USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку знесли 7 кіосків. 20 людей стали безробітними

12 Березня 2016 08:00
Луцькі муніципали знесли 7 кіосків в обласному центрі, де продавали газети. Як наслідок, без роботи лишилося 20 осіб, які були офіційно працевлаштовані. Свої дії муніципали пояснюють тим, що споруди стоять незаконно, адже бізнесмени, буцімто, не хотіли продовжувати оренду й кіоски довелося знести примусово. Від дій міської влади власники кіосків шоковані й запевняють, що неодноразово просили продовжити оренду, але їх проігнорували.

Нагадаємо, ще 20-го січня Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало, що члени виконкому ухвалили рішення знести сім газетних кіосків за адресами: Винниченка, 16, Винниченка, 47, Конякіна, 14 та проспектах Відродження, 1- 2, 13, 18 і Соборності, 22.

Тоді директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська розповіла, що всім підприємцям надсилали листи про продовження договору оренди, втім, належної реакції не було.

Як наслідок, 11-го березня знесли кіоски.

У коментарі ІА Волинські Новини виконувач обов’язків директора ТзОВ «Луцькпреса» Катерина Дрозд розповідає, що аргумент – відсутність продовжувати договір не відповідає дійсності, більше того, каже жінка, її листи з проханням продовжити оренду ігнорували.

«Із приводу рішення виконкому про знесення кіосків, то ми не зверталися в суд його оскаржувати, а розраховували на здоровий глузд нашого Луцького міського голови Миколи Романюка, до якого, відповідно, направили листи з проханням продовжити оренду. Зокрема, у листах зауважили, що у кіосках працюють люди і припис, який нам дали до виконання – знести кіоски за три дні, є протиправним та порушує законодавство України. Втім, ми не отримали жодної відповіді. Також ми зверталися й у муніципальну поліцію, наголошували, що в нас офіційно працевлаштовані люди, а це можливість містян забезпечувати себе матеріально, також й надходження в бюджет від податків.

Проігнорували нас, наші листи та прохання. А вчора зранку приїхали та почали їх демонтовувати, навіть нас про це не попередили. Забирали все, з особистими речами, товаром у кіоску, а там матеріальної цінності на 20-30 тисяч гривень в кожному», - розповідає Катерина Дрозд.

Як бачимо з документів, то припис знести кіоски за три дні пані Катерина отримала в п’ятницю 20.01.16р., що суперечить трудовому законодавству, де передбачено, що працівників потрібно попереджати про звільнення не менше ніж за два місяці.

Також у листах, які направляли градоначальнику, є прохання продовжити оренду.
Зауважимо, що з 10 діючих кіосків, які «Луцькпреса» мала в місті, знесли 7.

Нагадаємо, на тому ж виконкомі, коли вирішили зносити кіоски, член виконкому Сергій Романчук поцікавився, чи не вийде так, мовляв, кіоски з пресою позакривають і в місті ніде буде купити газету. На це Сиротинська запевнила, що пунктів продажу друкованих ЗМІ в Луцьку ще чимало.

Чи буде «Луцькпреса» судитися – ще не знають, кажуть, що сьогоднішніми діями влади шоковані й зараз важко ухвалювати якісь рішення.

Втім, яке б рішення вони не ухвалили, вжесьогодні 20 лучан, які мали стабільне працевлаштування, – стали безробітними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Лучанка Показати IP 12 Березня 2016 08:11
А валютчики як стояли так і стоять...
Вася до Лучанка Показати IP 12 Березня 2016 14:56
Що вам всім ті валютчики впоперек горла? Жаба давить, що наживають?Банки хай ставлять норм курс, не видумують періодично всякі "козні" щодо обміну валюти і міняли самі пропадуть!! Бо так то ксерокопію, то суму більшу не можна, то мусорам стучать хто багато здає....Країна така, що ходить багато валюти, тому треба не створювати складностей і не буде таких вже вам ненависних пацанів з торбами
Просто лучанин до Лучанка Показати IP 12 Березня 2016 15:45
З**пали з тими валютчиками. Як будто їсти комусь не дають вони. 98% самі ж в них міняють валюту і моляться тут.
ЗАКОН Показати IP 12 Березня 2016 08:41
Один для всіх..І виключень для ТЗОВ(яке є приватним) не повинно бути.1.в Києві на Хрещатику ці кіоски узаконенні(це навіть в кадастровій карті видно).2-присутність представника на рішенні виконкому при вирішенні питання демонтажу нічим неврегульоване.3.-звільнення працівників з порушенням КЗпП-це ваше порушення.(ви хочете порушити закон,і такої підстави для звільнення як відсутність роботого міся немає).4-ці кіоски стоять вже близько 10 років і за цей час ви не думали що їх треба узаконити(незгадували про закон а тут вже міськраді згадали за трудовий кодекс)....5 ви користувались землею безкоштовно тривалий період часу і заплати в казну кошти за оренду землі чомусь забули)))).6..у вас погано з математикою,бо в цих кіосках працює одна людина, щоденно ,без заміни(знаю бо там працювала мою бабуся без оформленя і якщо 7*1=7, де 20 взялось) .Так що не треба кричати, якщо у самих на кожному кроці порушення.
Я хочу Показати IP 12 Березня 2016 08:42
Я також хочу в цих місцях орендувати землю для майстерень з ремонту взуття,людям хоч якусь користь будемо приносити..
ВИ що здуріли Показати IP 12 Березня 2016 08:46
Хто бачив де стояв кіоск на Виниченка 1:(фото 3,4,5,6) то ще його невистачало на сам переход поставити щоб не машини не проїхали не купивши газетку не пішоходи неперейшли..Наглість друге щастя..Нащо нам такі горе бізнесмени...
лучани Показати IP 12 Березня 2016 08:48
Хороших працівників з радістю візьмуть на іншу роботу. Та й в супермаркетах є відкриті вакансії.
А де справедливість. Показати IP 12 Березня 2016 08:49
привикли все на халяву..Навіть приміщення для офісу комунальне за копійки орендують
123 Показати IP 12 Березня 2016 09:03
Правильно зробили а то в Луцьку тих буд наставили ніде пройти
свг Показати IP 12 Березня 2016 09:03
а навіщо владі преса ? чим тупіший народ тим їм краще.
АС Показати IP 12 Березня 2016 09:18
Правельно зробили хоть від мотлоху місто очистять а газети вже ніхто не читає,хіба пенсія.Люди роботу знайдуть в іншому місці
111 до АС Показати IP 15 Березня 2016 12:39
"Правильно" від слова "правило", можливо і Ви це б знали, якби читали! (хоча б газету)
До влади Показати IP 12 Березня 2016 09:19
Що ж Ви робите.... Є ж листи на продовження оренди! І чому 3 лишили??? Ви грубо порушили законодавство не попередивши працівників. ЧЕПІЖАК і К, ау, де Ви , де правове реагування на порушення???
НЕ зовсім до До влади Показати IP 12 Березня 2016 10:23
лист є але на фото яке є спеціально невидно дати отримання цього листа міськрадою....А його міськрада отримала 10.03.2016 року в день знесення кіосків. Окрім того ТзоВ зазначає про неодноразові звернення,однак документи які таке підтверджують відсутні..Копія 1 листа це чиста філологія,жодного слова про оренду....
Че Показати IP 12 Березня 2016 09:21
В тому, що 20 людей залишились без роботи винна не мерія, а керівництво підприємства, яке не спромоглося завчасно оформити документи.
Юлія Показати IP 12 Березня 2016 09:34
Краще б позносили ті кіоски-точки, які горілкою торгують по ночах і не тільки. Один з них біля будинку на Гордіюк, 35
До Романюка Показати IP 12 Березня 2016 09:42
А в самому серці Луцька на площі перед собором, як два чиряки стирчать дві шпаківні . Ні обійти, ні об'їхати ! Знесіть то хламидло !
Хлоп Показати IP 12 Березня 2016 10:11
Так а в чому питання, ВН? Під Директорією достатньо місця на Винниченка для встановлення 7 кіосків! Працевлаштуйте 20 людей!
Крук Показати IP 12 Березня 2016 10:25
Навіщо лучанам читати газети, головне щоб куривом торгували, це набагато потрібніше для нашої влади:-(
свин Показати IP 12 Березня 2016 10:26
А чудо пiч теж знесл?
11111 Показати IP 12 Березня 2016 10:27
В когось є бензин.А в Сиротинської машина є?
555 до 11111 Показати IP 12 Березня 2016 11:43
деоланус )))
СС Показати IP 12 Березня 2016 10:36
А до гадюшні під назвою "старий баку" руки так і не дійшли, незважаючи на рішення міськоіі ради. 11-й рік продовжуєте боротись?
123 Показати IP 12 Березня 2016 13:00
Баку зноситимуть через тиждень
777 Показати IP 12 Березня 2016 13:33
В сусідній Польщі (некажучи про більш розвинуті країхни світу) ви ніде не побачите такої кількості МАФів як в Україні, та Луцьку зокрема, тим більше незаконно функціонуючих. Мабуть до Європи нам ще далеко. А за своїх працівників повинен відповідати роботодавець.
NB до 777 Показати IP 12 Березня 2016 14:39
Яка нфіг Європа. Люди без роботи.
Тарас Чурило Показати IP 12 Березня 2016 14:20
То може Романюк тих юдей в міськраду забере?
Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 14:22
Це називається вирішили проблему
РРРРР Показати IP 12 Березня 2016 14:42
Рейдерський безпредел влади. Це більш переконаний не Романюк дав команду, а його заступник.
ххх Показати IP 12 Березня 2016 15:10
ВН чому це ви так тут за людей почали переживати що лишились без роботи, а коли мова йде про підземний перехід з торговими площами ви про можливість працевлаштування сотень забуваєте?
igor posikan Показати IP 12 Березня 2016 15:56
Кому та PRESSA заважала!??? Комсюку романюку виплеканому на 1деолог11 ВЛКСМ та ЛКСМУ,Газети Правда та Комсомольская правда.Для них люди-см1ття!А цигарков1 к1оски стояли 1 стоятимуть.Бо вони жирн1ш1, 1 з бамагами фсе ок, Слава корррупц11!!!!!
Василь Показати IP 12 Березня 2016 21:26
Давайте тоді дозволимо понаставляти кіоски по всьогому Луцьку, і під вікнами будинків, і на міських комунікаціях, а ще на тротуарах. а ще хай продають там алкоголь цілодобово. І хай працюють незаконно і не платять кошти за оренду землі. Зате будуть робочі місця. Мають буди якісь закони та вимоги до містобудування. Кіоски які стоять близько до проїзджої частини взагалі небезпечні для життя людей. Та хіба як їх там ставили підприємці то з кимось це погоджували ?
159 Показати IP 12 Березня 2016 22:50
Шановні чиновники знесіть ще кіоск на 40 кварталі на базарчику з назвою ХОД- ДОГИ продавчиня (Інна)торгує спиртом на розлив або нашліть таємних покупців і самі побачите там повний бардак робиться невже не хто не бачить а газетні кіоски чомусь мішають!!!
Анонім до 159 Показати IP 12 Березня 2016 23:33
Тебе шо Iнна сказала .....,или отказала,при любом ухудшении жизни,количество стукачей превышает количество дятлов .
Свідок Показати IP 12 Березня 2016 22:51
Чи звернули увагу на те яким чином проходили роботи по демонтажу? Ні огороджувальних стрічок, ні знаків та ще поліцейські під боком стоять і на все це дивляться. А як змонтувати то купу паперів потрібно, сам ордер на проведення робіт чого вартий! За таке ставлення потрібно штрафувати, звільняти, судити!!!