USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Серед евакуйованих з Китаю українців є волиняни

20 Лютого 2020 17:00
Сьогодні в Україну повернулися жителі 15 областей, евакуйовані через епідемію коронавірусу із Уханя.

Про це передає РБК Україна, посилаючись на спікера Міністерства внутрішніх справ Артема Шевченка.

Так, у МВС перерахували всі регіони, які представляють евакуйовані: Полтавська, Харківська, Миколаївська, Кіровоградська, Львівська, Волинська, Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Донецька, Житомирська, Запорізька, Закарпатська та Одеська області. Зокрема, на рідну землі прилетіли жителі Маріуполя, Кривого Рогу та Києва.

Нагадаємо, місцеві мешканці перекрили дорогу на Полтавщині, протестуючи проти розміщення евакуйованих з Китаю українців у медичному центрі внутрішніх військ МВСУ «Нові Санжари». Правоохоронцям довелося робити зачистку дороги, на яку вийшли незадоволені містяни.

Раніше у Тернопільській області жителі кількох сіл поруч із санаторієм «Медобори» протестували. Люди збунтувалися, коли почули чутки про ймовірне заселення сюди евакуйованих із Китаю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сталін Показати IP 20 Лютого 2020 20:38
Давай,давай,розносьте пошесть по Украіні,хай вимре вся!
++×? до Сталін Показати IP 20 Лютого 2020 20:52
І ні в якому разі не потрібно будувати спеціальні ізольовані лікарні, як в Китаї. Молода команда знає що робить.
Лєнін до Сталін Показати IP 20 Лютого 2020 20:59
Пошесть - то таки писаки, от кого ізолювати треба!
Сталін до Лєнін Показати IP 20 Лютого 2020 21:46
Та в Луцьку те саме буде,заступнічки умниє...хай но приідуть,будете ви як щурі по норам сидіти ,європейці хр..ві...
пращур до Сталін Показати IP 21 Лютого 2020 07:44
Хто приїде? Бо*вдур ти!!!
Бандура Показати IP 20 Лютого 2020 21:55
Це якийсь треш (про кадри новин з Полтавщини куди привезли тих бідних людей з Китаю). Оце країна зустріла своїх громадян "СУПЕР!!!" Це ж яка файна картинка для рашаТБ - ох і довго вони це будуть смакувати, мовляв, подивіться на тих "українців", ладні горло перегризти один одному. СОРОМ та й годі. Про те правоохоронцям треба шукати хто організатор цього шоу. Блін, ну це яким треба бути дибілом, щоб прийти зупиняти автобуси з потенційною високопатогенною вірусною інфекцією і бити в них вікна?!!! Все, нема слів одні матюки...
Баба Ганя до Бандура Показати IP 21 Лютого 2020 05:47
Ще не те буде!!!
Бідні люди з Китаю Показати IP 20 Лютого 2020 23:09
Ви шуткуєте? Бідні люди? Тепер ось нехай поплатяться своїм багатством. Треба тут вдоми сидіти, а не по Китаях роз'їзджати. Усе правильно роблять, що блокують розповсюдження смертельної небезпеки. Захворіли -- Китай вам нехай і допомагає. Більшість, напевне, ще й субсидію отримує.
Сталін Показати IP 21 Лютого 2020 06:31
Перемагае стадний інстинкт,помножений на паніку + тотальна недовіра владі от і маете,те що маете!!!Таке чекае в кожній частині Украіни...
ХХ Показати IP 21 Лютого 2020 09:16
Анекдот про котли у пеклі пам’ятаєте? Біля котла, в якому сидять євреї, на варті 10 добре озброєних чортів, бо якщо одному єврею поталанить вилізти з котла, він витягне усіх своїх родичів. Біля котла з росіянами стоїть пара чортів-аватарів. Бо далі кабака росіянин не втече. А біля котла з українцями взагалі немає охорони. Бо якщо якийсь українець висунеться, решта українців його одразу ж за ноги назад затягнуть.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2020 09:23
Головне що всі такі "патріоти" !!! Люблять майданити, руку на серце кластиі кричати: Слава Україні ! Слава нації! і т.д. На вас і ворогів не треба!
ан Показати IP 21 Лютого 2020 09:24
влада не могла знайти щось віддалене від населення?. в межигір.я януковича треба було завезти. там гектари дозволяють.
ЯРИНКА Показати IP 21 Лютого 2020 14:54
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ А НЕ ІДІОТАМИ К МОЖНА ТК ВІДНЕСТИСЯ ДО СВОІХ УКРАІНЦІВ????? ТАМ ЖЕ ДІТИ ЧИІСЬ РОДИЧІ БПТЬКИ????А ВИ ТІЛЬКИ ТРИМАЄТЕСЯ ЗА СВОЮЖ*ПУ