USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Рівненський Правий сектор оголосив війну Авакову

25 Березня 2014 13:20
Сьогодні у Рівному "Правий сектор" зробив офіційну заяву стосовно вбивства Олександра Музичка, - повідомляє ЧаРівне.

- Ми будемо мстити Арсену Авакову за смерть нашого побратима. Розстріл Сашка Білого - це замовне вбивство міністра. Адже повідомлень, повісток стосовно будь-яких кримінальних справ Музичко не отримував, і його нікуди не викликали, - заявив координатор "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль.

З їх слів, версія МВС - це суцільна брехня. Адже Сашко Білий був з зв`язаними руками, і не міг фізично відстрілюватись.

Якою буде помста, "Правий сектор" не розголошує. Наразі вони мають узгодити свої дії з Києвом.

Нагадаємо, сьогодні в МВС заявили, що Олександр Музичко був вбитий під час проведення спецоперації з затримання озброєного угрупування на території Рівненщини в ніч на 25 березня.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
аяяй Показати IP 25 Березня 2014 13:29
ну от і розпочнеться громадянська війна в Україні ,якщо ПС дозволяє собі таку поведінку і висуває ультиматуми чинній владі знову нас очікує "бєспрєдєл"
О/У до аяяй Показати IP 25 Березня 2014 14:50
Здавайте зброю козли ,а не займайтесь погрозами, а то доведете країну до війскового стану і будете знищені на місці без суду як провокатори
Рівне Показати IP 25 Березня 2014 13:34
Ну і рожи!
віктор Показати IP 25 Березня 2014 13:36
да а як можна жити в такій країні де людей забивають? це вже все кінець
Люба Показати IP 25 Березня 2014 13:36
Ось так а ми думали, що щось змінилося. Тепер і Яценюк вбивця. І за кого тепер голосувати як не за Яроша. Якщо його не вб'ють
волинянин до Люба Показати IP 25 Березня 2014 13:44
Який Ярош який правий сектор їм колгоспом не можна давати керувати, завалять всю справу, про керівництво країною ними неможна навіть думати.
Тарас до Люба Показати IP 25 Березня 2014 14:39
Місце бандита в тюрмі якщо він озброєни й чинить опір то підлягає знищенню. Чого цей так званний побратим ходить відкрито з автоматом поки, що в Україні за це передбачено кримінальну відповідальність, для нього, що на зако начхати. Міліція зобовязана його затримати і відкрити кримінальне провадження. Своїми діями ПС перетворився в пяту колоною Москви. Якщо хтось схвалює дебільні поступки Білого, рекомендую звернутись до психіатра. Хочеш воювати зі зброєю в руках йди в армію, а не воюй з власним народом
йцк Показати IP 25 Березня 2014 13:38
Всіх їх треба розігнати тоді й буде порядок в державі. По створювали злочинні угрупування, збивають гроші з підприємиців, прикривають валютчіків, які почали їм платити дань.
11111 Показати IP 25 Березня 2014 13:40
та яка це чиинна влада....шо вона зробила .................ничого.......одни балачки...Авакова в відставку....
аяяй до 11111 Показати IP 25 Березня 2014 13:44
маємо те що маємо,альтернативи є ?
закон до 11111 Показати IP 25 Березня 2014 16:09
ПС у відставку і у тюрми!!! Має бути закон і порядок, а це за місяць-два не робиться! А якщо закривати на ці дії ПС очі, то взагалі буде анархія! Здавайте зброю або йдіть у армію! Не хочете - то йдіть будувати, сіяти, працювати - іншого не може бути!!! А то самі погрожують, їм відповідають, а вони і далі погрожують? Ну тоді звиняйте... Де там три буси з затемненими вікнами...? Не чекали - вони їдуть до вас ПС!!!
Яйценюк Показати IP 25 Березня 2014 13:42
коментар було видалено
володимир Показати IP 25 Березня 2014 13:46
на другій фотографії справжнє обличчя пс. автомат за спиною у людини в штатському. бандити так ходять.
Ок до володимир Показати IP 25 Березня 2014 14:05
От я і кажу що це бандити, а боти з ВН коментарі видаляють.
ЮЛЯ Показати IP 25 Березня 2014 13:52
коментар було видалено
Берт Показати IP 25 Березня 2014 14:03
Влада не буде шукати винних, а примусить вас міняти своїх лідерів, поки не не зупиниться на "своєму". Не йдіть з відкритим забралом.
Бармалєй Показати IP 25 Березня 2014 14:03
Придурки, вперед до громадянської війни! Ворог роздирає державу, а вони посади ділять Революціонери хрєнові.
лучанин Показати IP 25 Березня 2014 14:05
Краще б вони Путіну помстились.
до Авакова Показати IP 25 Березня 2014 14:05
Продовжуйте в тому ж дусі.
777 Показати IP 25 Березня 2014 14:12
Пашка, стережись!!!
Джулия Показати IP 25 Березня 2014 14:18
Как кабана!
Москаль Показати IP 25 Березня 2014 14:20
Охр...ть! Да чтоб у нас в России какой-то ср..ный урка, не пряча хари, прилюдно(!), на камеру(!), в микрофон(!) прессы угрожал первым лицам ГОСУДАРСТВА!.. Пипец. Такое не могли позволить себе даже обдубашенные в хлам бородатые горные зверьки, отмороженные на всю башку. Просто эпический атас! МВД срочно вводить режим контртеррористической операции, комендантский час и чистить, чистить, чистить. Просто, без затей, не офишируя вязать и в суд. При сопротивлении - обнулять, как шурика мудичко. Иначе вам удачи не видать. Да и народ, думаю, поймет.
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 14:34
На те і розраховувалось, чекаємо слідучих майданів.
Смерть ворогам Показати IP 25 Березня 2014 14:36
Казки складати це вони вміють. А чого не провести спецоперацію десь так в Криму? Аксьонов и компания чекає. Що кишка тонка?!!! А Музичка показували по "Аверсу" у вечірньому випуску новин сусідів. Стояв на сцені на задньому плані і не знав бідака, що така халепа буде через день.
Вася до Смерть ворогам Показати IP 25 Березня 2014 14:47
Н**хир втікати і чинити збройний опір, Молодці менти так тримати.
... до Смерть ворогам Показати IP 25 Березня 2014 16:16
У Аксьонова і Ко. охорона ГРУ Росії, а не урки-бандити як у Музичка і Данильчука! Ярош тільки словами погрожував, но не так яро, бо думав напевно головою, а Музичко...договорився і домахався зброєю... А от Данильчук превселюдно знущався над посадовою особою... Здогадайтесь - до кого слідуючого поїдуть буси з тонованими вікнами...
опиум Показати IP 25 Березня 2014 14:38
Бог все видит и нет того что нельзя понять...так называемый Правый спектор......это дети бывших бандюков 90-х.старый персонаж.-Заля.-залевский виталий васильевичь.его отпрыск теперь бегает и угрожает . как и его папа в 90-х.напомним мальчику что его папуас был застрелян как свинья в депо....тогда этот великий смотрящий приехал смотреть гуму и выбрал себе шубу за 10-долларов.года его застрелили город вздохнул.теперь пришла новая власть уродов и фашистов которые все хотят поделить и забрать.помните одно что еще ни чего не закончено.и желаем вам детишки помнить как ваши папульки легли смертью -после того как много на себя взяли...это касаеться и борю фабриканта и всех шлаебков города луцка.
лихие 90-е возвращаю до опиум Показати IP 25 Березня 2014 15:59
Заля тоже добегался с автоматом, обкуренный в дребезину. Мальчик идет по стопам отца... Если завалят сразу - легкая смерть, а вот если яйца отстрелят... Как с этим жить?
Анонім до лихие 90-е возвращаю Показати IP 7 Лютого 2015 12:52
Ти за мальчіка не переживай за своїми бай****ми дивися!!
Луцк до лихие 90-е возвращаю Показати IP 1 Травня 2018 22:37
Так я правильно понял, речь идёт о сыне Виталия Залевского, расстрелянного в 1995 или 1996 на Потебни в Луцке? И кто же этот малый, что о нём сейчас упоминают?
анонім до опиум Показати IP 7 Лютого 2015 12:51
Ти в очі погань попробуй це сказати!!!
просто я Показати IP 25 Березня 2014 14:53
руководитель областной ячейки "Правого сектора" в Ровно Ярослав Гранитный. Он рассказал о своей версии происшествия. "Нам позвонили ребята из Автомайдана. Сказали, что идет стрельба из автоматического оружия в кафе "Три карася". Я прекрасно знаю, что Александр живет рядом. Я сразу сел в машину. По пути мы подобрали еще нескольких товарищей. Мы приехали на место происшествия. Там было все оцеплено милицией. Мне сказали, что Александра убили. Я сказал, что не поверю, пока не вижу его труп. Пришел туда, я увидел двор весь усыпанный гильзами 545 и 9 мм от ПМ", - рассказал Гранитный. "Дальше, выше на холме мы обнаружили тело… Александр лежал на боку. В его ногах было три отверстия пулевых. Ноги были прострелены, в крови. Руки были заведены за спину, закованы в наручники. Рубашка на груди разорвана, как я читаю, с целью обнаружить бронежилет. И было произведено два выстрела в сердце. Если это задержание, то извините меня", - рассказали в "Правом секторе".
Москаль до просто я Показати IP 25 Березня 2014 15:02
Да да. А еще там были подбитые танки, сбитые бомбардировщики и разорванные могучими мудичковскими руками боевые вертолеты. Чо пи...деть-то...
Антимайдан до просто я Показати IP 25 Березня 2014 16:18
Наявні в мережі інтернет відео та фото свідчать, що в Сашу Білого стріляли майже впритул, з відстані, що не перевищує 20 сантиметрів. На це вказує характер кулевих поранень - обтураційне кільце, сліди порохових опіків навколо рани, обвуглені краї вхідного кулевого отвору. А ось при Янеку в МВС загонів смерті та ліквідаторів не було. Слава демократії. Навряд чи ПС це просто так залишить. В результаті ми отримаємо або новий "майдан" або громадянську партизанську війну. Тоді ПС визнають террористичною організацією і почнеться колотнеча. Банду ГЕТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 15:17
А какого правоохранители не разоружили и не задержали шлецика с автоматом ?
Людмила Показати IP 25 Березня 2014 16:02
Якщо це була спецоперація по затриманню озброєного угрупування, то що там з Калашем робить бандюган на останньому фото? Недопрацювали?:) А тепер Аваков і таких погроз так не залишить, запросить російський спецназ для знищення ПС от так!!!
Olha Показати IP 25 Березня 2014 16:10
Так Тимошенко завжди робила зачистку бандитів.які виконали її замовлення (справа Щербаня) привели її банду до влади.Скоро будуть убиті ті,що стріляли на майдані.
my_gift Показати IP 25 Березня 2014 16:41
Як все гірко, сумно і страшно.
хоть щось Показати IP 25 Березня 2014 18:11
Бог усе бачить!!! Не робіть з Саши Білого -героя!!! Ще до небесної сотні цього бандита запишіть!!! Те, що чинила ця людина, людськими вчинками назвати не можна!!! А смерть, ми маємо таку на яку ЗАСЛУЖИЛИ!!!! Авакову побажаю успіху, щоб його хороші задуми здійснилися!!!
Ровенчанин Показати IP 25 Березня 2014 19:40
Заваленому кабану присвоить хероя Украины и закопать рядом с Ваькой Червонием!
Я так і думав Показати IP 25 Березня 2014 20:39
Перший пішов.....
Класика Показати IP 26 Березня 2014 08:16
Идет охота на волков, идет охота!