USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Секретар РНБО назвав чотири версії катастрофи літака МАУ

9 Січня 2020 11:41
Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що зараз розглядається чотири версії авіакатастрофи літака МАУ в Тегерані, серед яких — ураження зенітною ракетою російського ЗРК Тор.

Про це він сказав в коментарі Цензор.Нет.

Серед інших версій Данилов назвав зіткнення з БПЛА або іншим літаючим об'єктом, руйнування і вибух двигуна з технічних причин, вибух всередині літака в результаті теракту.

За його словами, українська сторона має намір провести пошуки уламків зенітної ракети.

Секретар РНБО повідомив, що до складу комісії з розслідування авіакатастрофи, яка вирушила до Ірану, увійшли фахівці, які беруть участь в міжнародному розслідуванні авіакатастрофи Боїнга МН17, а також в експертизі фрагментів російської зенітної ракети Бук, яка збила малайзійський літак.

Нагадаємо, літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» («МАУ») розбився в Ірані 8 січня. Всі, хто був на борту літака, загинули.

В авіакомпанії МАУ заявили, що літак був справний, і не припускають помилку екіпажу.

Іранські фахівці заявили про пошкодження чорних скриньок. За версією, опублікованою в їхньому звіті, літак МАУ загорівся перед катастрофою і намагався повернутися в аеропорт Тегерана.

За наявними даними, в літаку Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» було 168 пасажирів та 9 членів екіпажу.

Серед загиблих пасажирів українського літака, що розбився в Ірані, були громадяни Ірану, Канади, України, Швеції, Афганістану, Німеччини, Великої Британії.

На борту літака також були 11 громадян України: 2 пасажирів та 9 членів екіпажу, серед них була і уродженка Волині Юлія Сологуб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
скептик Показати IP 9 Січня 2020 11:58
зважаючи на пошкодження обох чорних скриньок - це ТЕРАКТ. два вибухових пристрої було закладено біля двох чорних скриньок.
Коперфільд Показати IP 9 Січня 2020 11:59
У Голландію до уламків MH17 підкидали деякі ^уліки ^?
a Показати IP 9 Січня 2020 12:30
ТОР малоймовірно так як він встановлюється на танкове шассі і його важко не помітити. Тим більше ця біда як шмальне то від літака залишиться лише багаж. +літак був в небі 3 хвилини набравши тільки 2 км. Для цього ТОР мав стояти в кінці злітної смуги і вести приціл ще на розгоні. ПЗРК більш ймовірніше але знову ж таки, від будь якої ракети залишається димний слід який також важко не помітити. Більш ймовірніше, що після ТО літака 6-го числа щось як завжди забули закрутити від чого двигун літака вибухнув і пошкодив фюзеляж від чого появилися помітні діри в обшивці. Ще варіант звичайний теракт для того, щоб закрити небо над країною для майбутніх обстрілів по Ірану. Ответочки від штатів мають бути, тому їм простіше стріляти по всьому, що піднімається в небо і досить погано, якшо вони проебуться і вистрілять по літаку особливо цивільному. Така ситуація вже була в Середземному морі років 40 назад.
скептик до a Показати IP 9 Січня 2020 14:44
"двигун літака вибухнув і пошкодив фюзеляж" ВІД ЧОГО ВІН ВИБУХНУВ ? по-перше, де двигун і де фюзеляж. в повітрі уламки полетять до хвоста, а не в голову. по-друге, від чого пошкоджені два чорних ящики ? по-третє, якщо б хтось щось не закрутив, то максимум щось би відпало і двигун максимум просто розлетівся . звідки тоді полумя в повітрі?
авіатор до скептик Показати IP 9 Січня 2020 16:04
Да Стінгером америкоси шпульнули невже не зрозуміло? І ціль і висота - все як "книжка" пише!
скептик до авіатор Показати IP 9 Січня 2020 16:32
докази ?
Анонім до авіатор Показати IP 9 Січня 2020 17:12
америкоси зі стінгером в тегерані ? ти хворий на голову
а до Анонім Показати IP 9 Січня 2020 17:35
Російські диверсанти у Києві? Ти хворий на голову.
Анонім до а Показати IP 9 Січня 2020 18:05
рашистськими диверсантами у києві завжди аж кишіло. ти з місяця впав ?
a до Анонім Показати IP 9 Січня 2020 19:42
тоді чому америкосів в Тегерані не може бути?
Анонім до a Показати IP 9 Січня 2020 20:52
бо їх там порвуть як тузік тряпку.
скептик до a Показати IP 9 Січня 2020 21:07
бо їх там порвуть як тузік тряпку.
а до скептик Показати IP 10 Січня 2020 10:01
жаль у нас тузіків немає
а до скептик Показати IP 9 Січня 2020 17:34
Якщо літак летить зі швидкістю 700 км на годину і за 5 метрів в сторону до нього вибухає щось в крилі, уламки будуть мати більшу швидкість і тому вони полетять не тільки в бік фюзеляжу а і вперед. В історії уже був випадок, коли через розрив крильчатки двигуна розбило сам двигун і його уламки пошкодили фюзеляж. Якщо не помиляюсь, літак тоді навіть приземлився. Це діло випадку.
скептик до а Показати IP 9 Січня 2020 18:12
у цьому випадку (посадка в Сіу - Сіті) розірвало диск вентилятора вагою 170кг всередині двигуна, який крутився зі швидкістю 3800 обертів за хвилину. навчіться розрізняти вибух і руйнування. швидкість осколків суттєво відрізняється. крім того, при руйнуванні у двигуні загоряння палива не буде
а до скептик Показати IP 9 Січня 2020 19:50
Скільки обертів і ваги має бути, щоб розірваний двигун відкинув перед собою, в бік від себе, позаду себе якісь деталі які порвали магістралі топлива, пробили бак і спричинили витік палива?
скептик до а Показати IP 9 Січня 2020 20:57
у випадку Сіу-Сіті було пробито три трубопроводи системи управління елеронами, закрилками, які були рядом. це випадковість. паливні баки були неушкоджені
скептик до a Показати IP 9 Січня 2020 14:46
якщо це ракета, то від чого пошкоджені два чорних ящики ? вони у вогні не горять
Б до скептик Показати IP 9 Січня 2020 16:05
Від вибуху на землі!!! Невже не зрозуміло?! Вони не згоріли, про це ніхто не каже, а от від вибуху пошкодились!
скептик до Б Показати IP 9 Січня 2020 16:35
ви абсолютний профан . не смішіть мої тапки. є суттєва різниця між вибухом вибухової речовини і загорянням палива
а до скептик Показати IP 9 Січня 2020 17:38
Вони якраз горять у вогні. Удар був сильний, це вже деформація, довгий вогонь через повні баки і висока температура ящики можуть в труху перетворити.
скептик до а Показати IP 9 Січня 2020 18:13
не можуть. там багатошаровий термозахист носіїв
а до скептик Показати IP 9 Січня 2020 19:55
Нуу) Шукати тобі до всім серіям "Раследование авиакатастроф" пруфи не буду, але чорні ящикі не такі чорні і не такі крепкі. На памяті, пошукай серію про мудака пілота який закрився в кабіні коли капітан вийшов посц...ти і спрямував літак чотко в землю. Здається в цій серії записи не розшифрували. Можу помилятись.
скептик до а Показати IP 9 Січня 2020 20:59
до чого це ? щоб щось пукнути ?
а до скептик Показати IP 10 Січня 2020 10:03
до того, що ящики не такі крепкі як здається
скептик до а Показати IP 10 Січня 2020 12:22
ну ви, звичайно великий спец у цьому питанні. не воєнний часом ? бо ті не знають нічого, але про все мають свойо мнєніє
a до скептик Показати IP 10 Січня 2020 13:26
Я то дивлюсь, а ти з NTSB оказався. нунічосе
скептик до a Показати IP 10 Січня 2020 17:12
в ліпіни дорогу знаєш чи підказати ?
Остап Вакарчук Показати IP 9 Січня 2020 16:10
Читаєш цю всю писанину і розумієш як деякі люди хочуть, щоб ця ракета була випущена з російської військової бази.
скептик до Остап Вакарчук Показати IP 9 Січня 2020 16:37
а як такий варіант, що вибухівка була закладена агентами фсб ?
а до скептик Показати IP 9 Січня 2020 17:39
хрестись частіше