин Показати IP 30 Січня 2015 13:21
Це ж якими сраколизами треба бути щоб так прогинатися перед виходцем з району - Гузем. Надієтеся на подачки від Гузя? Забудьтеся, в ср*ці він вас мав
777 до Ковельчанин Показати IP 30 Січня 2015 13:26
який Гузь не є,але хочаб голосує,а ваші "благодетілі" ср*ли на вас з високого дерева,кинули вам кістку на 100грн,а спи--ятьна мільярд. Ніщо вас не вчить,я вже не можу дивитися на вас виродків,вам би тільки шлунок напхати,ви перші зрадники .
Коля Показати IP 30 Січня 2015 13:25
А що хіба не правда Івахів не проголосував хоч і підтримує Ато. Він і ваим і нашим. І не тільки він з волині не проголосував , ТОді догадуйтесь чому??
правда до Коля Показати IP 30 Січня 2015 13:29
Колєнька учі матчасть. Ні Івахів ні Єремєєв в той день даже не були в раді. Як вони могли голосувати?
Анонім до правда Показати IP 30 Січня 2015 13:32
А якого х.. вони там не були? Заняті сильно? То нах туди було йти як часу нема?,,,
лучанин до правда Показати IP 30 Січня 2015 13:37
...свідомо були відсутні, щоб не голосувати!!!!
Крапка над "і" до правда Показати IP 30 Січня 2015 19:38
Не були, бо СПЕЦІАЛЬНО НЕ БУЛИ щоб проти рідної Росії не голосувати
Не кажи НЕПРАВДУ до правда Показати IP 30 Січня 2015 23:14
А ти "правдо" звідкіля знаєш, що Єремєєв і Івахів не були у верховній раді? Спала з ними? Не знаєш як вже лизнути своїх начальників?
Вам усім Показати IP 30 Січня 2015 13:52
Якось всі призабули, що це було термінове засідання... То я к можна бути "свідомо відсутнім"?
ЗАБУДЬКУВАТОМУ до Вам усім Показати IP 30 Січня 2015 23:17
Всі встигли прибути на "термінове засідання", а тобі, дурню, як видно не доходить що це робочі дні і обидва твої улюбленці-нардепи саме у ВР працевлаштовані і на своїх Мерсах два кілометри подолати - раз плюнути
555 Показати IP 30 Січня 2015 13:53
Старовидівська райрада як і Верховна рада на 99,9% збіговисько убогих, недорозвинутих, злодійкуватих пройдисвітів і всякоі погані. Така вже наша доля-бути украінцями, що означає бути супердовірливими рабами і бидлом, яке не розібравшись толкои ні в чому схиляє свою сиву голову перед всякими такими вождями різного розливу як соплятий бджоляр, злодійка з косою, зек, барон солодкий і т.д. і т.п. Скоро так і державу прокакаєм.
Андрій до 555 Показати IP 30 Січня 2015 22:59
Прикро,але симптоматично,що люди які не можуть відрізнити апостола від остолопа,починають робити оціночні судження за всіх і за все.У вашому коменті словесний понос і закреп здорового глузду,м'ягко говорячи.
??? Показати IP 30 Січня 2015 14:20
Івахіва не БУЛО!! а не голосував.. Сесія ж була позачергова! Може людина хворіє! як можна звинувачувати в проросійських настроях людину, яка весь час підтримує хлопців в АТО? і зі Старої Віжви теж! таких тупих депутатів, якими так дешево маніпулюють, треба гнати))
Сімейний лікар до ??? Показати IP 30 Січня 2015 19:40
По всьому вже видно, що хворіє він безнадійно.
Вилікувати? до Сімейний лікар Показати IP 30 Січня 2015 23:20
хворіє як і сам дописувач "???"Два хворі дурні - достойна пара
Депутат Старовижівс. до ??? Показати IP 30 Січня 2015 19:44
Та значи, що таке важливе для Незалежної України питання виноситься в цей день на голосування, він з Єремєєвим навіть у пяному угарі мав би приповзти до своєї кнопки щоб ПРОГОЛОСУВАТИ. Не встиг, позачергове, колесо спустило... Що за причини для справжньього депутата? Стидоба і гальба!
Анонім Показати IP 30 Січня 2015 14:25
всі волинські депутати класни пацане тількі івахів і єрімеєв не такі як всі почекайте скоро і остальні будуть погані головне журналюг про платети
капец Показати IP 30 Січня 2015 14:28
Старовижівські тупаки-депутати. просто розумова відсталість заявити, що Івахів підтримує РАШУ-агресора. я б на місті людей їх пропісочив. Бо як обідиться Степан, будуть самі, аж поки пуп не лопне, тягнути 51-14 бригаду! і споряджати на війну хлопців і машини з тепловізорами купувати. Івахіва рашистом обізвали. стара вижва - вам ганьба!
Ще й погрожує до капец Показати IP 30 Січня 2015 19:47
Спочатку нехай вилікує свою гонорею і сам у стрій АТО стане, кулям повклоняється, а вже потім нас, депутатам райради погрожує АТО
Андрій до капец Показати IP 30 Січня 2015 23:06
Нехай справно платить податки,віддасть те,що вкрав у державі,хоч відсотків 10 і його особиста допомога нікому не буде потрібна.Він не Білл Гейтс...
Цікаво Показати IP 30 Січня 2015 14:33
А де сам текст звернення? На сайті райради немає....
Штефан,Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 14:52
Волинь-за Iвахiва!
до Штефана до Штефан,Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 15:23
Чого за всю Волинь рапортуєш?
Луцьк до Штефан,Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 19:48
Не розписуйся за всіх волинян, Штефане безвідповідальний
Анонім Показати IP 30 Січня 2015 15:30
Якби не антиросійські "гасла" тупаків зі ПП "Свободи" під час майданівських подій, то самопроголошених ДНР і ЛНР не було.
Питання до Головного Показати IP 30 Січня 2015 15:52
Ви, шановний Писака, особисто бачили текст так званого "звернення" депутатів районної ради?
ОЧУХАЙСЯ до Питання до Головного Показати IP 30 Січня 2015 19:50
Тобі, курва, текст звернення треба - щоб дійшло до твоєї гнилої макітри, чи ти очухаєшся коли москаль з автоматом в твою хату увірветься?
ррр Показати IP 30 Січня 2015 15:58
Людкове не шкодуйте іваховських грошей накрав у нас простих то хай тепер ділиться не звжди ж жирувати тільки одному а в гузя якби були такі мільйони то він пройшовби ще в першому турі але наш ігор не продається.
Душевний оглядач Показати IP 30 Січня 2015 16:45
Олігарх може бути чесним ? Ви шановні уважно в очі їм подивіться.А очі - дзеркало душі.А та душа продажна,бридка,хитра,слизька.Іудина душечка.
ковельчанка Показати IP 30 Січня 2015 17:16
а до чого фото КОВЕЛЬСЬКОГО ж/д вокзалу?!
ррр Показати IP 30 Січня 2015 17:16
Що йому дивитись в очі якщо в кармані нема мільйонів то який він олігарх чи іуда не міряйте всіх по івахову.
Штефан, Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 18:34
Якась сволота вже вкотре коментує своєю комуняцькою ср***кою під моїм ніком. Я бандерівець І підтримувати олігархічне шахрайське кодло у образі Івхіва-Єрємєєва-Мартиняка не буду ніколи. Що стосується депутатів Старовижівської райради - які патріотичні люди! Анонімним лизоперам і пригодованим обласним журналістам провладних видань Гунчика до них - як до Львова раком. Я гордий, що на Поліссі існує така райрада. Хлопці! Ви перші. Із вас братиме приклад уся Волинь. Хай Господь благословить Вас на такі хороші справи і у майбутньому. Наша держава розквітне, стане могутньою і омолодиться. Але вже без цього злодійського кубла. Слава Україні!
Ратне до Штефан, Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 18:57
повністю підтримую!!!!
Андрій до Штефан, Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 23:18
Я також гордий,що хоч одна районна рада назвала речі своїми іменами.Шана вам депутати!Не звертайте уваги на коментарі цих старорежимних покидькив,цих ходячих шлунків,які не думають про майбутнє України.Але цього замало.Потрібно звернутися до громадськості,щоб зініцювати прийняття закону за яким можна відкликати таких депутатів з висуванням підозри в злочинній бездіяльності,що наносить шкоду сувернітету України.
ррр Показати IP 30 Січня 2015 18:55
Правильно людинко кажеш вони добрі коли їм щось треба а потім як собаки морди одвертають.
-Дмитро Показати IP 31 Січня 2015 01:40
Дивний збіг обставин! Всі троє брати-олігархи-акробати в дивний спосіб відсутні на терміновому засіданні ВР. Це на перший погляд дивно. Насправді, під час голосування за кривавий закон 16 січня їх в залі ВР також не було. Їхні прес-секретарі аж шкіри пнулись перед виборами показуючи фото зали ВР , що доказували їхню відсутність. Блін, ви не повірите їх там дійсно не було, але їхні підписи стояли у протоколі голосування за закони 16 січня. Існує процедура, що після голосування депутат повинен закріпити підписом у документі свій вибір. Отож, панове поліщуки, будьте готові до того, що цього разу ви побачите підписи своїх чудо-обранців у протоколах за визнання Росії агресором при повній фізичній відсутності під час голосування у стінах головного цирку держави.
штефану Показати IP 31 Січня 2015 08:39
івахів ментовські броники завіз хлопцям, тільки в миколаїв, а такіф броники тільки від ножа та пістелета, судити гада потрібно, ще мартиняк є таке чмо, на лікарні по своєму округу подарив швидкі, от козел, він швидкі в оренду дав, забере точно усіх трьох судити