USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Розбитий телефон та розірвана сорочка: нардеп у Раді накинувся на блогера

18 Травня 2017 13:50
Народний депутат від партії «Народний фронт» Михайло Гаврилюк сьогодні, 18 травня, в кулуарах Верховної Ради накинувся на блогера Василя Крутчака.

Про скандальний епізод у Фейсбук написав сам Крутчак.

Крутчак розповів, що місяць тому в розмові з Гаврилюком той заявив, що прийняв рішення більше не спілкуватися з пресою.

Тож сьогодні блогер вирішив поцікавитися, чи не змінив свого рішення нардеп.

«Реакція Гаврилюка - на відео. Як результат, у мене розбитий телефон і порвата сорочка. Щось я не пригадую, щоб хтось із колишніх представників «бандитської» влади кидався в ВР на журналістів!» - написав блогер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
беркут Показати IP 18 Травня 2017 14:10
І все таки мало ....
Лучанин до беркут Показати IP 18 Травня 2017 17:22
В Гаврилюка закінчилось терпіння!Чаша переповнилась!Якщо так постійно доставати людину то можна й заробити по мордяці.Гаврилюк молодець що так вчинив,треба було ще добряче дати,щоб на довго замамятав.Цьому блогеру буде урок що не потрібно так доставати депутата.
свідомий до Лучанин Показати IP 20 Травня 2017 17:46
А якби того ряженого Гаврилючка поставити на пост перед держустановою і три місяці поливати брудом матюкати кидати каміння стріляти бити металевими і деревяними прутами травити газом димом з селітрою палити коктейлями молотова де б тоді було його терпіння.
Таки Да Показати IP 18 Травня 2017 14:25
Штукатура зробили депутатам!А Воно так і лишилося штукатуром,тільки з повною жопою понтів...і повною бездарністю!
лучанин до Таки Да Показати IP 19 Травня 2017 01:08
ти як був г*вноїдом так ним і залишився..
витя Показати IP 18 Травня 2017 14:58
правильно зробив
вова Показати IP 18 Травня 2017 16:16
мало дав!
віра Показати IP 18 Травня 2017 16:45
Мало дав, бо * воно * явно провокувало і напрошувалося дістати по пиці......А про штукатура- не коректно, сам то ти з яких аристократів!!!!!!
Надія до віра Показати IP 18 Травня 2017 21:10
Питання не про те що вийшов з штукатурів, а про те, що колись люди з низів намагалися стати більш освідченими та культурнішими попавши в кращі умови, а зараз в кращому випадку без змін, лише інкстинти.