USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Рівненський військкомат вночі обстріляли з гранатомета

11 Лютого 2015 09:57
Цієї ночі у Рівному обстріляли військкомат.

Як повідомляє "Чарівне. інфо", невідома особа вистрелила підство́льним гранатометом (вогнепальна зброя, призначена для ураження яка кріпиться під стволом автомату), або ж ракетницею у приміщення військомату, у вікно 4 поверху з вулиці Клима Савура.

Граната пройшла у вікно та вибухнула всередині, жалюзі не пошкоджені. Наразі на місці подї працюють правоохоронці, експерти, даішники. Також присутній начальник міліції Рівненщини Сергій Максимов.

Свідки запевняють, що бачили одну особу, що вистрелила та втекла.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ас Показати IP 11 Лютого 2015 10:21
Граната пройшла у вікно та вибухнула всередині, жалюзі не пошкоджені!!!!!! капець
Світлана Показати IP 11 Лютого 2015 10:35
О, це мастер. Жалюзі не пошкоджені. Снайпер!!!
Х до Світлана Показати IP 11 Лютого 2015 10:58
Розпочалось
Анонім до Х Показати IP 11 Лютого 2015 11:09
Не даром же у вас собираются машины трясти. А сколько воплей было в комментах по поводу намечаемых обысков машин. Ведь хохол (я и сам такой) всегда придерживается принципа "В хозяйстве пригодится!" Ну а для чего - описывается в данной статье.
Ігнатій Показати IP 11 Лютого 2015 11:14
Хтось дуже сильно не хоче йти в армію =)
Анонім до Ігнатій Показати IP 11 Лютого 2015 11:26
коментар було видалено
українець Показати IP 11 Лютого 2015 11:28
Методи зеків і кагебістів однакові. Путін примітивне створіння думає що він таким методом зірве мобілізацію.
українець до українець Показати IP 11 Лютого 2015 11:40
А ти чого сидиш і строчмш коменти, а не там в Донецьку у котлі і нестріляєш по терористах.Небось відкупився, чи синок чиновника луцького, не хочеш йти на мясо,хай другі йдуть.Йди патріот захищай своє награбоване бабло
Анатоль_ до українець Показати IP 11 Лютого 2015 13:16
Бо я вже старий, таких до війска не можна брати!
Лучанин до українець Показати IP 11 Лютого 2015 13:47
А до чого тут Путін? може вже просто варто припиняти нікому не потрібну громадянску війну, а не озиратись то на Москву, то на Захід і робити те, що вони велять.
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 22:29
Всі на Москву !!!
Укроп Показати IP 13 Лютого 2015 06:30