USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Росія випробувала у Чорному морі ракету, здатну нести ядерний заряд. Відео

30 Квітня 2021 21:26
Під час маневрів у Чорному морі російський крейсер «Москва» вперше виконав стрільби ракетою «Вулкан». Така установка може нести ядерний заряд.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Міноборони Росії.

Стріляли по морському щиті-мішені, який імітував корабель умовного супротивника. Міноборони Росії відзвітувало про успішні стрільби.

«Ракета успішно вразила ціль у морському полігоні бойової підготовки на дистанції 30 кілометрів», – заявили у російському відомстві.

Напередодні екіпаж «Москви» вийшов у море – нібито для проведення навчально-бойових вправ згідно з планом підготовки корабля до виконання завдань за призначенням. «Москву» відправили одразу після того, як туди зайшов американський військовий катер.

Раніше Росія вирішила закрити райони Чорного моря
для іноземних кораблів. Обмеження запровадили до 31 жовтня, про причини таких кроків не повідомляли.

Зауважимо, що напередодні німецький міністр закордонних справ Гайко Маас
закликав Росію зняти обмеження на судноплавство в Чорному морі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Монтрє Показати IP 30 Квітня 2021 21:42
У Чорному морі 2 англійські кораблі і 1 американський катер. У них достаточно памперсів?
Дєд до Монтрє Показати IP 1 Травня 2021 02:36
У американців є, не хвилюйтеся за них. Британці, це питання ю
777 Показати IP 30 Квітня 2021 22:54
Ну если уже здесь пишут об удачном испытании....Может доходить стало?
Лучанин до 777 Показати IP 1 Травня 2021 10:52
Лаптєногий не смішіть америкосовські томагавки. Ну а про апачі спитай у вагнерівького фаршу.
777 до Лучанин Показати IP 1 Травня 2021 17:55
А вы дернитесь на Донбасе или в Крыму,убогий,тогда посмотришь куда затолкают тебе томагавки твои,воин
666 до 777 Показати IP 1 Травня 2021 19:29
для начала - дергаться стали вы, многоходовочники. Перейди Рубикон, тогда удивишься, почему Солнцепеки напалмом сверху крыть будут. Или термитом, это у вас в моде, так?
Лучанин до 777 Показати IP 1 Травня 2021 21:00
А як мені дьорнутися, як вагнерівці в Сірії, чи гчміві з матаролою і захерченко? Вояки мля. І не тікай від бандерівця, тільки помреш стомленним
Ха ха ха до 777 Показати IP 2 Травня 2021 23:26
Ватка, запитай в псковских дєсантніков, їх і без тамагавків на фарш пернелумпірили в 2014 р. Ха ха ха, черговий чорнозем ...
Я Показати IP 1 Травня 2021 05:56
красавчики...........
Лучанин до Я Показати IP 1 Травня 2021 10:58
Особливо красаучекі при "вдалому" запуску петарди з корито-фрегата "маршал шапошніков". Ржунімагу. Дивився би і дивився
666 до Лучанин Показати IP 1 Травня 2021 16:55
да, то было реальная потеха. Дело в том, что у них Булава принята сырой на вооружение, но вате - по боку, она верит парадам.
Сс Показати IP 1 Травня 2021 07:23
Доходити що? Що імперія зла хоче нас знищити? Так ми і так давно вже це знаєм..
777 до Сс Показати IP 1 Травня 2021 17:57
Расслабся,маленький,никто тебя не обидит....
Лучанин до 777 Показати IP 1 Травня 2021 21:08
Так обіжалкою ж тебе Бог обділив, так що сходи до гінеколога і не лякай нікого, а смішно
333 до 777 Показати IP 2 Травня 2021 23:27
Просто запасайтоесь цинком, що б було куди ватне мясо складати. Хоча, в чорнозем тож піде.
999 к Сс Показати IP 1 Травня 2021 13:15
Никто не желает тебя уничтожать успокойся, а если ты такой трус то одень памперсы и опусти шторы на окнах. Никогда в жизни Россия не нападет, пока ее кто-то первый не достанет, а если все же такой придурок найдется в мире, то ему мало не покажется.
Лучанин до 999 к Сс Показати IP 1 Травня 2021 14:06
Ти галіфе вже своє відстірав? Чи так і обіс.аний від щастя ходиш? Як там, до сих пір турецькі помідори давиш чи збиранням валєжніка займаєшся? І остуди пукан баяришніко-залежний
666 до 999 к Сс Показати IP 1 Травня 2021 17:03
датышо, путинская отрыжка? Никогда не нападет? У нее даже карлик Суворов (не Резун) прославился подавлением освободительных движений, не говоря уже о совковых "мероприятиях" типа, Зимней войны, где Сталина научили уважать малые народы и страны.А как в Афгане? А как Кубу своими ракетами в мишень сделали? Как Хрущев на пятую точку сел, что даже по телевидению трубил, дублируя свой отказ от конфликта)) А как перевооружение ракет средней дальности решили сделать - самостоятельно, а потом Андропов дико извинялся, когда американцы "Геркулесами" войска в Европу перебрасывали через океан, не взирая на совковое желание переговоров? Не было такого... Пропагандистик совковый)
Ага ага до 999 к Сс Показати IP 2 Травня 2021 23:30
Розкажи про першу фінську, будь ласка. І згадай як за "ножки Буша" дякую америкосам казали. А все може повторитись чурка, і в найближчому часі.
Ха ха до 999 к Сс Показати IP 2 Травня 2021 23:56
Так мы и не беспокоимся. паРаша не нападала, а кладбища по всей педерации хероями дамбаса регулярно пополняются. Парадокс или рептилоиды ? Ржу не могу, с при*урашеной ваты.