USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Ремонт волинської частини дороги Луцьк-Радехів майже завершили

20 Вересня 2016 17:36
Ремонтні роботи на всій протяжності дороги H-17 Львів-Радехів-Луцьк у Волинській області практично завершені. До вечора вівторка, 20 вересня, обіцяють замінити тимчасову жовту розмітку на білу, - інформує Конкурент.

Про це розповів заступник директора департаменту інфраструктури та туризму Віктор Довгополюк на нараді голови Волинської ОДА з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення 20 вересня.

"На всій протяжності дороги завершені підготовчі роботи, фрезерування, влаштування вирівнювального нижнього шару, облаштовано верхній шар асфальту. Сьогодні до вечора може завершать розмітку. Жовта – тимчасовий варіант, на першому шарі. А біла – кінцева", – зауважив заступник директора.

Нагадаємо, автошлях Н-17 не ремонтувався впродовж останніх 40 років. Проте, в листопаді 2015 року нарешті розпочалася реконструкція цієї дороги за рахунок коштів, які надходили від перевиконання планових надходжень із митниць. Разом з тим, якщо основна магістраль підпадала під фінансування, то її відтинок у самому Радехові та навколо нього виявився «вотчиною» міського бюджету, де, звичайно, коштів на реалізацію подібних проектів не було.

Окрім того, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що перевантажені великогабаритні транспортні засоби масово курсують нещодавно відремонтованою трасою Луцьк-Львів, ремонт якої обійшовся Волині майже у півмільярда гривень. Окрім того, аби уникнути штрафів за перевантажені фури, водії об’їжджають ваговий контроль, встановлений на трасі, через сусідні села.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Xxx Показати IP 20 Вересня 2016 18:15
Так я не зрозумів у Радехові дорогу зробили чи ні? Хто може недавно їхав напишіть є дорога чи нема?
Анонім до Xxx Показати IP 20 Вересня 2016 22:03
Так, в Радехові зробили об'їзну.Тиждень тому вона була майже повністю готова. А от щодо дороги по Волинській області,то верхній шар був на декількох ділянках-кілометрів 6.Решта дороги-це перший чорновий шар,який в багатьох місцях уже має вигляд шиферу. Мій висновок- гроші просто розікрали! Хто сумнівається- поїдьте у Львівську та Івано-Франківську області та порівняйте,як робиться ремонт у них, а як у нас!
Василь Показати IP 20 Вересня 2016 18:16
Якщо жовта тимчасова на першому шарі, то при укладці верхнього шару вона виступає чи що? Що ж то за фарба така що крізь асфальт лізе? Одна новина від іншої краща.
Олександр Показати IP 20 Вересня 2016 18:34
Розмітку легше замінити чим покласти верхній шар асфальту від с.Скобелка до Луцька.
Даі Показати IP 20 Вересня 2016 18:41
Закінчили,а місцями знову треба ремонтувати,уявляю що буде після зими,Гунчик поідь глянь як зробили.....олень
Волинянин Показати IP 20 Вересня 2016 19:53
Про стан дорожнього полотна і, відповідно, якість ремонту буде видно навесні. А вже сьогодні можна сказати, що зроблено абияк. Зокрема, не всюди забезпечено дотримання поздовжніх профілів, в с. Ярівка - висять "соплі" між опорами освітлення, спряження бордюра і площадок на автобусних зупинках виконано з порушенням будівельних норм, не завершено роботи з корчування пнів - навесну з яких полізуть пагони, не до кінця розчищено обочини і кювети, не знято сухі стовбури дерев в полосах відводу. А хто буде ремонтувати автобусні зупинки, які не є на балансі САД ? Де облаштовані зони відпочинку ? Куди ділись естакади ? Що зробили сільради, лісники ? Всі мають очі, всі дивляться - тільки, на жаль, не бачать. Гунчик, вкажи на недопрацювання ,бо це ж звучить як докір тобі!
Автодор Показати IP 20 Вересня 2016 19:55
Там поклали один шар..., на весну асфальт полізе...., вже є вибоїди і сліди від фур...