USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Самооборона на Волині хоче розширити повноваження

28 Лютого 2014 16:14
Стежити не лише за громадським порядком, а й контролювати діяльність держінспекцій планують представники Самооборони Майдану на Волині.

Про це стало відомо під час прес-конференції керівників Волинського представництва Самооборони Майдану, що відбулася 28 лютого у Луцьку.

«Ми визначили товариством, що формат політичної роботи - не для нас. Ми будемо працювати далі по громадському контролю. Проблема у суспільстві одна – відсутні елементи контролю. Коли людина некерована, немає як її шарпнути за руку та сказати «не роби цього». Коли вона знає, що може зробити будь-що і 95% її не покарають, тоді починаються страшні афери, на масштабному рівні, коли вагонами вивозять ліс і так далі», - зазначив начальник Штабу Волинського представництва Самооборони Майдану Андрій Хведчак.

З його слів, зараз Самооборона ставить питання перед облрадою щодо входження до усіх контролюючих та дорадчих комітетів при всіх державних інспекціях та господарствах (від управління лісового та мисливського господарства до рибохорони).

Члени бойової референтури, які пройшли Майдан, з його слів, готові активно висловлювати свою громадянську позицію. Так, розглядають варіант розширення комплексу питань, якими займатиметься Самооборона. Зокрема, окрім забезпечення громадського порядку, планують допомагати в охороні водних та лісових ресурсів.

«Ми не йдемо на посади, але ми повинні мати доступ до інформації, ми маємо її висвітлювати. Якщо буде сигнал, що з Цуманського лісу їде колона з дубами, які незрозуміло хто спиляв, треба, щоб в нас було 20 чоловік, які можуть офіційно, з посвідченнями поїхати, перекрити дорогу, затримати до приїзду міліції, яка зафіксує цей факт та розпочне провадження», - зазначив Андрій Хведчак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Ілля Показати IP 28 Лютого 2014 16:16
САМООБОРОНА ВОЛИНІ!!! ІДІТЬ НА *** !!!
Наталія до Ілля Показати IP 28 Лютого 2014 17:18
Андрій Хведчак колишня партійна особа УНП. Саме він привласнив кошти, які були виділені партією Костенка на вибори. На кожного члена окружної комісії було по 1 тис. гривні. Одній людині з області вдалось завдяки Костенкові забрати ці кошти. Отже, у теперішню владу знову приходять злодії, брехуни і і*іоти!
Анонім до Ілля Показати IP 28 Лютого 2014 17:37
вони хочуть влади, і грошей за ідею з них ніхто не буде робити брихуни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а Показати IP 28 Лютого 2014 16:20
ви що з глузду з"їхали?Щоб ви з****и.
Самооборона Показати IP 28 Лютого 2014 16:22
"Коли Самооборона некерована, немає як її шарпнути за руку та сказати «не роби цього». Коли вона знає, що може зробити будь-що і 95% її не покарають, тоді починаються страшні афери" Поэтому, сначала легализация, до этого вы ОПГ.
Пирожок Показати IP 28 Лютого 2014 16:28
На таких приходять до влади, борються з конкурентами. В 90-р ми їх називали БИКАМИ
123 Показати IP 28 Лютого 2014 16:34
Кожен судить по собі -"Коли людина некерована, немає як її шарпнути за руку та сказати «не роби цього». Тому треба поставити контролера, над контролером -ще одного, а над ним ще...Один працює а десять контролюють.Молодці!Нарешті щось нове!Самооборона без роботи не лишиться - оголошуйте мобілізацію, бо не хватить контролерів.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 16:43
ПРАВИЛЬНО . ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ - ОДНА ІЗ ЗАСАД ДЕМОКРАТІЇ
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 12:39
але якщо в тому контролі буде таке чмо, сволота і бездар як омельчук андрій то буде грош ціна всій народній революції
Ігор Показати IP 28 Лютого 2014 17:00
Ви хтось щось в тому тямите, що контролювати прагнете???!!!
Василь до Ігор Показати IP 28 Лютого 2014 23:29
А будуть як мебель сидіти і напевно будуть ще й за це отримувати зарплату!!! І що робити буде КРУ.???
Українець Показати IP 28 Лютого 2014 17:12
Вони вже третій раз на митницю їдуть з вимогою писати заяву на звільнення і гроші на майдан, їх посилають на *** по вже треті приїзжають сподобалось? І все різні і всі майданом прикриваються а вдруг проканає
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 17:16
Задовбали. Романюк закрий цих при*урків, та відправ їх у Крим, вони як "ВІП-військо" мають знаходитись зараз саме там.
1221 Показати IP 28 Лютого 2014 17:19
а там стріляти будуть
1221 Показати IP 28 Лютого 2014 17:28
То есть товарищам люстраторам нужно пройти пюстрацию. Революция ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Українець Показати IP 28 Лютого 2014 17:35
Крисятничать нехорошо.Дурной тон
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 17:39
Гузь нове поганяло- пікачу
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 17:53
Не ображайте пакемонів, вони не винні! Не обзивайте будь ласка Пікачу гузем.
Олена до Наталія Показати IP 28 Лютого 2014 18:04
Наталія,а ви там були?На виборах ?І що,змовчали?А чому?
ок Показати IP 28 Лютого 2014 18:08
*е*ілів в Крим щоб росіяни голову відбили бо на що вона їм пуста.Ха-ха а Яник вернувся.На фоні цієї *идлоти він-ангел.
Аристарх С. Показати IP 28 Лютого 2014 18:56
Ви головне до себе одну рижу не беріть, якщо проситиметься - бо наХ самооброну розвалите
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 19:11
хведчак робить вигляд ніби розбирається в діяльності лісової галузі... ХА ХА))
Той до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 23:14
Просто дрова рубав на майдані-)) Ха-ха.І голосно кричати вміє. Можемо відзнаку вже дати.
456 до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 16:19
Так, бо він "дуб" то йому ліс і близький. (про Хведчака А.)
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 19:15
то вини для цього захоплюють державні лісові господарства і погрожують ЗІ ЗБРОЄЮ!!! що якщо ви не припинете виробництво, то ми вас тут спалим?????? хтось знає що відбувається в Цумані останнім часом, зокрема сьогодні??? чи правий сектор знову буде відхрещуватися, що не я і корова не моя а обличчя ж ті самі, що світяться в змі....
Земляк Показати IP 28 Лютого 2014 20:02
Безпредел продовжується! Всі питвння вирішуються в односторонньому порядку, а думка інших це пусте... Закони непісани!!!
Матка Боска. Показати IP 28 Лютого 2014 20:55
І на кого ж схожий цей засмоктаний Хведчак???? Дружину з маленьким сином кинув(вона живе в його батьків); А батьки в свою чергу відмовились від "зразкового" сина. А тепер кожен з нас нехай прикіне портрет та моральні ціності цього бичка!!!!
стефан Показати IP 28 Лютого 2014 22:56
пiшла чутка мiстом що створилося угрупування БЕЛАЯ СТРЕЛА яка буде люстрировати на майданi самооборону i 5 сектор от би було цiкаво а видно е компромат
Василь Показати IP 28 Лютого 2014 23:26
Шановне товариство! Можливо перевіримо люстраційно Мирку на рахунок продажу б/у асфальту і т.д. Є факти...
Я Показати IP 28 Лютого 2014 23:55
КЛОУНЫ!!!
Юрій Показати IP 28 Лютого 2014 23:56
пора їх уже того.... люстрірувати
Ніхто Показати IP 1 Березня 2014 08:06
Прочитайте - http://www.pravda.com.ua/columns/2014/02/26/7016299/ і щось тут не то, невяжуться події в Луцьку з тим, що написано! Відверті кримінальні дії, людей які причетні 100% не будуть наказувати, бо хто мам себе накаже?
порада Показати IP 2 Березня 2014 21:01
На кого схожі, гобліни? Поскидайте вже ці смердючі камуфляжі з ср...ак німецьких вояків, одягніться як люди і працюйте, опудала горохові.
михайло 26.08.2016р. Показати IP 27 Серпня 2016 11:29
Я маю спеціальну лісову освіту, лісний технікум і університет лісу, пенсіонер, вільний. можу допомогти в наведенні порядку в лісовому господарстві. тел. 0979018789.