USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Роботу ДП «Маневицьке лісове господарство» вивели з «тіні»

9 Листопада 2015 14:43
Мінімальні зарплати, неофіційне працевлаштування – усе це було на ДП «Маневицьке лісове господарство» ще три роки тому. За станом на сьогодні ж, робітники мають найвищу зарплату в районі.

Про це розповіли працівники ДП «Маневицьке лісове господарство» під час зустрічі з головним лісівником краю, влаштувавши протест.

Нагадаємо, більше сотні працівників із Маневиччини приїхали в обласний центр вимагати припинити «тиск» на їхнього керівника, мовляв, уже готують документи на його звільнення. Люди стоять горою за свого начальника й обіцяють в разі його усунення з посади зупинити в районі виробництво та перекрити міжнародну тарсу.

«У нас були мінімальні заплати, інколи взагалі не платили. Багато людей працювали неофіційно. Втім, ситуація кардинально змінилася, коли призначили нового керівника Володимира Радіона.

Так, впродовж останніх двох років на підприємстві ДП «Маневицьке лісове господарство» створили 195 нових робочих місць, капітально реконструювали деревообробний цех з виробництва палетів для європіддонів, встановивши нову лінію. Окрім цього, реконструювали 4 консольно-козлових крани, капітально відремонтували з заміною усіх котлів котельню підприємства.

Також за останні роки реконструювали цех з виробництва натурального хвойного екстракту і розширений консервний цех з переробки дикорослих плодів і ягід та березового соку. Ввели в дію теплицю з вирощування овочів і квітів, їдальню на 100 посадкових місць.

Ще одна новинка на підприємстві –

проведення повного технічного переоснащення транспортного цеху підприємства і капітальний ремонт приміщень двох лісництв, реконструкція двох сушильних камер для пиломатеріалів загальною ємністю 120 метрів кубічних», – доповіла працівниця підприємства пані Оксана.
Зауважимо, як вказано на офіційному сайті Волинського обласного управління лісомисливського господарства, Державне підприємство «Маневицьке лісове господарство» створили у 1939 році на базі Троянівського і Чарторийського державних надлісництв Польщі. До нього увійшли ліси, що належали селянам і акціонерним товариствам.

Маневицький лісгосп розташований у північно-східній частині Волинської області на території Маневицького (46 595 гектарів) та Любешівського (5 945 гектарів) районів. Кількість працівників – 245. Загальна площа земель лісового фонду складає 52 540 гектарів, з яких 47 220 гектарів вкриті лісовою рослинністю, в тому числі 21 816 гектарів (або 46%) – лісові культури, тобто майже половина лісів створені штучно. Основні деревотворні породи – сосна, вільха.

Щороку тут заготовляють 90000 метрів кубічних деревини, третина якої переробляють у цехах лісогосподарства.

Також у ДП «Маневицьке ЛГ» виготовляють понад 20 найменувань пиломатеріалів, зокрема і європіддони. Лісгосп зберіг не лише лісопильні, залізничні під’їзні колії, крани, численні ремонтні майстерні, а й сучасний консервний цех автоматизованими лініями переробки. Лісгосп має свої пасіки, зарибнені ставки.

Структура підприємства :

Вовчецьке лісництво (загальна площа 7737 га);

Галузійське лісництво (загальна площа 5267 га);

Маневицьке лісництво (загальна площа 5702 га);

Оконське лісництво (загальна площа 5235 га);

Соф’янівське лісництво (загальна площа 5898 га);

Куклинське лісництво (загальна площа 2300,4 га);

Серхівське лісництво (загальна площа 3407 га);

Черевахівське лісництво (загальна площа – 5 214 га);

Карасинське лісництво (загальна площа 6171 га);

Новочервищанське лісництво (загальна площа 5945 га);

лісопункт;

нижній склад;

консервний цех;

торговий комплекс.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
лісник Показати IP 9 Листопада 2015 15:36
шановні працівники управління лісового господарства зробіть гарну ревізію вовчецького лісництва і ви будете шоковані
777 до лісник Показати IP 9 Листопада 2015 16:27
Ти перше у себе дома зроби гарненьку ревізію.....
11111 до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 17:34
Це точно. І не тільки в себе вдома, а й у себе в дурній голові.
Селянин до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 19:39
Навіщо ревізію? А хіба не видно, що залишилось по лісах Маневицького району? Схід сонця в любому місці можна зустріти. ... Де колишній ліс? Про які ви зарплати говорите? Що залишите під таким керівництвом майбутнім поколінням?
Пан до Селянин Показати IP 9 Листопада 2015 20:35
Селянине, що ти пишеш. До такого стану Маневицьких лісів призвели кодло-коліників-кватирків-корців. Поїдь в Нові Червища де головував Кватирко. Оце поля, от там захід сонця. Ти не Селянин, ти ХУТОРЯНИН.
Селянин до Пан Показати IP 9 Листопада 2015 21:46
Про те і пишу, що лісу не залишилось.... А хіба Родіон відданно не виконував накази Колісника?
Пані до Селянин Показати IP 9 Листопада 2015 22:11
Селянине я дивлюсь тут тобі сци в очі, а ти будеш казати дощ іде. Я думаю, якби Радіон виконував усі вказівки бидло-колісника він уже не робив би директором. Колектив просто напросто б його неприйняв.
777 до Селянин Показати IP 9 Листопада 2015 20:55
Те що треба те і залишим,виросте....
запитати Показати IP 9 Листопада 2015 15:38
а хіба радіон тільки 3 роки працює у ДП "Маневицьке лісове госпдарство" , а де він був коли працювали до того схеми хіба не там?
лао до запитати Показати IP 9 Листопада 2015 16:33
Тоді були такі часи і керівництво що не давали цього зробити!!!
Раб до лао Показати IP 9 Листопада 2015 17:36
Те колишнє керівництво, це бидлота якої і світ ще не бачив. Воно за гроші вдавиться, до людей ставиться як до худоби
ПРАЦІВНИК Показати IP 9 Листопада 2015 15:50
Радіон сам загнав лісгосп в тінь весь автогараж вкрав собі а тепер заробляє гроші собі.І ви говорите про тінь.Та такї тіні як при радіону наш лг ще незнав.
777 до ПРАЦІВНИК Показати IP 9 Листопада 2015 16:28
Ти хоч розумієш, що ти пишеш, безхребетний????
лао до ПРАЦІВНИК Показати IP 9 Листопада 2015 17:28
Якби це було так то водіі не отримувалиб по 8000 грн зарплату!!!
Раб до ПРАЦІВНИК Показати IP 9 Листопада 2015 17:41
Де ти де живеш і взагалі нашо ти існуєш. ти був в колективі Маневицького ЛГ зараз. Ти хоч знаєш скільки люди получали при коліснику (який те і робив що крав, пишні дні народження собі влаштовував і свої рідним). Ти хоч знаєш скільки люди зараз отримують зарплату. Ти нічого не знаєш так що закрий свою шухляду
лао до Раб Показати IP 9 Листопада 2015 18:18
Норм
працівник Показати IP 9 Листопада 2015 16:45
ти хоч сображаеш що читаеш на сцені з того листка якого радіон дав?,ніякі підони лісгосп неробить,екстракт на...й нікому непотрібний хіба радіону з будуна,не лінію купили а два станки самих дешевих по ціні найдорожчих,крани покрасили за 200 тисяч це ремонт хіба? автоколона на половину приватна радіона це оновленя?а дорогу построіли таку що вже дощ розмив а грошики то списали,ви даже люди непредставляете скільки під цими ремонтами врав грошей цей злодій.йому повезло з курсом валюти просто, і заслуг його в цьому нема,одним словом злодій на весь район номер 1
працівник до працівник Показати IP 9 Листопада 2015 17:18
Ну-ну але результат роботи директора видно скрізь по лісгоспу а люди самі зібралисьзібрались!!! Ати мабуть працівник вншого лісгоспу якій хоче повернутись до влади КОЛІСНИКА.
анон Показати IP 9 Листопада 2015 17:26
За цей весь кіпіш люди можуть подякувати нашому маневицькому писару ПЄТІ (фотографу) який завжди на всіх щось пише яеому завжди щось неподобається.
Лісник до анон Показати IP 9 Листопада 2015 19:05
Хі-хі, Пєтя. Та той Пєтя, як той "овощ". Хай би собі займався фото та відео, а то лізе туди куди він взагалі нічого не розуміє.Писака
777 Показати IP 9 Листопада 2015 17:39
Якщо тобі так погано працювати в лісгоспі,то якого Диба ти там сидиш морально занедбана людина...
лао до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 18:03
Підтримую!!!!!!!!
Нормальний працівник Показати IP 9 Листопада 2015 17:44
Ти дісйно дебіл. РАБ, правий ти і каліка, і придурок в одному лиці. Ти часом не Рольчиха, чи Корець. Бо тільки ті скотини сплять і бачать як вигнати Радіона.
лао до Нормальний працівник Показати IP 9 Листопада 2015 18:48
Да-да а Рольчиху якщо не відправити на пенцію то хоч зняти з голови профспілки лісгоспу.
Нормальний працівник до лао Показати IP 9 Листопада 2015 19:06
А вона що ще й голова профспілки. Ну це п...здець
лао до Нормальний працівник Показати IP 9 Листопада 2015 20:50
Да-да:-)
Справедливий Показати IP 9 Листопада 2015 17:48
Та що ВИ знаєте про Радіона. ЕКСПЕРТИ...... Його не потрібно знати, просто піти подивитись на теперішнє підприємство, ось де справжні факти, які говорять самі про себе.
лао до Справедливий Показати IP 9 Листопада 2015 18:06
Та всі думають що якщо в лвсі працює значить злодій!
ааааа Показати IP 9 Листопада 2015 18:12
Якщо подивитися на Софянівського лісничого іванка то все і так ясно за два роки роботи хата, дві машини. Мабуть за зарплату? Люди бачать все!
777 до ааааа Показати IP 9 Листопада 2015 18:51
Та чого вам ,ненависні люди ,так той лісгосп поперек горла стоїть????? Вас напевне заздрощі за дупу беруть, що лісгосп почав жити.приходьте і ви будете "красти"!!!!!
ааааа до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 19:19
Ти хоч сказати що камаз і зіл через малу яблуньку в велику до рижого не іздять. Ще рез кажу люди бачать.
Ббееее до ааааа Показати IP 9 Листопада 2015 20:37
Лушпень, поїдь і подивись на чому їздить лісничий Софян лісництва. Да твій долгострой Колісник в 25 вже на джипі їздив і баб в ньому ї..... ну ви зрозуміли.
ааааа до Ббееее Показати IP 9 Листопада 2015 23:06
А до колісника не треба рівнятись:-)
LISSABON до ааааа Показати IP 23 Грудня 2015 21:52
ТИ ХОЧ СКАЗАТИ ЩО ВІН ПРАЦЮЄ 2 РОКИ ТО ГЛИБОКО ПОМИЛЯЄШСЯ ,А ТЕ ЩО ВІН КУПЛЯЄ МАШИНИ І СТРОЮТЬ ХАТУ ТО НЕ ТВОЄ ДІЛО,ЧОМУ ІНШІ БУДУЮТЬ ТАМ ДЕ ВІН ТО НІХТО НІЧОГО НЕГОВОРИТЬ І НЕНАВОДИТЬ СПЛЄТНІ ПРО ТИХ ,ЩО СИДЯТЬ В ДОМА У БУДУЮТЬСЯ, А ОТ ЯК ВІН ПОЧАВ БУДУВАТИСЬ ТО ВСІМ СТАВ ПОПЕРЕК ГОРЛА ЛЮДИ ЗМИЛУЙТЕСЬ А ТО ЗАВІСТЬ ВІДОБРАЗИТЬСЯ НА ВАС В 10000000 РАЗ БІЛЬШЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А ТИ ЩО СЛІДКУЄШ ЗА НИМ ,ЩО ВІН КУПЛЯЄ ЧИ ЩО!!!!!!!!!!??????ТИ ХОЧ СКАЗАТИ ЩО ЯК БИ ВІН ПРАЦЮВАВ ТРАКТОРИСТОМ ТО НЕКУПЛЯВ МАШИНУ ЧИ БУДУВАВСЯ????????????????ДИВЛЯЧСЬ ПО ТРАКТОРИСТАХ ДП ЛГ ТО ВОНИ КУПЛЯТЬ НЕ ТІЛЬКИ МАШИНИ ЧИ КВАРТИРИ І ЗА ЩО ЗА ЗАРПЛАТУ ???? ТО ЗА НИМИ ЧОГО НЕСЛІДКУЄШ??????? ДАЙ БОГ ЩО ТВОЯ ЗАВИСТЬ ПОКОТИЛАСЬ НА ТВОЮ СІМЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
777 Показати IP 9 Листопада 2015 18:23
Отих безхребетних дебілоїдів,які гонять на Радіона- всіх до Стінки,а ні то на Соловки,якщо тут так їм хєрово,там їхнє місце:-):-):-):-)
батя до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 18:57
Правильно синку заступайся за мене а то прийдеться добудовувати хати тобі з братом самому.А ви в мене два тормози ходячі самі не добудуєте.
777 до батя Показати IP 9 Листопада 2015 19:19
Якось це не в тему батя, як ви сказали- тормоз тут ви і то конкретний
Баня до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 20:38
Підтримую 100%
Добряк до батя Показати IP 9 Листопада 2015 21:39
Знаю особисто, обох синів Радіона Володимира. Хороші люди, вічливі, роботящі, добрі. Саме головне - настоящі друзі. Нащо ти пишеш таку гадь, ти їх просто не знаєш, а брудом обливаєш. Заср*нєць
Самсон до батя Показати IP 9 Листопада 2015 22:23
Батя, в свій час сини Радіона не ходять по барам і не стріляють по міліціонерах, як це робив Зеник. І на джипах не їздять, як це роблять колісники. На квадроциклах не встраюють перегони по лісах жируючи від влади та грошей. Це порядні хлопці, які працюють, мають сім'ю. І взагалі ти ще всю родину Радіонів згадай - телепень
марс Показати IP 9 Листопада 2015 18:54
хоч який зеньо мудило не був але зробив він більше за вашого злодійкуватого радіона зато тепер радіон має за що заслуженого получати а столова екстракт дороги без щебня це все те на чому радіон вас телепнів обікрав.для чого столова за міліон коли вона дасть прибуток-ніколи бо там вкрадені гроші.Те саме з екстрактом і піщаними дорогами.
по до марс Показати IP 9 Листопада 2015 19:21
Ідальня не для прибутку а для людей.
Луна до марс Показати IP 9 Листопада 2015 20:42
Марс, столова зроблена для колег та персоналу підприємства, а також для жителів Маневичини. Екстракт відновили (що в цьому поганого). Дороги для жителів району. Я не розумію ти тупий, чи ти Колісник (Зеня-бєня)? Що нема до чого придертись, то що не будь? З добра робите зло? Марсіанин хую...в
лісничок Показати IP 9 Листопада 2015 19:08
Ми вже бачили радіонові порядки місяць назад як лєвий ліс без бірок возили і возять дальше опозорився на всю Україну от вам і порядки
Луна 2 до лісничок Показати IP 9 Листопада 2015 20:44
Ти не лісничок, ти д*білчик. Радіон не позорився. Це ти позор своїх батьків. Мала б природа шанс, тебе б уже не було б.
777 до лісничок Показати IP 9 Листопада 2015 20:53
То був лісник Підпільний Кіндрат,тут на тобі і лісничок озвався
Нормальний Показати IP 9 Листопада 2015 19:09
Марс, а ти часом не з червоної планети. А що було при тому д*білу-коліснику?. Розкрадання, розкрадання та й ще раз розкрадання.
Слєдак Показати IP 9 Листопада 2015 19:12
Даааа, тепер видно скільком Радіон стоїть поперек горла. Колісник, Кватирко та інші не пишіть дурні. Давайте подивимось на пройдену роботу. Кажеться все очевидно....
ГПУ до Слєдак Показати IP 9 Листопада 2015 21:27
В главку знають як ви там на місцях в круговій поруці з злодіями
вільна думка Показати IP 9 Листопада 2015 19:42
Радіону треба почистити кадри від продажних шкур Колісників. Вони сичать як змії, шкодять людям. Такі є і в конторі, і в лісі - від деяких лісничих до майстрів лісу. Радіон шкодує цих шкур, а себе не шкодує. Не треба брати приклад з Колісника - йти по трупах, а просто вигнати баласт. Нехай йдуть в Прилісне торф добувати.
Громадянська позиція Показати IP 9 Листопада 2015 21:12
Підсумовуючи, хочеться добавити. Пан Радіон наробив великого шороху серед маріонеток Колісників. Ще такої кількості коментарів я не бачила. Це дійсно та людина, яка наведе порядок на ВОЛИНІ. А з іншого боку так не хочеться порядну людину пускати в обласне гівно. Добра ВАМ пане Радіон
Громадянин Показати IP 9 Листопада 2015 21:24
Радіон шестьорка його поставили щоб красти ліс. Люди лохі получають копійки від вкраденого лісу. Доречі з тіні його ніхто не виводив. Експорт йде по непрямим контрактам та приховується валютна виручка яка звісно осідає в кого треба. Ітд
Петро Показати IP 9 Листопада 2015 22:05
Але ви й ГНИДИ!!!!!! ПІДЛАБУЗНИКИ!!!!!!!!!!!!СР*КОЛИЗИИИИИИ!!!!!! це всі дописувачі які проти Радіона. В цей складний час, він ще старається щось зробити для вас. Просто ЖАХ, хто вам НЕПОТРІБ догодить, але навіщо даремно писати лаконічно, якщо ви тупорилі, безхребетні і всі від ЧОРТААААААААААААА
Кара Показати IP 9 Листопада 2015 22:17
Пані Дмитрівна, ви в своїх статейках хоть пишіть правду і не видавайте себе. Хорошо?
длг до марс Показати IP 9 Листопада 2015 22:46
МАРС ти що з орбіти зійшов чи ти не бачив дорог АРЗУ чи переробки ВУЛЬФ и все в оренди за копийки опустись на землю и подивись на пидприемство зараз и в якому стани було 2 роки назад
незалежний Показати IP 10 Листопада 2015 08:21
одне можна сказати - не треба було радіону лізти усім в ср*ку без мила. що посієш те і пожнеш.
ШЕФУ Показати IP 10 Листопада 2015 09:56
Шановний Олександр Володимировича .Зараз для Вас є одна хороша нагода для того щоб навести лад не лише в Маневицькому ДЛГ а на всій Волині .Подайте вою кандидатуру на начальника .Прийдете до влади тай наведете в управлінні лад (вигнавши весь пережиток староі влади),а потім і по лісгоспах почнете господарювати.Оцей безлад що зараз коїть ВОУЛМГ має вже закінчитись . Управлінням править баба всі ми знаємо яка вона і приводить в дію механізм який і на Вас котеться.
Вова Показати IP 23 Червня 2016 15:25
Було б добре.А хіба Колісник багато щебеню насипав на жовтій .
Вова Показати IP 23 Червня 2016 15:27
Колісник бандит номер 1