USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Середня зарплата волинян – 2580 гривень. Чому ж ми на 21 місці із 27?

12 Лютого 2014 12:27
Загальна сума заборгованості із заробітної плати у 2013 році скоротилась на 1, 3 мільйона гривень.

Про це повідомила під час засідання розширеної колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації сьогодні, 12 лютого, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Мишковець.

Для порівняння, якщо за станом на 1 березня 2010 року загальна сума заборгованості із заробітної плати в області перевищувала 25 мільйонів гривень, а число підприємств-боржників сягнуло 113-ти, то за станом на 1 січня 2014 року вона зменшилась у 6 з половиною разів, - на 21 мільйон гривень.

Утім, розмір заборгованості із виплати заробітної плати все ще сягав позначки у 4 мільйони гривень. На той час не платили найманим працівникам аж 8 підприємств. Більше половини боргу склала частка економічно-активних підприємств.

На початок 2014 року відсутня заборгованість на економічно-активних підприємствах у 16 районах області, та містах - Володимир-Волинський, Ковель.

Світлана Мишковець розповіла, що протягом 2013 року середня заробітна плата в області становила 2580 гривень. Вона стверджує, що збільшення цього показника відбулось у всіх містах та районах області.

Тоді чому ж Волинська область займає 21 місце із 27 за рівнем середнього показника заробітної плати серед усіх регіонів України?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
знайко Показати IP 12 Лютого 2014 12:28
"Тоді чому ж Волинська область займає 21 місце із 27 за рівнем середнього показника заробітної плати серед усіх регіонів України?" Тому що там ще більша зарплата ніж в нас!!! Що ви на тих нарадах робите...???:(
Лучанка Показати IP 12 Лютого 2014 12:42
пані Мишковець багата жіночка навіть за таку зарплату вона б не жила. Але нащо таке говоритити,коли такої зарплати близько немає в Луцьку. Це де? Хай конкретно вкаже посади і галузі,де така зарплата. Сядь чиновнице пихата за комп і подивися вакансії, які пропонують наші можновладні роботавці і яку там зарплату пропонують? А тоді пиши і робити висновки.Не міряй по собі, вас багатих у нас вже дуже багато розвелось.Любить начальство себе любимих.І це правильно,хто ж ворог собі.
Іра до Лучанка Показати IP 12 Лютого 2014 12:59
На сайті статистики є галузі в розрізі, а там дійсно є такі зарплати, щоправда це не до всіх відноситься. Одні отримують 5000 тисяч, інші 1500 гривень, от тоді і середній показник. З математикою тут проблем немає.
Держслужбовець Показати IP 12 Лютого 2014 12:53
Я не знаю звідки вона взяла такі цифри. Я працюю у органі виконавчої влади і мій заробіток 1300 - 1500 грн/міс. !!!
Іра до Держслужбовець Показати IP 12 Лютого 2014 12:57
Середня зарплата - це не лише з/п держслужбовців. Даний показник розраховується як середній не в органах влади, а по області вцілому, враховуючи банківську, фінансову і будівельну сфери. Середній показник є таким по Волині, але не стосується окремого жителя.
Олександр Саша Показати IP 12 Лютого 2014 13:24
Одні получають -10 тисяч і 5 тисяч а інші мінімальні зарплати і ще менше . А показник береться середній. От і маємо. А бідота прогресує. В гумі раз зайшов білизну вибирають жінки не від такої середньої зарплати дивина
Вінстон Показати IP 12 Лютого 2014 14:33
Один мудак отримує 15 тис., а простий люд 1.5 тис. Ось і середній показник. Мудаки. Чим ви там займаєтесь. Це бісова статистика та брехня. Їдьте в село працювати, тоді і поговоримо!
Гость Показати IP 12 Лютого 2014 14:53
В бібліотекарів 4-5 тисяч зарплата,а ви переживаєте в кого.Є така зарплата.Бідні працюють в поте лица,закпинувши нога на ногу і виглядають читачів зайде хто, чи ні
Джулія до Гость Показати IP 12 Лютого 2014 17:22
У бібліотекарів? І відколи?? Маю купу знайомих серед згаданої працюючої категорії. НЕМА таких зарплат!