USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Романюк розпорядився, кому з підлеглих роздати службові автівки

18 Травня 2015 12:36
11 службових автівок Луцької міської ради розподілили між собою власне міський голова та інші керівники міської ради.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

Так, з метою забезпечення ефективного використання службових автомобілів та економії пального, відповідно до статті 42, пункту 8, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Закріпити службові автомобілі за керівниками міської ради та водіями:

1.1. Легковий автомобіль XYUNDAI Sonata, державний номер АС 64-00 ВК, колір сірий, 2013 року випуску, кузов № KMHEC41CBCA467624 (водії Шкварок Р.І., Чикалюк О.С.) - за міським головою Романюком М.Я.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що суду цікаво, хто платить страхування за автомобіль, яким їздить Романюк. Цікаво, що судове засідання відбувалося 15 травня. Того ж дня і було видане згадане розпорядження. А суддю, зокрема, цікавило, скільки службових автомобілів є в міській раді, як вони використовуються і в якому вони стані. Представник міського голови мав пред'явити ці документи на наступне судове засідання.

До слова, луцький мер 15 травня цього року знову не прийшов на суд щодо позиченого автомобіля.

1.2. Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO, державний номер АС 25-50 АН, колір сірий, 2008 року випуску, кузов № KL1SF69YE8W017455 (водій Лебідь О.О.) - за першим заступником міського голови Яковлевим Т.В. (з правом керування).

1.3. Легковий автомобіль CHEVROLET Лачетті, державний номер АС 47-10 АН, колір чорний, 2008 року випуску, кузов KL1NA19BE8K946224 (водій Волос А.А.) - за заступником міського голови, керуючим справами виконкому Вербичем Ю.Г. (з правом керування).

1.4. Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO, державний номер АС 36-80 АТ, колір білий, 2008 року випуску, кузов № LSGTC58U48Y096550 (водій Максимчук В.В.) - за заступником міського голови Соколовською Л.М.

1.5. Легковий автомобіль ДЕО-Ланос, державний номер АС 25-09 АН, колір сірий, 2008 року випуску, кузов № SUPTF69YD8W409819 - водій Балута О.Г.

1.6. Легковий автомобіль ДЕО-Ланос, державний номер АС 25-05 АН, колір червоний, 1998 року випуску, кузов № KLATF69YEWB24974 - водій Чикалюк О.С.

1.7. Легковий автомобіль ДЕО-Ланос, державний номер АС 12-84 АН, колір сірий, 2007 року випуску, кузов № SUPTF69YD7W316627 - водій Панасюк В.М.;

1.8. Вантажопасажирський автомобіль ГАЗ-2752, державний номер АС 83-84 АМ, колір білий, 200¬7 року випуску, кузов № Х9627520070565637 (водій Панасюк В.М.) - за інспектором відділу муніципальної дружини Панюшкіним Ю.П. (з правом керування).

1.9. Легкові автомобілі:

- ВАЗ 212140, державний номер АС 12-29 АН, колір червоний, 2008 року випуску, кузов № ХТА21214081893637 (водій Зозуля О.В.) - за головним спеціалістом відділу екології Гелетою О.О. (з правом керування) та завідувачем транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Рибаком О.А. (з правом керування);

- ВАЗ 21121, державний номер АС 09-93 АО, колір чорний, 2007 року випуску, кузов № ХТА21121080519057 (водій Зозуля О.В.) - за начальником господарсько-технічного відділу Давидовим І.В. (з правом керування);

- ВАЗ 212140, державний номер АС 25-08 АН, колір червоний, 2008 року випуску, шасі № ХТА21214081893638 (водій Зозуля О.В.) - за інспектором відділу муніципальної дружини Панюшкіним Ю.П. (з правом керування) та начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кирилюком Ю.В. (з правом керування).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ну Показати IP 18 Травня 2015 12:48
треба просто витерти уги купюрою євро і новини враз поміняються
лучани Показати IP 18 Травня 2015 13:18
Для чого аж девять водіїв? Може простіше заступників призначати з водійськими правами
Буратін до лучани Показати IP 18 Травня 2015 16:08
Нє.. То буде не так поважно виглядати.. Я шо - не бонза?!
волинянин до лучани Показати IP 18 Травня 2015 19:34
В першу чергу молодим адже вони вже не ходячі їх навіть в АТО не беруть такі хворі і дуже розумні як Гузь вони готуються до виборів, а старих треба носити на носілках вони вже не сидячі
не пацик Показати IP 18 Травня 2015 13:24
простіше дати коника і возика : поки чиновник буде теліпатися на возику людям буде час йому розказати всі своі проблеми -тай корму для коня можна по дорозі накосити : - а як через деякий час знову буде теліпатися і невиконае наказу людей-завжди можна відро помиев виляти щоб нерозхлюпати : Романюку можна бричку в пару коней як неяк мер і обовязково щоб були звіночки на шлиях : По перше - менше аварій : бо коні мудрі -більше економіі- і ближче до людей все може побачити а задно на возику і поговорити неспішно : як вам така інвціатива ?
Такі да! Показати IP 18 Травня 2015 14:05
Автівки потрібно ділити не під д\пи окремих чиновників, а для виконання конкретних завдань. Тобто, будь-який, автомобіль (за винятком може мерзького) може замовити будь-який чиновник для виконання конкретного завдання. десь так.
Толік Показати IP 18 Травня 2015 14:26
І знов тій бабі з Ківерець дали під дупу машину, а слабо з людьми маршруткою доїзжати, як усі смертні, або тому безязикому молодому жидку Яковлеву-позорище, ніде в світі такого немає, ноль совісті!
Віра Показати IP 18 Травня 2015 15:29
Не пацику. Може й ви їздите на конику. Сфотографуйте і покажіть, буде цікаво подивитися. А якщо серйозно, то не смішіть людей. Усюди в світі керівники міста мають такий транспорт, який потрібен для роботи.
Вася до Віра Показати IP 18 Травня 2015 16:17
Ага, а також водія, який "благодарності" в конвертах збирає, гувернанток, секретутку з довгими ногами для оформлення доручень в усній формі і заднім числом... Шановна - розплющіть очі - в тій же ж самій Європі депутати на засідання велосипедами їздять! А тут набір недочиновників + купа водіїв. А грошей в бюджеті ніколи немає! Та де ж вони візьмуться?! Вище хтось написав - та дешевше ж оплатити тим макакам курси водійські! А Романюк - весь такий у нас мер еуропейський - хай проїдеться з народом в громадському транспорті, в тих маршрутках смердючих! Але ні - бо то лохи в громадському їздять - Колі не по масті... Романюк з "європейського" любить лише перші 4 букви..
не пацик до Віра Показати IP 18 Травня 2015 16:33
а я серйозно :- маю коника- бричку на зиму сани начальство платить компенсацію :- працюю ділничим в ткркіському районі вже більше 20 років я такий неодин : Знаю всіх людей -мене люди знають : можете почитати- нарахок фотографіі так вони вже були в журналі : небачу нічого в тому поганого і смішного : дуже добре знаю волинь на свята притиляпався туда і назад було цікаво і корисно : в нас правда менше керівників і ніхто щн незнае за реформи- мало дивляться телевізор
До Толіка Показати IP 18 Травня 2015 15:35
Таке є якраз скрізь, автомобіль потрібен чиновнику, щоб доїхати швидше до необхідного місця: на зустріч, збори з громадянами та інше. Оперативно цього громадським транспортом не вирішиш. Толіку, не треба обзивати людей,тому що й вас якась "баба" народила і виховала таким "толерантним" чоловіком. Щодо позорища, то позорище нашої нації, такі як ви. Насправді соромно, що ми живемо у хамському суспільстві. Якщо вам щось не подобається, то є толерантні методи висловлювання своєї позиції.
Баба Голя Показати IP 18 Травня 2015 15:40
А я людина не заздрісна. Добре, що Романюк має нормальну машину, хай працює чоловік. І ще бажаю, щоб його недоброзичливці також мали не гірші машини, може тоді вони заспокоїлися б.
Тук-тук Показати IP 18 Травня 2015 16:47
Куди поділась недешева "КІА"?
Лучанин до Тук-тук Показати IP 18 Травня 2015 18:06
Їй перерізали гальмівний шланг-Пустовіт його показував.
Альо гараж. Показати IP 18 Травня 2015 20:18
Чого не писали про КІа яку Шиба також орендував за 1гр.А на рахунок недешевої КІА то воно коцана перекоцана була.І водіїв при Шибі було набагато більше.
Толік Показати IP 18 Травня 2015 21:43
Що, бабусю Лорочка, зачепило за живе, на маршруточку і на роботочку, а ні-то на пенсію, скільки можна вже туди лазити.
вася Показати IP 18 Травня 2015 21:46
От багато розумних коментаторів. То самі і їздіть на конях. Але ж і ви не їздите конями. Авто - це службова необхідність. Керівники міста за день виконують багато завдань і їм необхідно швидко переїхати з одного місця в інше
не пацик до вася Показати IP 18 Травня 2015 23:31
може вася ми не всі такі розумні як ти : але луцк це не львів і легко можна і пішки пройти і на маршрутці провестися для екстрених випадках в меріі повина бути одна автомашина-мікроавтобус -якщо потрібна виіздна комісія : І все вася все : армію нема чим одіти- годувати- нарід зубожіе а ми на свою голову ще спиногризів чужих посадили : Може забув як там- було зразу : жити чесно -незрадь майдан ? то для кого ?
Марк Показати IP 18 Травня 2015 21:47
Та у всьому світі кеоівники мають службові авто. І у Європі теж. Там на велосипедах їздять дрібні чиновники, а не керівники. а те що мер Лондона проїхав велосипедом, то це теж була піар-акція
Анонім Показати IP 18 Травня 2015 22:00
Так це ж Лондон, а не задріпаний Луцьк. Ох як вони будуть щебетати перед виборами.... А НА ФРОНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТАМ ТАНК ДАДУТЬ ТАВАРІЩ ЯКОВЛЕВ!!!!!!!!!!!
до васі Показати IP 18 Травня 2015 23:17
Ти диви, як захвилювався, які такі справи машини потребують, це ж не по області їздити, це просто справи свої треба тим чинушам рішати свої, совість давно вже пропили.А слабо до людей доїхати як усі люди їздять, чи там якісь особливі осипі?