USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Розшукують розбійників, які у Луцьку вночі напали на чоловіка

13 Вересня 2014 13:26
Троє молодиків, застосовуючи силу, напали на юнака і відібрали у нього сумку з особистими речами, - прес-службі волинської міліції.

Подія трапилася вчора вранці. О 05:20 до Луцької міської клінічної лікарні від будинку №4 по проспекту Молоді в Луцьку із тілесними ушкодженнями доставили 19-річного жителя міста Бровари Київської області.

– На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз. – Встановили, що 12 вересня о 04:20 троє невідомих осіб, перебуваючи поблизу будинку, вчинили напад на постраждалого та спричинили йому тілесні ушкодження. При цьому зловмисники заволоділи сумкою із особистими речами юнака. У результаті хлопець опинився в реанімаційному відділенні.

Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. За скоєння правопорушення нападникам загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Встановити осіб зловмисників за гарячими слідами правоохоронцям не вдалося. Тож Ігор Муковоз звертається до всіх волинян із проханням надати будь-яку інформацію що вказаного злочину:

– Якщо ви впізнали нападників на фото або відео, просимо негайно повідомити за телефонами: (0332) 24-92-48, 24-44-17, 24-22-95 або 102. Анонімність гарантуємо, - стверджують у міліції.

Також головний міліціонер Луцька запевнив, що за інформацію, буде виплачена матеріальна винагорода.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Лучанин Показати IP 13 Вересня 2014 13:33
Навідь якби нападником був би сусід по площадці, навряд чи при такій якості зображення можна було б його впізнати! В американських кіно збільшуть фейси!
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2014 15:04
Хто знає їх, той впізнає
вітя Показати IP 13 Вересня 2014 13:34
придурки і більше нічого не скажеш або нелюди які крадуть бо робити не хочуть
Анонім до вітя Показати IP 13 Вересня 2014 13:58
Думаю це лише початок... в молоді нема роботи.... зате є європа...
лучанин до Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 14:56
телепню, якщо буде не Європа ,а росія, то буде ще краще, в Європі культура на високому рівні і такого ніколи не зробили б .
Анонім до лучанин Показати IP 13 Вересня 2014 15:41
У Європі культура - да! У у українців - категорично ні! То хто вас туда пустить?
Olena до Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 17:47
а Вас?!, що ти робиш у нас,на нашій землі,придурок?
европа до лучанин Показати IP 13 Вересня 2014 16:06
а ти хоч був в Европi? да там ше бiльший бардак нiж в Росii
нона до вітя Показати IP 13 Вересня 2014 19:44
це на запланованийнапад не схоже.сумку по приколу скоріш всього замутили
Всезнайко Показати IP 13 Вересня 2014 13:36
Гузь, Данильчук, і Пирожик ніби то...
ВОНО до Всезнайко Показати IP 13 Вересня 2014 14:00
та нэ то Романюх молодший з дружбанами лоха вчать, шоб знав хто в Луцьку господар
я до ВОНО Показати IP 13 Вересня 2014 19:45
ти дійсно воно
дідо Показати IP 13 Вересня 2014 14:56
Якби збільшили кількість патрулів, то не траплялись би такі випадки. На весь Луцьк ЧОТИРИ патруля.
гусь Показати IP 13 Вересня 2014 15:02
Та це ж звірі, які людей на пр. Молоді доганяють і металевими трубами б'ють. Студенти напевно з села якогось, не мають за що бухати.
Я Показати IP 13 Вересня 2014 15:30
Хлопець чудом вижив.Череп склали просто по шматочкам..ще один удар і все..та Бог є на світі,і вберіг. Так жорстоко,насмерть бити хлопця за валізу,це треба бути не просто виродком! Люди,будьте пильні!
свідок Показати IP 13 Вересня 2014 15:39
правосекі 100%!!!
Я до свідок Показати IP 13 Вересня 2014 15:52
Це малолєткі обкурені,шо не видно на відео? А чого це ти свідком назвався?
Анонім до свідок Показати IP 13 Вересня 2014 19:38
ти придурок, а не свідок
для тупих Показати IP 13 Вересня 2014 16:13
дати хабаря щоб молодь займалмся в спорт школи №2 на мазепи наприклад в середньму вид 5 до 12 тис грн.яка така спортивна оргиназация може сиби це! питання до мвс сбу и меру та...
розум до для тупих Показати IP 13 Вересня 2014 21:37
в дюсш-2 всі займаються безкоштовно. ЗАПРОШУЄМО.
Нейтрал Показати IP 13 Вересня 2014 16:28
Краще б найшлися люди які впізнали цих виродків і написали хто це а бо можливо міг би бути. А всяка бидлота тільки й лепече про політиків.
А міліція Показати IP 13 Вересня 2014 16:32
Що буде робити, і для чого вона взагалі нам потрібна, якщо нічого не буде робити. то ми ще їхні морди на відео маємо замість вас роздивлятися, чи як? Чи не знаєте як з камерами працювати? Не сидіть там в МВС дармоїди і не позортеся. А то тільки звикли пуза за чужі податки відгодовувати, як ті хряки на забій.
Лол Показати IP 13 Вересня 2014 16:41
Мудаки несчастные. Надеюсь их буду бить не меньше если найдут. И желательно что бы не милиция их нашла, а родственники или друзья потерпевшего. Вот тогда бы повеселились
н до Лол Показати IP 13 Вересня 2014 16:55
правильно сказав, думаю родичі потерпілого зацікавлені більше.
я Показати IP 13 Вересня 2014 16:55
Я б на місті міліції подивився камери з трьошки і шайби за ту ніч, бо це сталося в дворі одразу біля трьошкі, і вони такі при параді, і час такий шо якраз в тих гадюшніках обдолбаються і розходитись починають.
вася Показати IP 13 Вересня 2014 17:37
судя по зафиксированному времени и чемодану - парень был пассажиром киевского поезда. Может, они засветились на вокзале?
ВОНО до вася Показати IP 13 Вересня 2014 19:00
навряд, наркоманы кучкуются в районе 33 кв и точно знают шо большинство их жирных клиентов едут в общежития универа, вот и ждут их возле *Гостынця* и его окрестностей, только вот милиция тово не знает и знать не желает
рома до вася Показати IP 13 Вересня 2014 19:48
або биканув до них
Олександр Показати IP 13 Вересня 2014 20:43
Міліція знов відмажеться. Скаже, сепаратисти з Донбасу приїхали.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 21:47
Тогоже дня не подалік від трьошкі була спроба обікрасти магазина можливо то ці же
Анонім до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 15:01
звідки інформація, який саме магазин?
Роман Показати IP 13 Вересня 2014 22:30
найти цих виродків раз плюнути, я знаю як і де.
Анонім до Роман Показати IP 14 Вересня 2014 11:53
Роман ти нормальна людина,? , Що ти за телефони пишеш? Якщо не знаеш як допомогти то краще мовчи. А за слова можна відповісти...
роман до анонім до Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 20:48
Вам вже і телефона дали, а вам все не так, подзвоніть в понеділок з 10 до 18 00
прокуратура до роман Показати IP 13 Вересня 2014 22:43
якщо знаеш - давай підключайся. телефони вказані вище. злочин тяжкий - треба оперативно всім спряцювати....
Роман до прокурора Показати IP 13 Вересня 2014 23:17
Ось телефон людини яка допоможе знайти їх +38-067-547-11-00 +38-067-573-92-90
хрущ Показати IP 14 Вересня 2014 07:24
Якщо зловлять то каструвати тих виродків,щоб не плодили собі подібних
Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 09:18
ну і су...цікаво яка в них мати? слів немає одні матюки.
Карп Показати IP 14 Вересня 2014 10:19
коментар було видалено
Капец Показати IP 14 Вересня 2014 10:22
Вся проблема в байдужості наших людей. Не вірю, щоб ніхто не чув крики, не бачив бійки. Люди з вікон хіба не чули і не бачили? Як плітки сусідам розпускати. так всі все знають, а як допомогти так, нічого не бачили і не чули.
Романюк М. Показати IP 14 Вересня 2014 10:31
Юнаки, навіщо вам споршколи і секції? Ходіть краще в мій карабас, і інші популярні притони міста!
Лучанин Показати IP 14 Вересня 2014 11:29
ЧИЯСЬ БІДНА ДИТИНА ПОСТРАЖДАЛА. ДОБИВАЛИ І ЗРИВАЛИ РЕЧІ ВЖЕ З НЕПРИТОМНОГО. ЯК ТІЛЬКИ ЗЕМЛЯ ТРИМАЄ ТАКИХ ВИРОДКІВ? ЯКІ Ж С*КИ ЇХ РОДИЛИ?
Олег Показати IP 15 Вересня 2014 10:23
Просто тварі, рівень цинізму яких не піддіається жодній оцінці. Сподіваюся вас знайдуть. Хочу побачити всіх на лаві підсудних з кислими мордами. Як не крути грабіж, нанесення тілесних ушкоджень, група. Років по 5-8 можна отримати запросто, якщо це не чиїсь голодні синочки....
Таня Показати IP 15 Вересня 2014 10:24
Ці парубки були по ходу вчора на вул. Рівненській, в дворі, де будинок обвалився. Точно не впевнена, але одяг схожий. Нехай міліція підійде до кіоска в дворі (продавчиня можливо запамятала). Скільки разів просили з сусідами відреагувати на те, що тут збирається таке бидло - ніц реакції. Бачила схожих з вікна. Година 1:00-1:20. Шкодую, що не викликала міліцію!
мама Показати IP 15 Вересня 2014 10:35
Дуже вірю що цих виродків знайдуть і вони будуть покарані , як того і заслуговують. Я особисто буду дуже вдячна людям які можуть допомогти іх розшукати. Мій Телефон 0970700074
Олена до мама Показати IP 18 Вересня 2014 13:11
Мені дуже шкода вашу дитину. Дай Бог, щоб він був здоровим.Люди допоможіть, адже ми всі люди, і кожен з наших рідних може постраждати через тих нелюдів.
Мама до Олена Показати IP 21 Вересня 2014 19:26
Дякую. Ми за його здоров'я молимося.
Заклик!!!! Показати IP 15 Вересня 2014 13:18
Народ, не бійтеся викликати міліцію з будь якого приводу, що належить до їх компетенції. Заважають спати - дзвоніть, п'ють, лаються, б'ються - дзвоніть. Впевнений що й цього разу не всі спали, й можливо думали дзвонити чи не дзвонити? На майдан вийшли, а бидлоту й гопоту навіть з балкона окликнути боїмося....
Лора до Заклик!!!! Показати IP 15 Вересня 2014 14:02
От ви кажете: дзвоніть. У мене сусід знизу алкоголік створив справжній притон. Вночі били якусь жінку, я чула її крики. Вона кричала, що її забивають. Я викликала міліцію. Потім ще мене тиждень тягали по опорних пунктах, а через місяць прийшов мені лист з міліції. Там було сказано, що потерпіла вибачила свого кривдника, але по її словах вони не билися, а просто голосно розмовляли. Мало того, по телефону мені дільничий сказав, що ходив опитував сусідів, ніхто нічого, крім мене, не чув. Получилося, що я дура просто так не спала і викликала міліцію. От і допомагай після цього людям. А якби він її забив, то міліція би мене спитала би, чи я нічого не чула. Зате отримала ворогів до кінця життя. А тепер ці скандали піді мною майже кожну ніч. І я нікуди не дзвоню.
гість до Лора Показати IP 15 Вересня 2014 15:16
Можливо наступного разу, якщо подзвонете , врятуєте чиєсь життя, а це ціннінше ніж хто і що подумає про Вас потім, головне що ви ЛЮДИНА і більше б таких як Ви!!!!!!
Олег Показати IP 5 Жовтня 2014 15:02
Ур@ди яб розстрелював би такіх!!!