USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Три головні версії вбивства Сашка Білого

25 Березня 2014 08:49
Міліція заявляла, що розглядає як головну версію вбивства активіста Правого сектору Олександра Музичка (Сашка Білого) - бандитські розборки, хоча не відкидає ще дві політичні версії, - повідомляє Espreso.tv.

За станом на 9:12 стало відомо, що Сашка Білого вбили міліціонери під час проведення спецоперації по знешкодженню збройного угрупування на території Рівненської області.

Нагадаємо сьогодні вночі біля Рівного вбили одного з лідерів Правого сектору Сашка Білого. Виявили два постріли у серце та один постріл у ногу.

Як повідомляє IA ZIK, очевидці також кажуть, що невідомих на автомобілях було близько 30. Вони розмовляли російською мовою по рації. Однак у деяких були нашивки «Міліція» українською.

ЩО ГОВОРИЛА МІЛІЦІЯ ДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ ВЕРСІЇ ВБИВСТВА

Головна міліцейська версія щодо вбивства - бандитські розборки. Вона безумовно має право на існування, зважаючи на те, що Олександр Музичко (Саша Білий) був відомою людиною в певних колах.

Серед головних "неформальних" версій, про які сьогодні активно говорять в Рівному - російський слід та інсценування вбивства силовиками. Так, за однією з версій, яка розглядається також і правоохоронцями - Білого вбили росіяни, і не виключено, що це вбивство найближчим часом може взяти себе якась російська терористична організація чи проросійська терористична організація в Україні. Ця версія має один значний мінус - росіянам просто не вигідно зараз вбивати Білого, бо він, як і весь "Правий сектор" для них є прекрасним піарприводом, щоб критикувати нинішню владу.

Власне, для росіян більш вигідна інша версія, яку озвучив вже сьогодні вночі один із представників "Правого сектору" Ярослав Гранітний, на сайті ЧаРівне.інфо. Логіка цієї версії буде будуватися на тому, що МВС не могло закрити "Робін Гуда" з Рівного, а тому прийняло рішення його ліквідувати.

Судячи з усього, ця версія та її відгалуження (війни між майданівською мафією) може стати однією із головних для російських та проросійських ЗМІ. Там буде показана картинка "розборок на Майдані", коли одні парамілітарні угрупування воюють з іншими, роблячи з себе Робін Гудів.

Для того, щоб нейтралізувати цей сценарій МВС та СБУ мають в найкоротший термін знайти вбивцю. В іншому випадку вже зараз можна прогнозувати, що "Правий сектор" не захоче активно співпрацювати з правоохорнцями, а займеться асиметричними ходами. І найгірше, що може бути - це спроби самосудів та пошуку умовно винних зі сторони радикалів. Власне такий сценарій найбільше вигідний росіянам та проросійським силам.

Поки всі обставини за фактом вбивства Олександра Музичка з'ясовуються.

Нагадаємо на "Українській правді" з'явилося відео-звернення лідера "Правого сектора" західного регіону України Олександра Музичка, також відомого як Сашко Білий, у якому він попереджав про те, що його можуть вбити.



Зокрема, Олександр Музичко зазначив, що керівництво Генпрокуратури дало вказівку знищити його, або захватити живим та передати російським спецлужбам.

- Я не бояюся смерті. Я знаю, що моє місце займуть інші побратими-патріоти, вони знають, що їм робити і хто їх ворог. Але влада має знати, що в нас Україна єдина і соборна та патріоти продовжать ту справу, за яку боролися наші діти, батьки і ми, - сказав Олександр Музичко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
123 Показати IP 25 Березня 2014 09:04
коментар було видалено
345 до 123 Показати IP 25 Березня 2014 09:06
коментар було видалено
Анонім до 345 Показати IP 25 Березня 2014 14:11
http://www.youtube.com/watch?v=75QS9g-xZUg
знахір до 123 Показати IP 25 Березня 2014 09:18
Тобі така смерть не загрожує. Ти з***ш за клавою від інсульту. "Інтелектуальна" робота - все-таки дуже важка штука.
Анонім до 123 Показати IP 25 Березня 2014 09:58
коментар було видалено
124до123 Показати IP 25 Березня 2014 09:13
коментар було видалено
МВ Показати IP 25 Березня 2014 09:22
що поробиш.... все стає на свої місця....сидів би собі тихо хлопець... а то ні ...слави він захотів(((( тепер інші з ПС можливо присядуть
Дмитро Показати IP 25 Березня 2014 09:22
земля йому пухом
Дмитро до Дмитро Показати IP 25 Березня 2014 09:44
шановні ВН чьому ви нагло взяли і відкорегували мій коментар? аби взагалі видаляйте його а не на свій розсуд коригуєте
ДОДІК до Дмитро Показати IP 25 Березня 2014 10:50
А ти просто думай трохи, що пишеш. Вчись висловлювати думки так, щоб не довелось коригувати!
коля Показати IP 25 Березня 2014 09:25
співчуваю.. нехай земля буде пухом. а ті хто так зробив не матимуть спокою не вони ні їхні сім"ї до 7 покоління Бог все бачить забрати життя це найгірше що можуть зробити люди які його не давали я цю людину не знав але шкода
я до коля Показати IP 25 Березня 2014 09:49
а поспівчувати 20 родинам морських піхотинців, яких він закатував в Чечні не хочеш.... за це і орден р-ки Чечні отримав...
Оля до коля Показати IP 25 Березня 2014 10:15
А якби до тебе так зайшли і душили, погрожували, автоматом тикали... як би ти встигав памперси міняти?! Чи просто ти один з таких-самих як Білий?! Ну тоді до тебе скоро три тонованих буса приїдуть...
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:29
Він вже сказав хто його замовив, тепер хунті не відмазатись.
Москаль Показати IP 25 Березня 2014 09:38
Нефиг было Кадырова бесить. Он слов на ветер не бросает.
льоня Показати IP 25 Березня 2014 09:42
шкода людей що молодими помирають
я до льоня Показати IP 25 Березня 2014 09:47
та і дурними
абрвалам Показати IP 25 Березня 2014 09:49
щось багато комуняк тролінгм займаються... По убийству Белого след от Медведчука,позавчера забрали Межиг!рря в Закарпатье а сегодня отомстил Это очень страшное животное существо.
Анонім до абрвалам Показати IP 25 Березня 2014 09:56
а ти б ***..помолився б за життя та здоровя своє
Мкола Показати IP 25 Березня 2014 09:55
земля йому пухом (
Рома Показати IP 25 Березня 2014 09:56
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:58
Мы уже писали, что иногда слова меняют историю. Вот и в этот раз слова,  сказанные Юлией Владимировной Тимошенко в частном, вроде бы, разговоре с другим украинским политиком, похоже, станут переломными в истории государства Украина. Да, разговор Тимошенко и  Шуфрич подслушан, это наверное плохо. Но чтобы узнать этого политика поближе, её истинные взгляды, и что ожидать миллионам людей, оно видимо оправдывает.    В течении 2-х минут политик высказала свои взгляды по отношению к русскому народу. Мягко говоря, это означает, что у неё есть желание устроить к тотальный геноцид русским, причем даже вне зависимости от гражданства. Тимошенко хотела бы уничтожить русских и в России и русских, которые граждане Украины.   Адольфу Гитлеру приписывали много чего,  но таких его речей у него нет. В общем, в Германии жили русские эмигранты,   После таких слов партия «Батьковщина» которая сегодня рулит Украиной должна либо публично отмежеваться от Тимошенко, либо перестать рулить Украиной, либо поставить крест на Украине. Третьего, к величайшему сожалению, не дано
МВС Показати IP 25 Березня 2014 10:12
Знімайте статтю, версій вже немає є офіційна інформація - спецоперація була по затриманню!!!
Троль до МВС Показати IP 25 Березня 2014 10:51
Знімай штани! А стаття хай висить!
троль Показати IP 25 Березня 2014 13:57
..у сашки была короткая жизнь но яркая!
марія Показати IP 25 Березня 2014 22:03
Захарченко і Аваков як рідні, навіть їхні собаки одинаково брешуть. Нинішня влада нічим не ліпша попередної. Бандитів з оплоту,тітушок, беркутню які вбили і закатували НЕБЕСНУ СОТНЮ не садять. а вбивають героїв . Прийміть будь-лака співчуття, ми глибоко сумуємо з втрати Сашка Білого. Нехай земля йому буде пухом.