USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Російський «Прогрес» згорів сьогодні над Тихим океаном

8 Травня 2015 08:15
Сьогодні, 8 травня, російський космічний корабель "Прогрес М-27М" припинив існування.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу Роскосмосу.

Вхід у щільні шари атмосфери стався на над центральною частиною Тихого океану. Корабель згорів о 05:04 за Києвом.

"Результати розслідування інциденту, пов'язаного із нештатним виведенням "Прогрес М-27М" будуть представлені не пізніше 13 травня після завершення роботи комісії", - повідомляють в Роскосмосі.

Нагадаємо, при запуску космічної вантажівки "Прогрес М-27М", який ніс на борту копію прапора Перемоги, ймовірно, стався вибух.

Отже, російський вантажний корабель "Прогрес-М27М" не зміг доставити на МКС прапор Перемоги і почав падати. Ракета-носій вивела вантаж на орбіту на 30 кілометрів вище, ніж передбачалось. Причина невдалого запуску досі нез'ясована.

Раніше повідомлялося, що від "Прогресу" долетить до Землі лише кілька блоків з паливом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Юпітер Показати IP 8 Травня 2015 08:19
А українцям так важливо знати про ці події?:)))
Звісно до Юпітер Показати IP 8 Травня 2015 08:21
українці не є нацією обмеженою, а тому варто знати більше і бачити далі, ніж те, що є в людини на кінчику носа.
Юпітер до Звісно Показати IP 8 Травня 2015 09:06
Якби знали більше, то не було б такої ситуації яка зараз в країні, а то таке враження, що цікавить лише те, що у рашці відбувається і саме негаразди цікавлять, а от цівілізовані, законні дії європейських країн зовсім не цікавлять!!!
Анонім Показати IP 8 Травня 2015 08:31
Щоб так згоріла вся іх зброя!!!!!!!
111 Показати IP 8 Травня 2015 08:43
жаль що не на кремль
Джулія Показати IP 8 Травня 2015 09:35
Яка "сумна" новина :-)))))))))))))))))))))))))))))
Анонім Показати IP 8 Травня 2015 11:49
Шкода що впав не на Путіна