USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

РФ «загнулась»: через коронавірус виник дефіцит їжі, Путін просить допомоги в Лукашенка

21 Березня 2020 20:35
Коронавірус дістався до РФ і показав, що в умовах загрози країна не здатна навіть прогодувати своє населення. Там почався дефіцит їжі.

Росія вже звернулася до Білорусі з проханням передати продукти, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, пише U-News з посиланням на БелТА.

Лукашенко зазначив, що після того, як через епідемію, РФ закрила кордон з Білоруссю, звернулися російські ритейлери з проханням дати продукти харчування, тому що починається дефіцит.

Президент заявив, що Білорусь на це погодилася, але вже за іншими цінами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Пілот Показати IP 21 Березня 2020 20:42
Давайте порадіємо!!!!..... А ми в кого будемо просити?
Анонім до Пілот Показати IP 22 Березня 2020 11:57
Перейдіть за посиланням і почитайте. Там ні слова про Путіна і його прохання. Розходьтесь
Реаліст Показати IP 21 Березня 2020 20:52
Українська натура - дай погавкати..... Переживаймо за себе, а не за Росію, бо, поки Росія *загнеться*, то ми можемо здохнути...
Антонім до Реаліст Показати IP 21 Березня 2020 22:49
От і не гавкай, якщо не розумієш елементарного. Україна забезпечує себе продуктами на 95%. паРаша аби на 60. От і думай, якщо маєш чим.
Во... до Реаліст Показати IP 21 Березня 2020 23:41
Реаліст ти чокнутий! Ти то може і здохнеш, а ми,всі решта, будемо пручатися, бо ми - УКРАЇНЦІ!
Мікола Яновіч до Реаліст Показати IP 22 Березня 2020 02:36
Нє трєба скігліті, а трєба брати лопату і годувати сімью!
Експертний експерт Показати IP 21 Березня 2020 21:08
Логіка карлика проста - немає ресурів, відберемо у інших. Захоплять Білорусію - з'їдять усю картоплю, спобують захопити Україну - підуть на перегній.
Дідо до Експертний експерт Показати IP 22 Березня 2020 13:20
Дурнику, картопля в ціні зросла у нас саме через те що її везуть з Росії. Пшениці вони вже вирощують більше ніж ми. Гречка на полицях російська та з Казахстану. А ти і далі думкою радій.
Привіт з Ліпін до Експертний експерт Показати IP 22 Березня 2020 13:22
На сьогодні ціни на картоплю коливаються в межах 8-10 гривень за кілограм, що в середньому на 43% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Про це інформує landlord. «У зв’язку з санітарно-епідеміологічною ситуацією в країні, поставки картоплі з господарств ведуться нерегулярно. З цієї ж причини дещо скоротилося надходження імпортної продукції з Білорусі та Росії. В результаті пропозиція на ринку скоротилася, що в умовах зростання попиту привело до подорожчання картоплі», — пояснюють аналітики ринку.
Анонім Показати IP 21 Березня 2020 21:22
У них 300 заболевших - и уже продуктов не хватает?
Олександр Показати IP 21 Березня 2020 22:11
Україна виробляє продуктів кратно більше ніж споживає, країна окупант РФ забезпечує себе продуктами лише на 65 %. Ватанам гайки і це добре.
123 до Олександр Показати IP 21 Березня 2020 22:43
Що Ви, чув, що на 25%. Ватанам не тільки гайки, а й болти, шурупи та й ще цвяхи
Олександр до 123 Показати IP 21 Березня 2020 23:14
Чув що ми українці можемо пити кров російськомовних немовлят, так говорять федеральні канали РФ.
Степан (Крымчанин) Показати IP 21 Березня 2020 22:37
У вас супер гигант. Баскетболист!!!
Ей до Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Березня 2020 11:00
Дураха, перестань нюхать бензин!!!
в каждой ш доля ш до Степан (Крымчанин) Показати IP 23 Березня 2020 14:23
Степане, голодаеш? Можу прислати сала, правла на гормонах польске. Ще можу прислати справжнього масла, не пальма, правда білоруське. А то у вас фотошопноий міст вантажні потяги не витримує, розвалюється.
Анонім Показати IP 21 Березня 2020 22:42
та дивіться на себе в першу чергу а не на когось ! аби ми не загнулись ! як Україна у цей тяжкий період буде дбати про своє населення? ось що важливо!
Guest Показати IP 21 Березня 2020 23:13
Нафта в обмін на харчі, повторюєте історію, ватани.
Андрей Показати IP 21 Березня 2020 23:40
В стране, где наибольшее удовлетворение гражданин получает от проблем соседа, а наибольшее раздражение от его успехов - построить успешное государство невозможно. Так и живем.
Dracula Показати IP 22 Березня 2020 08:01
В такі часи радіти за чиєсь нещастя не зовсім гуманно (хай які там склались відносини, там теж люди живуть), це по-перше, а по друге - ми ще самі не знаємо що чекає на нас. І в нашій державі самі себе забезпечують продукатами лише ті, хто безпосередньо працює на землі, а для решти наші "бізнесмени-патріоти" зроблять такі ціни, що дешевше, мабуть, буде харчуватись десь у Європі.
Прикмета Показати IP 22 Березня 2020 08:23
Поки товстий схудне, то худий здохне. І хто ж це худий?
Ха Показати IP 22 Березня 2020 08:46
Які дебіли в коментах вірус увас в голові! В супермаркет зайдіть і подивитися стільки України виробляє і доречи багато товару є з теї самої Росії!
Сірьога ги Показати IP 22 Березня 2020 09:36
Мені пох... Я маю картоплю,сало,квашені огірки,капусту і цибульку,якось прорвусь.
Андрій Показати IP 22 Березня 2020 12:30
Ритейлеры РФ заявили, что не просили у Белоруссии продуктов питания В Ассоциации компаний розничной торговли (АКОРТ), объединяющей крупнейших ритейлеров — X5 Retail Group, «Магнит», «Ленту» и «Ашан», — заявили, что не обращались к Белоруссии с просьбой обеспечить их продуктами питания. Ранее об этом обращении рассказал президент Республики Беларусь Александр Лукашенко. Российские торговые сети не направляли подобных обращений и не испытывают дефицита продукции, — говорится в заявлении АКОРТ. Ритейлеры подчеркнули, что продовольственных запасов на складах, в распределительных центрах и магазинах хватит, чтобы удовлетворить спрос покупателей в любом объёме. Также они указали, что все закупки по ранее заключённым контрактам, включая поставки из Белоруссии, осуществляются в плановом режиме. Как писал NEWS.ru, 20 марта президент Белоруссии Александр Лукашенко сообщил, что российские розничные сети обращались к белорусским поставщикам с просьбой помочь с поставками продуктов питания. По словам политика, произошло это после закрытия РФ границы с Белоруссией. https://news.ru/russia/ritejlery-rf-zayavili-chto-ne-prosili-u-belorussii-produktov-pitaniya/
5 до Андрій Показати IP 22 Березня 2020 13:20
То чуваки з ринку просили більше молочки завезти
Анонім Показати IP 23 Березня 2020 14:27
І шо, правильнов коментах пишуть - почитайте першоджерело. Рітейлери запросили поставки - їм не відмовили. Білоруські виробники мають тепер більший прибуток, народ роботу.
Анонім Показати IP 23 Березня 2020 14:29
Нє, то класно, читати це і разом новину - Космічні ціни на овочі та дорога крупа: в умовах карантину різко подорожчали продукти. Цирк