USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

СБУ перехопила розмову бойовиків щодо збиття Боїнгу. АУДІО

17 Липня 2014 22:10
Літак Малайзійських авіаліній, що прямував за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур, був збитий в небі над Донеччиною "казаками", які стояли на Чернухінському блокпосту.

Про це йдеться в розмові терористів, яку перехопила Служба безпеки України.

Як відомо, в Донецькій області був збитий пасажирський літак, який йшов в напрямку Куала Лумпура. Загинули 280 людей і 15 членів екіпажу.

Між тим Російські ЗМІ та терористи практично одночасно повідомили про те, що збито транспортний літак Ан-26 ВПС України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
dfcz Показати IP 17 Липня 2014 22:22
ху*тіну ж*па ...здраствуй ж*попа
чувак до dfcz Показати IP 18 Липня 2014 04:00
толерантные западенцы так классно ругаются !Наверное в еурапейцы вас за это быстрее к себе возьмут.Культура так и прет !
008 до чувак Показати IP 18 Липня 2014 05:51
Нам ще далеко до тупорилих кацапоїдних матюків, які з успіхом заміняють їм вялікій і магучій гускій язик.
путин до чувак Показати IP 18 Липня 2014 20:05
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 17 Липня 2014 22:24
коментар було видалено
... до Дончанин Показати IP 17 Липня 2014 22:32
Ем... шановний як боінга збити на 10 тис метрів то бука немає, пво країни має збивати і т.д...( українці не кацапи людей за просто так не валять), а Українського штурмовика на 10 тис. метрах збили... з чого з рогаткі да?))...і немає ніякої донецької республіки... і не тобі кацап щось комусь доказувати! Сидиш в свому мухосранску сиди і грай в к.с
лучанин Показати IP 17 Липня 2014 23:17
шо всё? х*р посмотришь??? ((((
пра до лучанин Показати IP 17 Липня 2014 23:18
уже работает
читач Показати IP 17 Липня 2014 23:21
І це все в зоні АТО! ні війни в нас немає, вже 4 місяці триває АТО!!!! але за цей час сепаратисти накупляли в супермаркетах різної зброї і палять по цілям як на земля так і в повітрі. Хто за всі ці "дела" відповідатиме? що европі і всьому світу ще мало доказів що росія ні на що не дивиться - всі ті санкції по-боку- поки реально не побачить силу. тепер Америка і решта держав нехай захищають своїх і вводять війська (по досвіду Путіна)
петро до читач Показати IP 18 Липня 2014 01:26
Оце правельно підмітив
Лучанин Показати IP 18 Липня 2014 02:00
Організаторами теракту по пасажирському літаку Боінг-777 є не лише керівники донецьких диверсантів, а особисто Путін, Шойгу, Лавров та їх московські спільники, яким рано чи пізно сидіти на лаві міжнародного трибуналу
Диванний стратег Показати IP 18 Липня 2014 04:08
Роздовбати артилерією цей Чернухінський блокпост разом з расєйскими казаками.Щоб ворони їхні смердючі патроха по деревах рознесли.
макс Показати IP 18 Липня 2014 08:45
Перевалити весь цей зброд до чортової матері і місця живого не залишити. С4кільки ми їх будемо терпіти, цих волоцюг, які приперлися чорт знає звідки
Ромка до макс Показати IP 18 Липня 2014 15:15
Вони там в Донецьку жили,а ми до них зі зброєю приперлися і почали свої права качати.Ось і отримали по снікерсу .І нема чого скиглити.Якби вони до нас так само приперлися і вони б від нас відгрібли по повній.
Анонім Показати IP 18 Липня 2014 13:43