USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Семен Семенченко може піти на вибори

3 Вересня 2014 09:42
Командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко, який нещодавно показав своє обличчя без балаклави, зізнався, що не вирішив поки що, чи йти в народні депутати. Проте його запросили мало не у всі списки політичних сил, - інформує ТСН.

Не запросив Семенченка лише нардеп Олег Ляшко. Також Семенченко має чотири цілі: звільнити заручників, змінити систему, доукомплектувати свій батальйон та є ще ціль створити партизанський рух.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Б.С Показати IP 3 Вересня 2014 09:50
Я думаю, не варто йому лізти у нардепи. На сьогоднішній день він, не побоюся цього слова, гордість України. Як і Кличко до революції. А тепер подивіться, як змінився образ Кличка в очах українців, і як змінився рівень довіри до нього після його приходу в політику. Влада псує людей. Семене, воно тобі треба?
Луцьк до Б.С Показати IP 4 Вересня 2014 10:24
Так може хай краще побуде при владі хорошим, поки не зіпсується,аніж до влади одразу приходять зіпсовані...Лиш би не йшов у жодну з парламентських партій.
реально Показати IP 3 Вересня 2014 10:10
А за що буде жити???
Герої різні бувають Показати IP 3 Вересня 2014 10:17
коментар було видалено
самсон до Герої різні бувають Показати IP 3 Вересня 2014 10:28
ясно-----"семена" пуйло-х...ло прислало своїм агентом серед військових......
пилип до самсон Показати IP 3 Вересня 2014 10:48
коментар було видалено
Анонім до самсон Показати IP 3 Вересня 2014 11:36
Звичайно. інших аргументів у самсона нема - треба писати дурню.
увч Показати IP 3 Вересня 2014 11:06
коментар було видалено
Анонім до увч Показати IP 3 Вересня 2014 11:34
коментар було видалено
Виборець Показати IP 3 Вересня 2014 13:34
Хай іде мажоритаркою по 23 виборчому округу. Підтримаємо. А то вибирати нема кого. єремєєв знову хоче всіх купити. Ноути дав у школу. Включили. а він не працює. Халява.