USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У маршрутках без валідаторів лучани зможуть їздити безкоштовно

6 Грудня 2019 16:19
Якщо перевізники не припинять шантажувати лучан, з 11 грудня ситуація з пасажирськими перевезеннями може бути напруженою: більшість з них відмовляються працювати прозоро.

Про це йшлося 6 грудня під час пресконференції першого заступника Луцького міського голови 6 грудня.

Як поінформував перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, наразі у місті видали 89,26 тисячі електронних квитків. ЛПЕ встановило на кожен із тролейбусів по три валідатори та систему відеоспостереження. По одному валідатору і системі відеоспостереження встановлювали на автобусах фірми «Санрайз» та автобусах кількох інших перевізників. Втім більшість перевізників відмовляються встановлювати на своїх автобусах валідатори.

Посадовець наголосив, що міська влада виступає за прозорий облік пасажирів та інформацію про перевезення пільговиків, за прозоре надходження коштів за перевезення.

Перевізники намагаються блокувати встановлення валідаторів та надалі хочуть перевозити пасажирів за готівку. Однак спекуляції повинні завершитися, з 11 грудня оплата проїзду буде лише безготівковою.

Під час перехідного періоду, як наголосив Григорій Недопад, у місті можуть бути проблеми з перевезеннями, але про це поінформували Укртрансбезпеку та патрульну поліцію: перевізники, які намагатимуться перевозити пасажирів з 11 грудня за готівку, працюватимуть нелегально і будуть оштрафовані.

Якщо з 11 грудня пасажир заходитиме у маршрутку, маючи картку, але там не буде валідатора, він може їхати безоплатно, незалежно від того, чи вимагатимуть від нього готівку за проїзд. Якщо такі випадки траплятимуться, лучан закликають інформувати поліцію або телефонувати на гарячу лінію «15-80».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Natali Показати IP 6 Грудня 2019 16:38
До одного місця ці валідатори!!!!!! Вчора була свідком такої ситуації в тролейбусі, що 5 пасажирів з грошима в руках вийшли на своїй зупинці, бо не дочекалися кондуктора. Я заплатила вже при виході, бо напевно кондуктору важко було підійти.
житель до Natali Показати IP 6 Грудня 2019 16:52
а вам важко було свій зад підняти. до банкомата небось через пів міста за зарплатою летите. згідно правил які звичайно ви і в очі не бачили бо вам не те що прочитати, дійти до них важко, оплата проїзду при в ході ваш обовязок і жоден кондуктор незобовязаний за вами бігати.
Олег до житель Показати IP 6 Грудня 2019 20:09
Ні, "житель"! Зобов"язаний! В нього є посадові обов"язки і він НА РОБОТІ!
маня до Олег Показати IP 7 Грудня 2019 20:06
А що тоді входить в посадові обов'язки кондуктора??? Розмови по телефону, перегляд ФБ, колупання в носі???? Не пасажир повинен будити кондуктора, щоб дав квиток, а кондуктор повинен чемно підійти і обілетити пасажира. Людина перебуває на роботі, отримує за це заробітну плату і нехай виконує свої посадові обов'язки.
скептик до Natali Показати IP 6 Грудня 2019 17:44
підняття штрафу до 100 НМДГ вирішить проблему
Мешканець до Natali Показати IP 6 Грудня 2019 19:19
Перевезення пасажирів це такий самий товар як і інше. Чому в магазині ви не чекаєте касира?
Саша Показати IP 6 Грудня 2019 16:42
А чому ви не дати людям вибір, як їздити!!!! За гроші чи за картками???
скептик до Саша Показати IP 6 Грудня 2019 17:45
тому що у всіх пристойних країнах підприємці платять податки, а за чорний нал платять штрафи
пасажир до Саша Показати IP 7 Грудня 2019 08:34
Ви цивілізовані чи стадо, вибачаюсь, баранів? Де у Європі є такий вибір? Встановили систему - будьте ласкаві, картка і все!
Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Грудня 2019 16:44
Ми ще років 25-30 будемо будувати нову чи незалежну Україну, але мабуть так і не побудуємо. Бачу тільки одне, що окремі громадяни можуть без особливих напруг одягати сорочку-вишиванку та на кожному кроці кричати і бити себе у груди, що він патріот, що він за незалежну та вільну державу, а як до прозорості заробітної плати та сплати податків до бюджету країни то хай інші платять громадяни України.
Носатий дядько до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Грудня 2019 17:13
А до чого тут вишиванка? - Я найнятий працівник, отримую офіційну зарплатню з якої перераховуються податки. І так, я люблю і вдягаю вишиванку.
скептик до Носатий дядько Показати IP 6 Грудня 2019 17:48
честь вам і хвала. на жаль таких законопослушних громадян так процентів 10
ще не зовсім свідоми до Носатий дядько Показати IP 6 Грудня 2019 20:36
Надіюся, що при владі ЗЕ, за рік-два доберемося до "корупціонерів-патрійотів-вишиваночників". А таких 80 відсотків, що ходять у "вішіваних" свитках
скептик до ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Грудня 2019 21:16
дай спокій зі своєю владою зю. нічого кардинального у зміні суспільних відносин вони не роблять і не збираються робити. мабуть не знають і не хочуть знати як це робити. яскраве свідчення тому - дикі кадрові призначення
хохол до Психопланетарій, Лип Показати IP 7 Грудня 2019 08:57
Бачите скільки мінусаторів, от стільки поряд таких живе, то з ними хіба щось побудуєш цивілізоване? Сумно...
Антон Показати IP 6 Грудня 2019 16:53
Не потрібно тих валідатоів! Краще б ремонт зробили в маршрутках і покращили ставлення до пксажирів А ті валідатори -це ж комп"ютер завісне і що чекай?? Або хоч би зробили так -одні платять готівкою а хто бажає той картками, а то і гості міста і діти і тд. Нащо це робити? Це ж не для людей а впершу чергу для влади. Влада ж в авто їздить, хай поїздить з людьми на роботу тролейбусами і маршрутками -буде знати!!!!
Дьодік Показати IP 6 Грудня 2019 16:58
Влада діє правильно. Шахраїв і рвачів потрібно ставити на місце. Нехай не виїжджають - краще один раз перетерпіти і навести лад в цьому хаосі. Знайдуться інші перевфзники, які захочуть працювати по правилах.
Правда Показати IP 6 Грудня 2019 17:09
Повний провал,але тільки не ми.Ну і як будете діяти,є вже "іноземні" перевізники???І смішно і грішно....Продавці велосипедів,ви в "фаворі",працюйте і приносьте здоровя нації,дякую.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 17:29
Питання до влади.. Чи на всіх автобусах підприємств, які підписали договір вже встановлено обладнання? Чому на данний момент у маршрутках валідатори не працюють? Де мобільний додаток, який мав бути ще у листопаді місяці, потім обіцяли що буде 1 грудня...?
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 17:31
Чому на автобусах підприємства Санрайз до сих пір висять плакати про те, що можна оплатити проїзд через QRкод?
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 17:36
"Під час перехідного періоду, як наголосив Григорій Недопад, у місті можуть бути проблеми з перевезенням.." Де поділися раніше анонсовані домовленості про заключення договорів з перевізниками з інших міст ???
Не впевнені Показати IP 6 Грудня 2019 17:59
Ви дорогі з водою не впоралися. То беріть нижчу планку.. ніж оплата проїзду.
скептик до Не впевнені Показати IP 6 Грудня 2019 21:20
а з чим вони справились ? зі сміттям ? з ремонтом доріг ? з освітленням вулиць ? з комунальними мережами ? чи може ринок толково реорганізовують ? суцільний популізм фонтанчики, скверики, туризм і т.д.
До NataliСашаАнтон Показати IP 6 Грудня 2019 18:08
Які ви щасливі, шо не знаєте, які ви дурні !
скептик до До NataliСашаАнтон Показати IP 6 Грудня 2019 21:21
ви що курите ?
Правда Показати IP 6 Грудня 2019 18:21
Всі дивилися на нас і офігівали.Програма корупційна і не працює.Чи може громадянин купити чи поповнити е-квиток по банківській картці чи коду в терміналах СІТІКАРД-НІ!Чому???Тільки за готівку і це 2020 рік.Це що,"печерний вік"чи свідомий розрахунок,бухгалтері знають..."відмивання"грошей і тільки.Де пояснення???В тролейбусах "кавардак",бо пенсіонери не завше "валідують",а то забувають картки,хоча мають прваво проїзду по посвідченню...а як це буде вирішувати контроль-сварки,образи,можливі бійки і т.д....
скептик до Правда Показати IP 6 Грудня 2019 21:22
аякже ж у нас без мордобою ? за дурнуватої влади національний вид спорту
Роман до Правда Показати IP 11 Грудня 2019 11:31
Якби ти трохи підняв носа і дізнався більше інформації, то взнав би що за допомогою додатка ти можеш поповнювати квиток за допомогою банківської картки.
Анонім Показати IP 6 Грудня 2019 18:26
Чому ніхто не каже, що 10% від вартості проїзду тепер піде "сітікард" власником якої є турок, в україні є національна валюта гривня називається якщо хтось забув і по конституційному закону, ніхто не зобов'язанний платити лише карткою.
Читач до Анонім Показати IP 6 Грудня 2019 19:42
Патріот, пиши назву держави з великої літери!
Їван до Читач Показати IP 11 Грудня 2019 14:22
Таку "державу" як наша можна писати і з малої
скептик до Анонім Показати IP 6 Грудня 2019 21:23
це по якому конституційному закону ?
АнонімУ до Анонім Показати IP 7 Грудня 2019 09:06
Що за брєд! Смішно таке читати! Розкажи це людям з інших міст де така система працює, не кажу вже про інші країни, ти мабуть там не був і цивілізації не бачив :)))
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 18:36
заступник голови наговорив на порушення закону України за який повинен відповісти. Правоохоронці повинні взяти його слова до уваги та провести перевірку в транспорті. Яке порушення говорити не буду. Якщо правоохоронці не зрозуміють то можна нагадати на недоторканість особистого життя громадянина. За ті валідатори тоже.
лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 19:17
влада ще не зрозуміла яку дурню вона зробила. І хто дозволив луцькій раді нехтувати закони України.
скептик до лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 21:25
нехтують законами, а не закони. якими ?
Лучанин до скептик Показати IP 7 Грудня 2019 10:18
Пенсійне посвідчення дає право на безкоштовний проїзд!!!! Крапка! Ні про які валідатори в законі НЕМА!!!!
народна прокуратура Показати IP 6 Грудня 2019 20:12
Що ти мелеш?
Встановити і забути Показати IP 6 Грудня 2019 22:08
Підтримую повністю встановлення валідаторів, оце може частина готівкою а частина картками, люди ви в якому віці живете? Складно поповнити картку в одній з нної кількості точок у місті? Будьте чесними самі з собою в першу чергу, колись пенсіонери і за мобільні казали що то все непотріб а зараз у кожного в кишені. Думаю і з картками впораються. І ще штрафувати безжально на 100 крат тоді і питання про не оплату зникне саме собою
Ігор до Встановити і забути Показати IP 7 Грудня 2019 04:34
Поповнюю через мобільний, вже кілька разів. Проблем ніяких. Чому ще нема додатку? Це вже питання до влади
Їван до Ігор Показати IP 11 Грудня 2019 12:43
Додаток є!
Волиняка Показати IP 7 Грудня 2019 09:02
У цьому питанні треба підтримати владу і зупинити свавілля нерадивих перевізників! Крапка! Балакати багато можна, в нас так вміють, то ж та кількість людей, що придбала і отримала ті картки - згідні з діями влади, то ж купка нерадивих перевізників не буде диктувати свої умови тисячам лучан!