USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Шахтарі Волині висунули вимоги губернатору

19 Грудня 2014 15:34
Ряд вимог волинські гірники оформили у офіційне звернення, яке передали голові облдержадміністрації. Про це інформують у прес-службі Волиньскої ОДА.

Представники волинської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України б’ють на сполох: нововолинські гірники обурені позицією уряду щодо закриття шахт. Доводять: серйозно налаштовані відстоювати власні інтереси. А щоби вкотре привернути увагу до проблеми, заявляють: проведуть у Нововолинську 23 грудня 2014 року попереджувальну акцію протесту.

Ряд вимог волинські гірники оформили у офіційне звернення, яке передали голові облдержадміністрації. На чому конкретно акцентують шахтарі? Вимагають передбачити у Державному бюджеті 2015 року кошти на добудову 10-ї шахти, залишити фінансування ДП «Волиньвугілля» на рівні 2014 року, відтермінувати закриття 1ї- та 9-ї копалень до часу введення в експлуатації 10-ї «Нововолинської» тощо.

Учора, 18 грудня, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик провів робочу зустріч із Нововолинським міським головою Віктором Сапожніковим, під час якої й обговорювали питання, що стосуються перспектив волинської вугільної галузі. Напрацювали алгоритм подальших дій. 22 грудня 2014-го із нововолинськими шахтарями зустрінеться радник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Кількома днями пізніше, 24 та 25 грудня, Володимир Гунчик вирішуватиме болюче шахтарське питання на рівні столиці: матиме зустрічі у Кабінеті Міністрів України та Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

- Обласна та місцева влади роблять усе можливе, аби донести до представників центральних органів влади позицію шахтарів та гостроту поставленого питання, - наголосив Володимир Гунчик. – Докладаємо максимум зусиль, щоби в результаті було прийнято виважені рішення та зроблено раціональні кроки, пов’язані з реформуванням та реорганізацією галузі. Позиція волинської влади залишається незмінною: до запуску 10-ї шахти решта копалень повинні працювати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
месник Показати IP 19 Грудня 2014 16:19
Це Донэцкіэ винні! Шахтарів баламутять!!)))))) Завтра так Гунчик з Кошаруком і скажуть
ШАХТАР Показати IP 19 Грудня 2014 17:05
На біса волинським шахтарям ярмо на шиї у вигляді кодли дармоїдів численого апарату ДП ,, Волиньвугілля,,? Що наші шахти не можуть самостійно відправляти видобуте вугілля на електростанції? Гарбузу з Зіною Буткевич та прокурорші Герасимчук завжди державних грошей буде мало на влані кишені!
З ОДА Показати IP 19 Грудня 2014 17:14
А так на кожній оперативній вихвалялися про досягнення гунчика у вибитті бабла на шахти, певно перехвалив сам себе.
Ідіотам Показати IP 19 Грудня 2014 21:07
вас много! Гунчик один. Як поділити Гунчика? Свістіти можна, а результат - його немає. Висновок - треба припиняти свист. Закривати шахти, і першою - № 10. Чого до Гунчика пристали? В дзеркало подивіться! Перспективи = 0. Тому треба шукати робочі місця для людей, а кошти направляти на консервацію Ш-10!!!!! Хто не згідний?
Штефан, Луцьк до Ідіотам Показати IP 19 Грудня 2014 21:20
Я. Це свистиш ти у проплачену владну сопілку. За скільки продався?
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Грудня 2014 21:34
Згідний з тобою, Наталко!
гірник 10 шахти до Ідіотам Показати IP 20 Грудня 2014 02:21
Я не згідний. Таких свистунів як ти на шахті придушують відразу. А перспектива 10-ої в тому , що припуску 1-ої черги її річний видобуток становитиме 400 тис.тон на рік , при оптимальній чисельності в 920-980 робочих місць (з поверхнею). За свідченнями багатьох фахівців , при видобутку 1000т на добу , шахта буде рентабельною при чисельності до 1000 працючих. Звідси робимо висновок , при толковому керівництві 10 шахт може 40 років працювати без дотацій збоку держави. Прикладом толкового керівництва може бути червоноградська шахта "Надія" , без промислових запасів працює без державних дотацій , з достойною зарплатнею у робітників.
розумний до гірник 10 шахти Показати IP 20 Грудня 2014 11:24
Думкою богатiеш, хлопче?
Корінний лучанин до Ідіотам Показати IP 20 Грудня 2014 15:26
Перш ніж писати , спочатку подумай! СКІЛЬКИ КОШТІВ ДЕРЖАВНИХ ВКЛАДЕНО У БУДІВНИЦТВО ШАХТИ №10!!! ОТ І ПОДИВИСЬ У ДЗЕРКАЛО САМ! ДЕ РОЗУМ? ЗНАЄШ МУДРУ ПРИКАЗКУ : ЧОГО БІДНИЙ - БО ДУРНИЙ..