USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Шанси Порошенка на перемогу після дебатів різко впали, – букмекери

19 Квітня 2019 22:58
Шанси чинного президента України Петра Порошенка на перемогу в другому турі, згідно з оцінками букмекерів, значно знизилися після завершення дебатів, які відбулися сьогодні на НСК «Олімпійський».

Про це свідчать дані букмекерського сайту bwin в п’ятницю ввечері.

Так, коефіцієнт виграшу Порошенко на момент написання новини становить 5,75 до 1. Хоча незадовго до проведення дебатів він становив 4 до 1,3.

У той же час шанси шоумена Володимира Зеленського розглядаються як 1,11 до 1.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дебатолог Показати IP 19 Квітня 2019 23:10
Сам себе втопив! Надебатився? :)
Анонім Показати IP 19 Квітня 2019 23:21
Конец эпохи рогулей которые принесли ненависть в страну!
скептик Показати IP 19 Квітня 2019 23:22
демагогія порохатого не врятує
Я Показати IP 20 Квітня 2019 00:34
Знал что президент у нас вор и мародер. Сегодня на дебатах понял что 5 лет нами правил дурак. Они придумывают чернуху поливать оппонента и сами в нее верят. Выдумал что Зеленский трус и решил пугнуть на стадионе. И как он собирался выиграть у кандидата которому предвыборную агитацию делает сам народ? Боже. Нами правят идиоты.
Луцьк Показати IP 20 Квітня 2019 04:14
Пороха за Грати!!!
ан Показати IP 20 Квітня 2019 08:55
зеленський молодець . в лице усе сказав харанту від народу.те що проста пересічна людина думає .Ну-Надія на краще .
Тож Показати IP 20 Квітня 2019 10:32
Після дебатів на Олімпійському коефіцієнт у тоталізаторі в Порошенка став 6.00 (до дебатів був 5.00), а у Зеленського - 1.12 (до дебатів - 1.18). А хто виграє вибори, дивіться зараз не на рейтинги, а на тоталізатори, там показує. що Зеленський набере більше 64.5%, а Порошенко - менше 34.5%, явка виборців буде плюс/мінус 64.5%. Букмекери дарма грошима розкидатись не будуть. Так, що, Петя, Good Buy.
Анонім Показати IP 21 Квітня 2019 12:46
Порохоботи! Заспокойтесь. Мінуси не мінуси - все одно ваш гарант не виграє . Ви своєю ненавистю тільки отруюєте країну!