USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Розстріл солдатів у Дніпрі: найтяжчі поранені розкрили цікаві факти про стрілка

7 Лютого 2022 17:40
Військовослужбовці, найтяжче поранені в результаті стрілянини в Дніпрі, яку влаштував нацгвардієць Артемій Рябчук, стверджують, що не мали зі стрілком ніяких конфліктів.

Про це розповіли контрактниця Жанна Шарова та старший солдат Ігор Семенченко, йдеться в сюжеті ТСН.

Шарова сказала, що взагалі не знала Рябчука і лише запам’ятала його обличчя.

«Я навіть його імені і прізвища не знала. Я дуже рідко заступала в цей караул, де строкова служба. Я не знаю, чому він так вчинив», – поділилася військова.

Читати ще: Загадково загинув ще один солдат з Дніпропетровщини: випустив у голову автоматну чергу

За словами Семенченка, Рябчук незадовго то того, як влаштував бійню, читав книгу та був спокійним.

Семенченко та Шарова після стрілянини у Дніпрі потрапили у реанімацію обласної лікарні ім. Мечникова й досі там лишаються. Журналісти дізналися, що пораненим ще доведеться перенести операції та довго лікуватися.

Нагадаємо, у Дніпрі 27 січня рано вранці на території Південного машинобудівного заводу Артемій Рябчук, який був залучений до охорони об’єкту, розстріляв товаришів по службі.
Жертвами бійні в обласному центрі стали п’ять осіб, зокрема, працівниця Південмашу. Ще п’ятеро людей отримали поранення. Зокрема, була поранена 22-річна Жанна Шарова, в неї влучили три кулі.

Читати ще: «Нашого сина вбили, а Рябчук спрацював на випередження», – батько солдата, який загинув після тортур у тій же військовій частині

Рябчук втік з місця злочину, а потім сам здався. На засіданні суду, яке відбулося 28 січня, нацгвардієць визнав провину й вибачився. Пізніше зловмисник відмовився від своїх свідчень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ірина Показати IP 7 Лютого 2022 18:12
Зараз багато казок видумають - тільки слухай!
Прокурор Показати IP 7 Лютого 2022 20:36
Нічого нового.. Так завжди, як приходиться відповідати...
Юра Рабон Показати IP 7 Лютого 2022 20:42
По новинах показують цих вояк і щось я не зрозумів - чоловік і жінка лежать в одній палаті, важкопоранені...
Олесь до Юра Рабон Показати IP 7 Лютого 2022 21:59
Задався тому ж питанню . Вони що і в казармі ложать і жінок і чоловіків разом . Я в шоці . Хоча вже починаю привикати що багато дибілів живе поруч . Я рахую це недопустимим з точки зору моралі і взагалі такого реально неміг і подумати.
Прапорщик до Олесь Показати IP 7 Лютого 2022 22:13
В армії немає жінок і чоловіків, є лише військовослужбовці.
Олесь . до Прапорщик Показати IP 7 Лютого 2022 22:52
Я бачив на свої очі . В Германії жінки в окремих казармах , в франції взагалі окремі частини військові, в Італії жінки приходять як на діжурство і в казармах не сплять а в гуртожитках . Я як батько своїх дітей проти такого взагалі , це недопустимо , це приниження гідності українців . Одумайтеся що це ми бачимо .їм ще жити і будувати свої сімьї . Я розумію що разом на навчаннях , в окопах, десь там на заняттях це нормально і навіть добре коли ти дивлячися на дівчину стараешся зробити ліпше . А сон і побут мае бути окремим однозначно .
Народна прокуратура до Прапорщик Показати IP 8 Лютого 2022 13:06
В українській армії немає прапорщиків. На щастя
Анонім до Юра Рабон Показати IP 8 Лютого 2022 10:45
їм вже давно сказали що казати треба. а нехай розкажуть що то за зйомки в туалеті ? це жарт дибілів? чи як?
Лікар до Юра Рабон Показати IP 8 Лютого 2022 11:13
Вони в реанімаційній палаті лежать, там не розділяють по статі-аби пост з мед.сестрою був
Андрій до Юра Рабон Показати IP 13 Лютого 2022 04:51
Безсіумнівно, це питання зараз найголовніше.
виталий Показати IP 7 Лютого 2022 22:57
она на выходе стояла.и не выпускала его.Какое знала не знала.о чём новость?
йвасик телесик Показати IP 7 Лютого 2022 23:45
1.о то всим е над чим подумати! 2.по-бильше таких рябчукив до вийска призивали б и порядок був наведений рябчуками скризь)) 3.все пройде и це тоже и через пару днив забудуться про те що було)))
Nika. Показати IP 8 Лютого 2022 07:08
Рассматривая физии двух простигосподи, чей то одолевают большие сомнения в отношении этого парня. Решиться на это "помогают" довольно веские причины...... которые по всей видимости будут отчаянно затираться..... Ситуация аналогична той, где всеми способами выгораживают устроившего крупную аварию под Куевом. Смотрите ....отчаянно верещат монастырские и все эта братия сидящая на шее народа Украины!!!
Андрій до Nika. Показати IP 13 Лютого 2022 04:47
Ти на свою фізію краще глянь, кремлядь
Дмитро Показати IP 8 Лютого 2022 08:18
Яка одна казарма, що ви мелете! Ця дівчина чергова, вона взагалі контрактниця!
Дмитро Показати IP 8 Лютого 2022 08:22
Яка одна казарма, що ви мелете! Ця дівчина чергова, вона взагалі контрактниця!
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 10:48
може побачив як іздіваються а може і гвалтують і не витримали нерви та психіка в хлопця .то хто винен? дитина з простої віруючої сім.ї потрапила в кодло тварин. і захисту нема .мають відповісти начальники в першу чергу.
Андрій до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 04:49
О, так, коли "віруючий" - то це індульгенція. Їм усе дозволено.
Ssory Показати IP 8 Лютого 2022 16:11
Надо было выпустить зверя, сама бы не пострадала, а результат был бы тот же.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 22:32
Чует моя жопа правду мы не скоро узнаем, в этой жопошной стране всегда так.
Андрій до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 04:54
Спробую пояснити зрозумілою лля тебе мовою: Чемодан-вокзал-)(уйлостан
Любов Показати IP 12 Лютого 2022 11:23
Ясно, що у хлопця наболіло. Тільки, от, якщо він "зпростої ВІРУЧОЇ сім*ї", то повинен НЕ ВБИВАТИ. І, чрмусь вибрав саме тих, кого розстрілював. Чому? Найголовніше - Чи по ВСІЙ армії працюють психологи? Чи по ВСІЙ армії перевірки на дідовщину? Вбивцю засудять, і, правильно!!!!! Але !!! Чидідівщина від того зникне?