USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія хоче забрати собі українські військові кораблі

19 Березня 2014 17:43
Бойові кораблі ВМС України можуть увійти в бойовий склад ЧФРФ. Про це сьогодні, 19 березня, заявив голова комітету Держдуми з оборони Володимир Комоєдов, - повідомляє ТСН.

"Після підбиття підсумків референдуму можна говорити про те, що ті кораблі і судна, які зараз знаходяться в Криму, а це приблизно половина корабельного складу ВМСУ, формально увійдуть спочатку в морські сили самооборони Криму, а потім у бойовий склад ЧФ Росії", - сказав Комоєдов.

Мова йде про кораблі, які залишаються в Севастополі і Донузлаві. За словами депутата, командування ЧФ також може отримати в своє розпорядження аеродром "Бельбек", берегові частини і полігони бойової підготовки на суші і на морі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Lubart Показати IP 19 Березня 2014 17:54
давайте, Аноніми, пишіть, коментуйте. чого замовкли? чи вам це подобається? тролі паршиві!
Анонім до Lubart Показати IP 19 Березня 2014 19:29
Претензії виставляйте до своїх вождів. А ті хто пише не повашому не менші патріоти ніж ви і вам подібні з правої секти. Просто не зомбовані а трохи думають своїми а не телевізійними мозгами.
Анонім до Lubart Показати IP 19 Березня 2014 21:09
http://www.youtube.com/watch?v=75QS9g-xZUg
Антон до Lubart Показати IP 19 Березня 2014 21:15
Чому радуєшся козел?
Анонім до Lubart Показати IP 21 Березня 2014 14:04
Часть бывших кораблей ВМС Украины в Крыму вернет свои исторические названия или получит новые в составе Черноморского флота России
Андрій Показати IP 19 Березня 2014 17:58
З Севастополя кораблі можна вивести чоч сьогодні, і блокування можна зняти за допомогою декількох буксирів, чи іншим чином. Чому командування не віддає наказ - це зрадники України. Вони чекають, коли настане час і українські кораблі можна буде взяти за "фук". Так само як зрадники ті, хто допустив блокування українських кораблів в Донузлаві. А чи прокуратура України не є зрадником і почала розслідувати справу по блокуванню українських військових кораблів?
Олег Показати IP 19 Березня 2014 18:10
А в нас є кораблі??? Давно?? Може і армія є і підводні човни?
троль Показати IP 19 Березня 2014 18:48
хулі вам кораблі.... Мать Одесу захищайте... бо ми вже ідемо туди..... інакше на підводних човнах по Дніпрі плавати будеш)))))
Антон до троль Показати IP 19 Березня 2014 21:18
Зайдеш скоров Гараджу там тобі виділять 2 м кв.
Москаль Показати IP 19 Березня 2014 19:22
Гы... Чо ж вы так убиваетесь, вы ж так не убьетесь! Подумаешь - корабли. Потерявши голову по волосам не плачут. М-да, гейропейские и пиндосовские "друзья" Украине крепко "помогают", молодцы. Бардак в стране навести помогли, Крым потерять помогли, теперь вот кораблики. Мелочь, а обидно, да? Пусть яйценюх и Ко и дальше в таком же духе шурует, еще не мало горя хапнете. Каким же это калачом вас гейропа поманила, что вы последние мозги потеряли, одна ж злоба осталась... Эх, славяне...
крымчак Показати IP 20 Березня 2014 09:09
спохватились идиоты - уже забрали!
ВМСУ до крымчак Показати IP 20 Березня 2014 11:43
А що забрали то ? Якась (невелика) частина того що забрали ще походить, а решта, що типа "на плаву", на металобрухт пiде...